Skocz do zawartości

Dziwka w sypialni..


Rekomendowane odpowiedzi

Czy gdyby mężczyźni mieli dziwkę w sypialni, skakali by na boki? :lol:  Pomyślmy...dziwa w sypialni spełniająca wszystkie wasze pragnienia, gospodyni w domu i kochająca, mądra mama :D  hmm czyżby ideał?

A może i to by nie wystarczyło, może mężczyźni po prostu mają w naturze zmiany partnerek? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwa w sypialni spełniająca wszystkie wasze pragnienia, gospodyni w domu i kochająca, mądra mama

Zestawienie tych wszystkich cech w jednej kobiecie, hmm wygląda zbyt idalnie :P ale jeżeli, by mi się taka przytrafiła, napewno bym to docenił i traktował taką kobietę z należytym szacunkiem. Oczywiście przy takim zgraniu cech raczej nie szukałbym przygód na boku, bo i po co :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a mogłaby z Toba się napić? :lol:

 

oczywiście że tak,

 

gdy kobieta pamięta o takim (i nie tylko takim) drobnym geście w stronę mężczyzny wtedy rodzi się inna jakość związku, wtedy nie ma miejsca na coś tak banalnego jak zdrady - po obu stronach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby mężczyźni mieli dziwkę w sypialni, skakali by na boki? :lol:  Pomyślmy...dziwa w sypialni spełniająca wszystkie wasze pragnienia, gospodyni w domu i kochająca, mądra mama :D  hmm czyżby ideał?

A może i to by nie wystarczyło, może mężczyźni po prostu mają w naturze zmiany partnerek? :P

 

 

Oczywiscie, ze tak bo tu nie chodzi oto, ze jak cos ktos dostanie czy to facet czy kobieta moze na tym osiasc, czlowiek ma nieskonczony glod ktorego nie zaspokoi zadna dziwka, jezeli dostanie to w pelni dziwke totalna ktora potraktuje go najprzyjemniej stwierdzi i tak, ze to nie to i pojdzie szukac dalej. Uzywanie fizycznych rzeczy aby wypelnic swoja nature wewnetrzna spowoduje jedynie patologie. Jezeli masz taka dziwke to chcesz dwie, jak masz dwie to chcesz cztery - i tak w nieskonczonosc. Nie da sie na tym osiasc. 

 

 

Chodzi ze natura czlowieka szuka ciaglej ekspansji, jezeli wrzucisz kogokolwiek do klatki 4 na 4 metry to jak wpuscisz go do klatki na 10 na 10 metrow to bedzie szczesliwy na chwile dopoki nie odkryje kolejnego ograniczenia w formie zimnych krat. To nieskonczony proces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie panuje nad ego to tak jest ale to wynika z patologii umysłu a nie natury człowieka. To niezaspokojenie ego jest naturalne dla każdego człowieka ale prawidłowo nie powinno dotyczyć tej dziedziny życia jaką jest związek i rodzina. Tutaj szukanie nowych partnerek i zmiany jest spowodowane tym, że partnerka miała dać ulgę, która chwilowo jest ale potem znika. Pojawia się przymus zdrady, która da nową adrenalinę. To tak jak narkotyk przy czym jedni uzależniają się od stałego partnera i rezygnują "dla niego" z innych przyjemności życia a inni szukają wciąż nowych wyzwań. Dlatego ludzie, którzy tego nie przepracowali nie powinni wchodzić w związki bo tylko krzywdzą drugą stronę i płeć tu nie ma znaczenia. Związek to nie klatka lecz wolność u boku osoby, którą się kocha. Wtedy brak zdrady jest czymś naturalnym dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze tak bo tu nie chodzi oto, ze jak cos ktos dostanie czy to facet czy kobieta moze na tym osiasc, czlowiek ma nieskonczony glod ...

 

Jest to tzw głód bodźców.

Jeżeli będziemy tego świadomi i sami zaczniemy kształtować siebie i swoje otoczenie kolejne bodźce o coraz większych/innych czynnikach nie będą nam potrzebne.

Nie będzie nam potrzebna kolejna zdrada żeby dowieść swojej męskości ,czy zainteresowanie innej osoby albo wszelkie inne impulsy które są nam potrzebne dla zdrowia psychicznego a których nie dostajemy od obecnej partnerki/partnera.  

Jeżeli dostajemy całą game sytuacji w domu , przestajemy być wrażliwi na to co na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby mężczyźni mieli dziwkę w sypialni, skakali by na boki? :lol:  Pomyślmy...dziwa w sypialni spełniająca wszystkie wasze pragnienia, gospodyni w domu i kochająca, mądra mama :D  hmm czyżby ideał?

A może i to by nie wystarczyło, może mężczyźni po prostu mają w naturze zmiany partnerek? :P

 

Po to pani bozia dała rozumek, by z niego korzystać. Jak mam pod ręką wszystko, co mi potrzebne, to znaleźć mogę tylko pośledniejsze egzemplarze.

Ja bym nie szukał nikogo innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury, bzdury, bzdury piszecie.Każdy z Was mając idealną partnerką/tą z opisów powyższych/predzej czy poźniej i tak by szukał innej szparki.To jest to co ja określam słowem " cipeusz poziomus". Każda nowo poznana kobieta jest tak sama a co gorsza bardzo często ma wady poprzedniej plus swoje własne.A my jak te ćmy myslimy ,że może ta nowa będzie miała w poprzek.Bierzmy przykład ze zwierząt, nie angażujmy serca tylko bzykajmy ile wlezie , gdzie wlezie i z kim wlezie.Satysfakcja , krótka ale zdrowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury, bzdury, bzdury piszecie.Każdy z Was mając idealną partnerką/tą z opisów powyższych/predzej czy poźniej i tak by szukał innej szparki.To jest to co ja określam słowem " cipeusz poziomus". Każda nowo poznana kobieta jest tak sama a co gorsza bardzo często ma wady poprzedniej plus swoje własne.A my jak te ćmy myslimy ,że może ta nowa będzie miała w poprzek.Bierzmy przykład ze zwierząt, nie angażujmy serca tylko bzykajmy ile wlezie , gdzie wlezie i z kim wlezie.Satysfakcja , krótka ale zdrowsza.

Ok bzykajmy....ale czy jeśli będziemy tak bzykać kogokolwiek i ile wlezie to czy nie staniemy się jak te roboty? bez odczuć, bez emocji? Przecież to czyni nas ludźmi, właśnie to, że możemy czuć...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałaś Sylwio ciekawe pytanie. Nie wiem jakbym się zachował, ale myślę, że jeśli spotkałbym kobietę która spełnia absolutnie wszystkie moje oczekiwania, potrzeby i jest po prostu idealna... To chyba szybko znudziłbym się :) Ot, taki przewrotny jestem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury, bzdury, bzdury piszecie.Każdy z Was mając idealną partnerką/tą z opisów powyższych/predzej czy poźniej i tak by szukał innej szparki.[...]

 

Pozwolę sobie zauważyć, że ja znam siebie lepiej, niż Ty mnie, więc nie wmawiaj mi tu, co bym robił w takiejczy innej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.