Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lebowska, kobieta z krwi i kości.

 

 

 

A nie Krzysztof Lęborski i Daniel Mazadło, studenci IV roku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie realizujący zadany przez ćwiczeniowca program wirtualnej kreacji osobowości ? ;)

 

Dobra, żartuję - bo zaraz drugie ostrzeżenie dostanę :lol:

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Krzysztof Lęborski i Daniel Mazadło, studenci IV roku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie realizujący zadany przez ćwiczeniowca program wirtualnej kreacji osobowości ? ;)

 

Dobra, żartuję - bo zaraz drugie ostrzeżenie dostanę :lol:

 

S.

Nooo ,

ostrzeżenie wisi w powietrzu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywny, widzę że mój pracownik nieźle Ciebie tak kusi...... :lol:

 

Saint,

 

Chwilowo kusi mnie zajebisty garnitur Lantiera, który sobie kupiłem w necie. 95% wełny 130s i 5% kaszmiru. Leciutki, letni, przewiewny, włoska wełna... Cud, miód i malina, ciau bella !

Nabyłem w necie bez przymierzania - gość kupił rok temu, włożył do szafy i nigdy nie założył. Marynarka leży w klatce i barkach jak ulał, podtaliuję ją tylko lekko u krawca - za to spodnie okazały się o 4 cm w pasie mniejsze niż noszę :D

No i klops, zapiąć się zapnę ale o komforcie noszenie - mogę zapomnieć ;)

Więc od przedwczoraj jadę na lowcarbo i dodatkowe kilometry po lesie wieczorem nabijam. Bo mam motywację - wisi w szafie i czeka ;)

 

Hyhyhyhyhy :D

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów nawet osobiście, na własną rękę sprawdzić Twoją tożsamość. A jeśli okaże się, że faktycznie jesteś kobietą, to zwróce honor jak na faceta z klasą przystało. ;)

 

Hahahaha, Vincencie,  jesteś tak uroczy, że nawet nie sposób Cię opierdolić za "brak" zaufania do mnie :D No co za pies na baby..... :D szczek, szczek..... :lol:

 

Subiektywny, a wiesz co się dzieje z garderobą w szafie, jak z 94 wskakujesz na 82-84 w pasie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to co pisze autorka tematu to dorabianie ideologi dla kurewstwa. Dziękuję, dobranoc :)

 

A moim zdaniem miałeś tu detronizować i nie wiadomo co....... i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, który się tak nazywa brzmi jak parodia męskiego forum. Jeśli jakaś kobieta rzeczywiście tak myśli to jak ją nazwiesz?

 

Nie odpowiedziałeś...... Gdzie to wielkie zamieszanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.