Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie, to sobie piszcie. Subiektywny ma rację. Za duzo pary idzie w rezerwat. Ciągnie jednak do cipek Panowie? Przypominacie sobie co pisał Marek o niezależności i rozwoju? Możecie się tym podetrzeć przy takim podejściu. Nigdy się nie uwolnicie od rządzy i chuci. Ale żeby nie było oskarżeń, że jestem starym zgredem, sztywniakiem itp. - wasz wolny wybór i wolna wola.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schemat schematem.pierdolenie pierdoleniem.ale im bardziej pojebane hasła i hasełka od baby tym bardziej pokazuje ze raczej niema co sie do niej przywiazywać%-)

 

 

Chcecie, to sobie piszcie. Subiektywny ma rację. Za duzo pary idzie w rezerwat. Ciągnie jednak do cipek Panowie? Przypominacie sobie co pisał Marek o niezależności i rozwoju. Możecie się tym podetrzeć. Ale żeby nie było oskarżeń, że jestem starym zgredem - wasz wolny wybór i wolna wola.

ja tam jestem rodzynkiem%-)wiesz co i jak%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hrhrhrh a kto beczał że mu lajki zniknęły i posty? Groził że konto usunie? :D:lol:

 

Z powodów technicznych i z obaw przed przyszłym zamieszczaniem wartościowych postów bo przy takim stanie rzeczy mogłyby poznikać. Nic poza tym. Chcesz, mogę Tobie przelać moje lajki. Ale chyba nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów technicznych i z obaw przed przyszłym zamieszczaniem wartościowych postów bo przy takim stanie rzeczy mogłyby poznikać. Nic poza tym. Chcesz, mogę Tobie przelać moje lajki. Ale chyba nie ma takiej opcji.

 

Pffffff no rzeczywiście, skocz z mostu :D Dobra, nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint widze ze załapałeś jakis czas temu o co biega,i oto chodzi%-)

 

Człowieku, nawet nie wiesz jaki jestem Tobie wdzięczny za przypomnienie :D :*

 

Ma ktoś niepotrzebne i walające się po piwnicy/garażu/pokoju , 40 kg na sztangę w dowolnych talerzach? Przygarnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.