Skocz do zawartości

Pierwsze randki po zakończonym związku


Grizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba że sie z nia spotkasz,i na sztywno powiesz o co chodzi

Tylko nie sadzisz, że teraz gdybym jej wytłumaczył mółbym być na straconej pozycji tzn miała by mnie w garści!?

"saint" kobieta jedno mówiła, drugie myślała, trzecie robiła, a czwarte jak sami widziecie sobie wmówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dalej nie wiesz czego chcesz.podpowiem ci.wspomniała o byłym bo jestes pierdoła myslala ze sie określisz ale dalej sie po tym nie okresliłeś%-)

albo walisz jej jak to ma byc albo odpusc ja sobie niech nie traci czasu na ciebie.jak by mi baba napisała o takiej sytuacji to sam bym jej kazał kolesiowi powiedzieć zeby spierdalał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dalej nie wiesz czego chcesz.podpowiem ci.wspomniała o byłym bo jestes pierdoła myslala ze sie określisz ale dalej sie po tym nie okresliłeś%-)

albo walisz jej jak to ma byc albo odpusc ja sobie niech nie traci czasu na ciebie.jak by mi baba napisała o takiej sytuacji to sam bym jej kazał kolesiowi powiedzieć zeby spierdalał

Widzisz Pika ja wiem czego chciałem/czego chce problem polega/polegał na tym jak jej przekazać żeby to zrozumiała, piszesz zeby jej powiedzieć teraz czego od niej oczekiwałem i jakie miałem wobec jej plany. Tylko czy to nie bedzie strzelanie sobie w stope!? żeby ona nie odebrała mnie jako desperata, pytam powaznie o pomysły na rozegranie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .świetne rozumowanie.jak ona chce to źle ajak facet chce to dobrze%-)

 

Ja tego wcale nie twierdzę :D Lubię konkretne kobity, bo sam stawiam konkretnie sprawy :D

 

Założyłem ze w takiej formie a nie innej formie utrzymania znajomości jak z opis na początku Grizzlyemu zależy. I nie chce się rzucać na głeboką wodę za szybko, bo widocznie nie czuje się pewnie. Więc parcie na Niego czy stawianie pod murem, i tak by nic nie zmieniło, jeżeli sam tego nie chce. A teraz zaczyna działać mechanizm niedostępności i świruje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"saint" bardziej staram sie uczyć na błedach, ale jak sie mozna uczyć na błędach skoro nie wiedziało sie gdzie sie zrobiło błąd!?

Nie wiem dokładnie na jakim p[oziomie procesu staneliscie,i szczerze mówiąc ryba mnie to%-)

jak jej to przekazac zeby zrozumiała?narysuj jej to.albo bardziej orginalnie jej to przekaż

semaphore3.jpg

Oryginalnie chyba, bede musiał zastosować:-). Tylko czy zrozumie to jest pytanie!he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że jestem przebojowy julian, ale zgadzam sie z Pikaczu ze trzeba grac w otwarte karty, a tego mozna sie nauczyc i w niektorych i nie we wszsytkich kwestiach trzeba wykorzystywac. Moje kolejne postanowienie!!!! :)

 

Tylko pamiętaj że otwarte karty to nie serce na tacy :D To dwie różne sprawy :P Ludzie często to mylą ;)

 

400_F_58305350_RVCMYzq2k48NBn5sYhTeD37FK

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.