Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Forumowicze!

 

Ponieważ czasem brakuje tematu na każdy temat, sprawdźmy czy ta koncepcja się przyjmie. Szołboks ma swoje ograniczenia czasowe i po całym dniu nie widać czasem rozmowy. A tutaj każdy temat można poruszyć i puszczamy wolno jego kierunki. Czasem nie opłaca zakładać specjalnie tematu, lub po prostu o coś zapytać. No, to zobaczymy :D

 

Moderacja może też wycinać i robić tu wrzuty z off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa kurwa zapomniałem że licznik postów i lajków to najważniejsza rzecz....... Przecież tak się kreuje szacunek :D

 

Ludzie, wy serio na to patrzycie, a nie na to co kto mówi i jak mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Powoli tu się robi towarzyski klub damsko-męski, czy inne kółko różańcowe. Kombinujecie jak koń pod górę, aby tylko więcej pogawędzić z samiczkami. :D

 

Eeee..... a czy tutaj, ktokolwiek, kogokolwiek zmusza do czegokolwiek? Ja na ten przykład nie kombinuje :D Po prostu rozmawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie muszę poprzeć to co napisał Adolf.

Para i energia zamiast w meritum tego forum często idzie w pici-pici, ciapu-ciapu w Rezerwacie.

I jeszcze w głasku - głask.

Sam złapałem się na tym, że zbyt często tam pisze zaniedbując to co powyżej.

Wiem, że brzmi to jak połajanka oficera politycznego ale to prawda. Nie jest moją

rolą zabraniać czegoś czy piętnować, bo każdy robi to co chce i na ile mu fantazja i

zdrowie pozwalają. Ale czy aby starczy tej 'pary' jeszcze na inne, merytoryczne tematy ?

 

Sporo nowych ludzi się porejestrowało, przywitało i .... siedzą cicho. Panowie, śmiało.

Opisywać Wasze doświadczenia, Wasze historie związkowe, Wasze spostrzeżenia.

Po to tu jesteśmy - dzielimy się wiedzą i doswiadczeniem. Dla lepszego jutra ;)

 

S.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie muszę poprzeć to co napisał Adolf.

Para i energia zamiast w meritum tego forum często idzie w pici-pici, ciapu-ciapu w Rezerwacie.

I jeszcze w głasku - głask.

Sam złapałem się na tym, że zbyt często tam pisze zaniedbując to co powyżej.

Wiem, że brzmi to jak połajanka oficera politycznego ale to prawda. Nie jest moją

rolą zabraniać czegoś czy piętnować, bo każdy robi to co chce i na ile mu fantazja i

zdrowie pozwalają. Ale czy aby starczy tej 'pary' jeszcze na inne, merytoryczne tematy ?

Zawsze można poćwiczyć silną wolę :D:lol:

 

Można i tak ;)

050923man3wv.jpg

 

A ja wolę tak:

 

Hugh-Jackman-Workout3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie muszę poprzeć to co napisał Adolf.

 

.......... Nie jest moją rolą zabraniać czegoś czy piętnować, bo każdy robi to co chce i na ile mu fantazja i

zdrowie pozwalają.

 

 

Tak przeczytałem, i taką treść Ci ja dojrzałem: Jestem za! A nawet przeciw! :D Co za Salomonowa wypowiedź :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacą mi za taki ficzer, bez niego w branży ani rusz ;)

 

S.

 

Subiektywny, ale zdajesz sobie sprawę, że wolna wola człowieka jest najważniejsza? Ja naprawę nie widzę problemu gdzie się rozmawia. To jest takie przypierdalanie się i robienie politycznie poprawnej postawy IMHO. Sąd zabronił mówić o Grodzkiej że jest facetem bo to obraża jej uczucia, no kurwa co jeszcze? :D

 

Znamy bajkę, Krój jest nagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.