Skocz do zawartości

Zdradziła bo


Rekomendowane odpowiedzi

każdy tam płaci podatki.system sie nie załamuje.

 

Mylisz sie - mam kolege anglika (gosc zna sie zarabiscie na technologii IT - konfiguruje sprzet sieciowy, uruchamia go etc.) - pare lat temu rozwiodla sie z nim zona pasozyt - cale zycie tzw. coach patatoe - nic nie osiagnela poza urodzeniem dwojki dzieci i wypaleniem ogromnej ilosci fajek. Gosc super spoko - mily, uczynny, nie raz ze mna siedzial po nocach pomagajac mi w przygotowaniach do dostarczenia pewnych rozwiazan pomimo tego ze nikt mu ekstra za to nie placil. 

 

Odkad 'znudzil sie' zonce to myslisz ze ona poszla do pracy i zaczela placic podatki? YYYYYY! Blad - zyje z socjalu i z alimentow placonych przez niego. I o tym wlasnie pisalem. Myslisz ze mlode nastoletnie matki placa alimenty? Rozwiazle suki nigdy nie pracowaly i nigdy nie beda pracowac - utrzymuja je frajerzy zapierniczajacy i placacy podatki - nie dosc ze zapierniczaja by sie przed kobietami popisywac szastajac pieniedzmi to jeszcze polowe pieniedzy zabiera im panstwo i bez ich zgody przekazuje te pieniadze samotnym matkom... Fajny deal, co? Tak trzeba bo mamusie nie moga sie skalac ciezka robota - przeciez kobiety sa stworzone tylko do pozycji kierowniczych....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o pracujących ze płacą podatki.mi osobiście wjebali ot1.1/3 mojej pensji znikała jako podatek.aż po paru miechach bezsensownych starań dostałem normalny kod podatku i zwrot.

pamietam w jakim byłem szoku jak zobaczyłem gówniare wygladajaca jak dziecko która zapierdala z zabawkowym wózkiem.ale z dzieckiem :D

stara mi szybko wytłumaczyła

wiek przed 16 z dzieciakiem.400f na dzieciaka.300f ze samotnie wychowujaca.to ze nie pracuje bo poco 200f.social do tego nie pamietam ile.chata za friko na socjalu.media opłacone na socialu.dopłaty do dopłat.łącznie wychodziła fajna sumka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinno brzmieć kto wymyślił ten socjal i kto głosował na tych ludzi, którzy stwarzają takie warunki :P Socjalizm to przeważnie złodziejstwo i coś nieopłacalnego ekonomicznie - powinno dotyczyć tylko ludzi niezdolnych do pracy, reszcie najlepiej umożliwić godne warunki i równe szanse co akurat socjal likwiduje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anglia to państwo socjalne.nie mylić z socjalizmem państwowym=komuna.a jest to odpowiednik socjalizmu społecznego.kazdy płaci podatki.potrzebujący dostają kase.kasa zostaje i tak na wyspie.biznes sie kręci bo wyciek gotówki poza uk jest bardzo mały.angole ogólnie są rozwięźli.robia sobie po pare dzieciaków.wiezi rodzinne tam nie istnieją.przecietny angol miał 3 zony.pierwsza anglica która ich olała.druga już kolorowa.3 tak samo.i z kazda ma dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruchają sie tam rodzinnie od pokoleń to czego oczekujesz? :D a dysproporcje twarzy nabywają w fazie płodowej od infekcji grzybicznych które przechodzą ich matki bezobjawowo podczas ćiąż(tak bardzo nienawidze tych skurwieli ze nawet takie bzdury rozpierdoliłem na częsci pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Kiedyś u lekarza rozmawiałem z takim gościem, który mieszkał kilka lat w Anglii. Mówił, że tak ich nienawidzi, że ci debile nie potrafią nawet mówić. Podobne rzeczy opowiadał co Ty a ich służba zdrowia jest taka, że nawet mają krzywe nogi bo brakuje im wit D ale nikomu kretynowi nie przyjdzie do głowy, że można podawać suplementy. Pikaczu widzę, że znasz dużo ciekawostek na temat ludzi zjebanych i mechanizmów ich przydupcenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.