Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ, poprzedni temat został zamknięty, radujcie się albowiem otwieram nowy! :D Przyroda nie zna próżni, z wyjątkiem głów co poniektórych :P

 

Więc.... pierwszy! ;)

 

1eec5e17f62f22af91fc985686f9ccc4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohyda. Jak dla mnie, dziewczyna oszpeciła swoje ciało w imię cudzej mody. No ale ruchałbym.

 

Marek, to jest wersja specjalna i doceń to :D Nigdy się nie zastanawiałeś, jak wyglądał by Twój wacek ze skrzydłami? W tej Pani mógłbyś sobie to zwizualizować :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia taka kwestia.

Tatuaże u kobiet na lędźwiach.

 

20130307221622uid2.jpg

 

Czy to rodzaj treningu to snajperskiego tryskania nasieniem w środek tatuażu? By brać pannę od

tyłu a kończyć efektownie trafiając centralnie w tatuaż? Bo innego zastosowania, za Chiny Ludowe, nie widzę ...

Pomijam fakt, że najczęściej tatuaże w tym miejscu widuję u panien o ewidentnie manifestowanym deficycie intelektualnym.

Dług Grecji przy tym deficycie to piskuś!

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia taka kwestia.

Tatuaże u kobiet na lędźwiach.

Pomijam fakt, że najczęściej tatuaże w tym miejscu widuję u panien o ewidentnie manifestowanym deficycie intelektualnym.

 

 

Subiektywny, szukasz inspiracji czy satysfakcji? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.... Pokorna to było do Lily po pierwsze, a po drugie żarty są Tobie nieznane i nieodgadnione, a dystans do siebie żaden...... A to co mówisz to bzdura, bo niezależnie jaki kolor, jak jest twarzowe, figura adoratorów nie braknie. Blondynek pasztetów także nie brakuje.

 

I oczywiście że prowokujesz, już sam pomysł to prowokacja :D Jak to tak można nawet pomyśleć? xD

 

11150192_953096414735057_635383838515661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.