Skocz do zawartości

Proste pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Co podchodzi

 

1. Klasyczna pasywność/staromodna

2. Księżniczka

3. Schemat odrzucenia

 

Ty inicjujesz, Ty bierzesz odpowiedzialność, Ty jesteś odrzucanym. A na koncu Twoja wina, bo ona umywała ręce od wszystkiego. To może być ten typ.

 

Paradoks jest taki że jak lasce kompletnie nie zależy w ten sposób co chcesz to pisze pierwsza zawsze i wszędzie. Ale jak koleżanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy. Prędzej by się przejęła tym, że kafelek jej z rąk uciekł, niż to że buzia piecze.

ED: Faktycznie ciężki temat. Ten podryw pokemonowych dzieci płci ładniejszej (bez urazy Pika). Jak tu inaczej znaleźć dziewicę przed 16 rokiem życia? Chyba jedynie we wspólnotach ewangelizacyjnych a i to nie jest pewne biorąc pod uwagę fakt co się dzieje na pielgrzymkach.

ED:2 A może jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o? - $$$ Miej hajs i patrzaj w hajs. I nie bądź brzydki.

Ale to są dziewice tylko pokazują nie wiadomo co, gdyby się stukały to pewnie nie zakładałbym tematu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź większa gwiazda niż ona. Porsze, skóra, pantofle z krokodyla. I hajs, nie zapominaj o hajsie.

 

 

albo miej wiecej znajomych na fejsie niz ona%-)

Może faktycznie błąd popełniam bo mam tylko 33 znajomych na fb i 0 zdjęć jestem odmieńcem :D

Pika to one się jednak puszczają z rurkowcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo smutne... :D Może dodam zdjęcie swojej bryki, ale ja nie lubię pokazywać co mam tym bardziej w internetach

Chyba kleję o co chodzi. gdy ja nie mam fotek to taka nie ma czym pochwalić się koleżankom żeby były oh ahy i zazdrość, ale takie są i chyba trzeba to zaakceptować, a może potępić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chciałem załozyc fejsa,dusza artysty,.człowiek z nalesnikiem na twarzy%-)no ale zakumałem ze i tak chuj by to dało bo i tak znajomi by sie przylizali.jakies pojebane tematy na pejsie by szły aja nie mam zamiaru by jakas kurwa siedzaca po drugiej stronie kabli kleiła kto co zkim itd%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym foci dupowozu nie wrzucał. Raczej rozegrał to w stylu szybki sms "wbijaj mała na balety tu i tu, zajeżdżam furą, 'rusz dupe'" i zajeżdżasz furmanką po lalę. Lala, że prawdopodobnie ma pod deklem siano to łapie się na taki prostacki trik i można coś dalej kminić. Ale to już bez udziału fujbuka i innych pierdół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być wieśniakiem to fajna rzecz. A wieśniaczki zawsze skore do chędożenia, chętne do uczenia się, umieją siebie/dom/wszystko inne ogarnąć i praktycznie lubią każdy rodzaj spędzania wolnego czasu. Nie ma że "ą,ę, ah oh" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Saint, Ty z racji wieku możesz nieco inaczej patrzeć na takie wynalazki jak internety i komunikacja pikselowa.

 

Brzytwa, ja też mam wiek okołosaintowy. Wiesz od którego roku klepałem w klawiaturę ? Od 13 roku życia. Jeszcze na ośmiobitowcach. Maile pisałem i na ircu siedziałem od 1996 na uczelni - regularnie za irc schodził admin i banował mnie na tydzień. Kiedy zacząłem gry sieciowe? Też w 1996-1997 - była Studnia Dusz. 100% tekstu, 0% grafiki - ale zabawa przednia.

Kompiłem a później neciłem aż bity przeskakiwały gdy miażdżąca większość społeczeństwa nie miała o tym pojęcia. Ot nerdoza, co ? ;)

 

S.

 

ZX_Spectrum%2B.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.