Skocz do zawartości

Właściwa dieta i zdrowe odżywianie (wydzielony z: "Dotyczy: Smutne spostrzeżenia)


Rekomendowane odpowiedzi

 

ale ja na prawde miałem dobre serduszko i chciałem pomóc i pomogłem i nawet pocałuj w dupe nie usłyszałem%-)

ale to chyba nie robiłeś tego dla podziękowań, tylko dlatego, że chciałeś pomóc? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAŁA FILOZOFIA - Tyje się od kalorii i chudnie się od ich niedoboru.

 

Sformułuje to inaczej. Tyje się od jedzenia, chudnie się też od jedzenia. 

 

Kcalorie i składniki odżywcze są narzędziem do manipulowania metabolizmem, który spala energię zgromadzoną w komórkach tłuszczowych w organizmie. W dłuższej perspektywie można jednak dokonać generalizacji, że tyje się od nadmiaru kalorii w stosunku do zapotrzebowania energetycznego organizmu i chudnie się od zmuszenia organizmu do spalania energii z tkanki tłuszczowej a do tego jest niezbędny deficyt energetyczny w bilansie energetycznym organizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułuje to inaczej. Tyje się od jedzenia, chudnie się też od jedzenia. 

 

Kcalorie i składniki odżywcze są narzędziem do manipulowania metabolizmem, który spala energię zgromadzoną w komórkach tłuszczowych w organizmie. W dłuższej perspektywie można jednak dokonać generalizacji, że tyje się od nadmiaru kalorii w stosunku do zapotrzebowania energetycznego organizmu i chudnie się od zmuszenia organizmu do spalania energii z tkanki tłuszczowej a do tego jest niezbędny deficyt energetyczny w bilansie energetycznym organizmu. 

nie idz tym tropem%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolenie.odchudzanie to wojna.buhahaha

 

Każdy może użyć metafory jaka mu jest wygodna. Mężczyzna z tego bloga schudł, a Ty tylko pierdolisz.

 

Zydzi w auschwitz tez chudli z niedozywienia%-)kombinuj dalej,nie raz otym pisałem

 

Byli niedożywieni i chudzi... Ale gdzie ja, albo Rafał z linka napisaliśmy o tym by jeść tak by być niedożywionym? Ty tu jesteś guru... w odwracaniu kota ogonem. Miałcz dalej... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a Ty tylko pierdolisz.

 

 

 

Pierdole.rozpierdalam.kalecze.czasami i sie znęcam.MIAŁ MIAŁ JAK ZBYT TEPY JESTEŚ BO TŁUMACZENIE TOBIE CZEGO KOLWIEK ZAKOŃCZYŁEM PARE TEMATÓW O DIETETYCE TEMU%-)

 

 

Pikaczu jak sam nie raz piszesz, rozmowa to trudna sztuka konwersacji. A więc jeśli rozmawiasz to podaj argumenty, bo teraz odpowiadasz jak typowa standardowa kobieta, a nie jak mężczyzna, który dla poparcia swych racji, zdania popiera to argumentami.

Typowa kobieto stojąca po jednej ze stron,wiem że ciekawi ciebie co i jak%-)

 

 

W trosce o Twoje dobro rezygnuję :D

cholera nastepnym razem bede podawał cene flaszek%-)

 

 

Vincent: Pikaczu, ale takie stwierdzenie, że kolega jest zbyt tępy to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Chyba nie ma sensu, nie uważacie ? Zawsze można sobie sfotografować długość przyrodzenia albo łapatki do piasku i zamieścić na forum. Ale to też raczej bez sensu ;)

Ale gdybyście mimo wszystko uznali, że jest inaczej - pstryknę fotkę mojej różowej łapatki jak będę w domu. I wiaderka z Barbie :D

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Chyba nie ma sensu, nie uważacie ? Zawsze można sobie sfotografować długość przyrodzenia albo łapatki do piasku i zamieścić na forum. Ale to też raczej bez sensu ;)

Ale gdybyście mimo wszystko uznali, że jest inaczej - pstryknę fotkę mojej różowej łapatki jak będę w domu. I wiaderka z Barbie :D

 

S.

32498360882691410597.jpg

 

Leon jak nie masz takiej fajnej czapeczki jak ja to nie pisz do mnie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takich czapek od zaj...naprzywoziłem ich swego czasu z Rosji. Ale to jest jakaś czapka stworzona przez sieć odzieżową. Ja posiadam budionówki nierobione pod kątem mody i "designu" tylko po to, żeby grzały w uszy i głowę. Najstarszy taki mój egzemplarz jest z roku 1976. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.