Skocz do zawartości

Kampania społeczna: "Nie odkładaj macierzyństwa na potem".


poduszka

Rekomendowane odpowiedzi

Zmanipulowanymi ludźmi łatwiej sterować niż "głupimi" (w cudzysłowie, bo wielu "głupimi" nazywa tych, którzy nie przyswoili sobie wiedzy szkolnej; a być może mają np. świetne - wrodzone plus wyuczone - rozeznanie, jakimi ludźmi się otaczać - umiejętność tym rzadsza, im mniej "prosty" dany człowiek).

 

Gdyby nie było szkół, ze wspólnym, narzucanym przez państwo programem, sterować byłoby TRUDNIEJ a nie łatwiej.

 

Za to co napisałeś, stawiam Tobie obiad. Nie piszę że alkohol, bo stronię od tej prymitywnej używki (w dużych ilościach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to co napisałeś, stawiam Tobie obiad. Nie piszę że alkohol, bo stronię od tej prymitywnej używki (w dużych ilościach).

 

Też ostatnio zmniejszyłem spożycie tego produktu, z i tak umiarkowanego, do trochę niższych poziomów. W ogóle dążę do tego, aby przy większości moich spotkań z ludźmi nie było żadnego alkoholu, żadnego jedzenia jeśli spotkanie jest krótkie i żadnej kosztującej pieniądze rozrywki. Jeśli ktoś potrzebuje alkoholu, aby znieść moje towarzystwo... to niech się nie męczy i zostanie w domu.

 

Także nie chcę żadnych prezentów typu obiad. Trudno mi powiedzieć, czy się kiedyś spotkamy, bo do północnej Polski raczej nie jeżdżę. Ale wpisy z działu o spotkaniach przeglądam w oczekiwaniu na coś co mi bardziej podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
5 minut temu, Selqet napisał:

Czy przypadkiem nie jest tak, że pracą i karierą zasłania się swój brak zaradności?

 

Coś w tym jest.Znam kilku kolekcjonerów dyplomów podrzędnych uczelni.Liczba papierków którymi można się pochwalić rośnie,ale w życiu zupełne sieroty jeśli chodzi o pracę i ogarnianie na co dzień żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.