Skocz do zawartości

Po prostu żyć


NEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Myślę , że sami wyznaczamy swój cel, ale osobiście wierze i myślę że życie jest po to żeby przeżyć go szczęśliwie, radośnie, spełnić się ale robić rownież to co ci sprawia przyjemność. Przy tym wszytskim nie szkodzić innym i być po prostu uczciwym, możę jestem naiwny ale uważam, że powinno się mieć takie zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 19 lat i nie mam zaje*anego pojęcia czego chcę. Macie bracia bardziej doświadczeni życiowo samcy jakieś sugestie?

Jestem w zbliżonym do twojego wieku i też jeszcze nie mam zielonego pojęcia. Czasami zalewa mnie fala różnych ciekawych pomysłów, ale nie wiem w czym bym się najlepiej zrealizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Żyć, jak najmniej potrzebując, a jak najwięcej korzystając i doświadczając, mogąc to odrzucić w każdej chwili. Ze swej naturalnej skłonności prawdy szukać, wpadać w zdziwienie; stworzyć ideę nową, każdy wokół swojej nieustannie krąży przez całe życie i się od niej nie oderwie, bo inaczej się nie spełni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej sytuacji, biorac ostatnie kilka miesiecy, przyjąlem tyle ciosow od zycia, ze powoli cos we mnie peka, to utarta skorupa ktora we mnie wrosla, swiadomosc tego i wydarzenia ktore celuja wprost w moje czule punkty sprawia potworny mentalny ból...

 

Katharsis, bo wglebi serca czuje, ze cos sie nie bawem wydarzy, stary czlowiek jakim bylem powoli przestaje istniec...Boli okropnie, ale to koniecznosc, bo inaczej nie zmienie myslenia jak poprzez to ze zycie wyciera sobie narazie mna gebe...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tak jest że jak tu jest dobrze, to w innej płaszczyźnie już gorzej i to się tak zmienia wielokrotnie, nagle czujesz że coś zrozumiałeś, jest zajebiście, a tu jeb i znowu do siebie dochodzisz, po drodze spotyka Cię coś, czego byś się nie spodziewał, a tam gdzie się spodziewałeś, że jest idealnie wychodzi chujowo i taka to dynamika życia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.