Skocz do zawartości

Grzechy główne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Tak jak miałem okazję zamieścić jakiś czas temu wpis odnośnie męskich wad, tak teraz pragnę Wam przybliżyć zagadnienie związane z wadami naszych jakże miłych i bliskich sercu (bądź innym częściom ciała) pań.

Wpis jest wyłącznie szkicem, szybkim i powierzchownym prześlizgnięciem się po głównych zagadnieniach. Z częścią z nich miałem okazję sam się zapoznać na własnej skórze (oj miałem...), części znam z własnych obserwacji i licznie odbytych rozmów.

Mam świadomość że nie jest to lista kompletna, piszę te słowa 'na szybko' wyrywając kilka chwil z napiętego życiowego terminarza. Chcąc nie chcąc skupiam się więc na tych główniejszych. Jeśli coś mi umknęło – dopiszcie to proszę w komentarzach pod postem.

 

Gotowi? Uśmiechnięci? Kawa zaparzona? Piwo otwarte?

 

 

 

Grzech pierworodny - bezwzględne, wręcz kapitulanckie uleganie presji wywieranej przez biologię.

 

Kobiecy grzech – matka wszystkich innych grzechów. Kwintesencja 'kobiecości' bowiem predysponuje do występowania innych grzechów i grzeszków, świństw i świństewek. Grzech tym większy, że kobiet jego świadomych jest garść, a takich które próbują z nim walczyć i dać opór – jeszcze mniej. Biologiczną rolą kobiety jest, czy to się jednej makolągwie z drugą podoba czy nie – urodzić dziecko. A że jest to inwestycja wysoko energetyczna i czasochłonna to przed urodzeniem oraz przynajmniej przez pierwsze 7-10 lat zabezpieczyć środki na jego utrzymanie. I temu celowi poświęcone jest 90% (jak nie więcej) aktywności pań. Znalezienie odpowiedniego samca na dawcę genów i do łożenia na dziecko (dalej w punkcie 3), presja na status, zgromadzone zasoby, środki pieniężne, na zapewnienie bezpieczeństwa (patrz punkt 7), presja na małżeństwo … Biologiczna funkcja kobiety kieruje jej zachowaniem w sposób totalny. Nadaje ton sposobowi myślenia, predysponuje do określonego zachowania, wręcz wymusza. To co jest zgodne z dyskretnym dyktatem biologii – jest wedle kobiety 'dobre i pożądane', to co stoi w sprzeczności – dostaje etykietkę 'odstępstwa, dziwactwa, emocjonalnego porąbaństwa'. Większość kobiet nawet nie zdaje sobie sprawę, że jest biologicznymi robotami napędzanymi wszechogarniającą koniecznością urodzenia dziecka i jego wychowania, a te które mają tą świadomość – w żaden sposób z tym nie walczą. Stąd też mając styczność z paniami, po jakimś czasie i nabyciu jako-takiego doświadczenia dochodzimy do jednego wniosku – one wszystkie są takie same w zachowaniu, różnią się w zasadzie szczegółami (dalej w punkcie 4). Sposób zachowania, wygląd, nawet czas w miesiącu kiedy kobieta ma ochotę na seks – bo zwykle jest on skorelowany z jej dniami płodnymi – to wszystko jest sterowane odgórnie przez biologię i instynkt. Przy czym same panie są mistrzyniami w kamuflowaniu tego, zarówno przed osobami trzecimi jak i … przed sobą (patrz punkt 2).

Jak to? Jak to? Kłamstwo! Poruta! Świętokradztwo! Niewierny! Spalić go! - zakrzyknie pewnie niejedna oburzona pani. Ano takto. Przyjrzyj się, jedna z drugą, ale tak szczerze co was napędza od środka i jakie macie cele od, pi razy drzwi, osiemnastego roku życia do późnych lat jesieni życia. Ano urodzenia dzieci a później zajmowanie się … rodziną ;)

 

 

 

2 Hipokryzja i racjonalizacja swoich świństw.

 

Wszechgalaktyczy kongres istot rozumnych, tak jak dla zobrazowania i miary głupoty powinien przyjąć wzorzec młodego samca homo sapiens tak dla miary hipokryzji powinien przyjąć nikogo innego jak samicę homo sapiens. W wieku każdym i bez wyjątku. Już Marek w swoich felietonach pisał lata temu, a jak to w całości potwierdzę, że na większości portali randkowych w dziale 'czego nie lubię' kobiety na jednym z pierwszych miejsc wpisują 'hipokryzji i obłudy'. Przy czym, o dziwo, same są ich mistrzyniami. Przy czym to co robi Kaśka, Aśka czy Zuźka – to jest obłuda i hipokryzja, patrzcie no ludzie na te pindy lafiryndy! Ale jak ja tak robię, oooooo, to już obłuda i hipokryzja nie jest! Bo ja mam powód! Baaaardzo ważny powód! Nawet masę powodów, wręcz zmuszona jestem do takiego zachowania! I tu wkraczamy w kolejne, radośnie grząskie pole kobiecości jakim jest racjonalizacja swojego zachowania, świństw i świństewek. Panie zawsze mają istotny powód aby zachować się tak a nie inaczej! Porzucą, zdradzą, zniszczą, spalą, zadepczą a prochy w błoto rozrzucą – ale zawsze to sobie wytłumaczą! I będą czuć się niewinnie, a jakże! Każda kobieta nosi z tyłu głowy podręczny leksykon „1001 wymówek i wytłumaczeń na każdą okazję” i ma go w pogotowiu 24h na dobę, 365 dni w roku! Chcesz na serio słuchać kobiecych prób wytłumaczenia najbardziej nieracjonalnych zachowań? Dlaczego poszła w tango z kolegą z pracy? Dlaczego postąpiła tak a nie inaczej? Wiesz co, w 99% przypadków po prostu sobie daruj – strata czasu.

Poznaj Bracie Mężczyzno niekwestionowanego mistrza wag wszelakich Hipokryzji, Obłudy oraz Racjonalizacji Własnych Działań. Nie wiem jak ma na imię, gdzie mieszka i jakim językiem się posługuje na co dzień. Ale jednego jestem pewien:

To kobieta.

 

 

3 Skrajna hipergamiczność oraz wieczne poszukiwanie lepszego partnera (syndrom skaczącej małpy).

 

Panie zawsze poszukują najlepszego, wedle ich mniemania, mężczyzny. Co to wygląd ma Adonisa, bogactwo Midasa, kocha dzieci jak Miś Uszatek a na dodatek uwielbia telenowele o miłości więc dla wybranki serca jest gotów własnoręcznie wyrżnąć sobie serce z klatki piersiowej. A umierając, bo tak kończą tacy durnie, ostatnim tchem będzie zapewniał o dozgonnej miłości. OK, nie ma tu niby nic złego ale …. panie to robią cały czas!

Jest sama – szuka i jest otwarta na nową znajomość. Jest z Tobą, Bracie Samcu i ….. uwaga niespodzianka!... szuka nadal i jest otwarta na nową znajomość!

Nie, nie misiu kolorowy – ty jesteś naj, ale wyłącznie przez chwilę. Zaraz załączy się kobiecy racjonalizator-porównywacz i panna zacznie rozglądać się, czy gdzieś obok nie czai się fajniejsza okazja. Lepsza genowo więc z buźką Brada Pitta, zasobowo więc jak nic drugi Gates czy Trump... I niech się tylko taki raczy do niej uśmiechnąć – to już poznasz na własnej skórze co oznacza powiedzenie, że kobieta zmienną jest. Ale jako że nie jest pewna czy ten drugi to tak tylko trochę ją chce (w wiadomym celu) czy tak na poważnie – będzie kręciła na dwa fronty lepiej niż PSL przy tworzeniu koalicji parlamentarnej. Trochę z tobą, trochę z nim. A tobie powie 'adieu' dopiero wtedy, gdy na 99,9% będzie pewna że może przeskoczyć do nowego partnera. Sam miałem w życiu tak dwukrotnie :) Najpierw to ja byłem tym lepszym a panna robiła w bambuko swojego chłopaka, później po latach zanim przesiadła się na 'nowszy model' była otwarta i dla mnie i dla tego 'nowego'. A będąc pewna nowego – podziękowała z hukiem mi. Ech...

Myślisz że Twoja Andżelika czy Nikola są inne? (patrz punkt 4) Obyś się nie zdziwił któregoś dnia, gdy kilka dni/tygodni po końcowej awanturze poznasz Adonisa Midasa Brada Pita D.Trumpa Juniora. I opadnie ci kopara a pod czaszką załopocze myśl 'Ale kiedy? Ale kiedy i jaaaak...?'

Ano wtedy :) Widzisz jaka obrotna, i dla ciebie miała czas i jakoś znalazła go dla tego nowego. Ot specjalizacja na 102 !

Bo tej suce na imię hipergamia.

 

 

 

4 Każda cholernie oryginalna i wyjątkowa ale, o dziwo!, w masie wszystkie takie same.

 

Tak. I potwierdzi to każdy doświadczony mężczyzna, który miał więcej niż kilka partnerek. Każda z kobiet jest przekonana o swojej wybitnej zajebistości, oryginalności, wyjątkowych zaletach umysłu, zmyśle muzycznym i plastycznym, umiejętnościach takich czy owakich – ale jak przyjdzie co do czego – wszystkie ale to wszystkie są JEDNAKOWE. Szczególnie w zachowaniu. Ok, różnią się elementami zewnętrznymi, z jednymi jest się pokazać w towarzystwie mniej wstyd niż z innymi. Ale ich zachowanie napędzane jest tym samym motorem (patrz grzech główny). Więc wybór masz jak z kupnem auta. Czy to będzie Audi, Toyota, Nissan, Ford czy BMW – zasady poruszania są takie same. Lać paliwo do baku też trzeba. Cała sztuka poleca by wybrać model mnie awaryjny. I tyle. I mieć świadomość, że i tak awarie co jakiś czas będą się przydarzać. Więc czy włosy długie czy krótkie, biust mniejszy czy większy, imię na K czy S – wszystko napędzane tym samym softem.

Na tej niewiedzy co do fundamentalnej cechy kobiet poda pokotem, niczym krzyżacka piechota pod Grunwaldem, wielu Braci. Bo są święcie przekonani, że poblemy które mieli z Mariolką - to już ich nie będą mieli z Kasią, a te które są z Kasią - to na pewno nie przydarzą się z Justynką. Ano właśnie, najczęściej (nie licząc totalnych zakręconych kobiet) - wymiana modelu nic nie zmienia, co najwyżej można liczyć na fajny 'okres promocyjny' - później będzie tak jak zawsze i ze wszystkimi. Elementarne jazdy napędzane biologią, hipergamią, hipokryzją i obłudą jak były - tak można na nie liczyć dalej. Co najwyżej, jaśli taka wola Najwyższego, może będzie ich trochę mniej lub będą bardziej ukrywane...

 

 

 

CDN.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie podsumowane. Pkt., pierwszy - jedna z najbardziej wkurwiających rzeczy, bo taka kobieta nie jest jebnięta sama w sobie, ALE z powodu jej uległości wobec natury miota nią jak szatan. 

 

Ale, ale - przecież gadają w prawie wszystkich nowoczesnych źródłach, że kobieta też człowiek :-) Co to za ściąganie odpowiedzialności za czyny z człowieka? ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Mam w planach dopisanie jeszcze kilku punktów, w tym jak wspomniał @Kootas o braku pasji i hobby. Tyle tylko, że muszę nachomikować z dwie godziny by to

zrobić. A z tym chomikowaniem ostatnio kiepsko.

Nachomiczę - dopiszę.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gustlyk

 

Tak, zawsze trzeba mieć się na baczności. Czerpać radość z bycia razem ale jednocześnie grzecznie i kulturalnie pilnować stref interesu, nadzorować a jak trzeba - przywołać do porządku. Możena iść drogą czerwonej pigułki i MGTOW, można podnieść swój skill związkowy przy purpurowej pigułce - co kto woli, ja do niczego nie namawiam choć czytając moje wpisy można się łatwo domyśleć żem purpurowy. Z pewnością mogę napisać jedno - piguła niebieska to najgorszy z możliwych wyborów. Wybór drona, wyrobnika i raba roboczego - na dodatek z klapkami na oczach i mgłą w umyśle, które zaszczepia nam ogólny przekaz społeczny i tzw. Wyższe Dobro (liczy się tylko reprodukcja i łożenie na wychowanie młodych - a ty jako samiec masz 1)spłodzić 2)do kresu sił łożyć na wychowanie - bo do tych dwóch punktów ogranicza się rola samca w matrixowym społeczeństwie).

 

Najważniejsze - grać w męsko-kobiecą gre na naszych warunkach! Nie wchodzić w grę na prawach kobiet, bo to jak gra w trzy kubki z ulicznymi rzezimieszkami. Umiejętność gry pod męskie warunki to dla mnie cel nr 1 w skillu związkowym.

 

Z tego co pamiętam, tak jaki pisałeś, masz dość wysokie SMV. Tobie będzie trochę łatwiej na początku - ale koniec końców też zostaniesz poddany temu ogólnemu prawu społecznemu.

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nachodzi mnie pytanie.

Bo, jeśli, do jazdy samochodem, musimy znać kodeks ruchu drogowego.

Dlaczego, nie ma kursu z kodeksu rodzinnego i opiekuńczego?
Bierzesz ślub, i nie wiesz w jaką umowę się pakujesz.

Kodeks rodzinny  opiekuńczy. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19640090059

Na przykład:

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/861586,czy-firma-moze-wyplacic-wynagrodzenie-zonie-pracownika.html

To jakiś matrix. Bierzesz ślub i tracisz wszystko, wolność, dotychczasowe życie.

Jak to ominąć?

Nie brać ślubu, nie wchodzić w układy posiadania czegokolwiek.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O tym, jak po telewizyjnym show feministka przestała być feministką
 
Holenderska wersja programu "Survivor" przypadkowo obnażyła słabość feminizmu i potwierdziła wyższość patriarchalizmu, przy okazji przekonując feministkę do porzucenia swojego światopoglądu.

2f921ffa4023edcec42762085b795c2b.jpg

ReturnOfKings napisał: Parę lat temu miałem przyjemność oglądać holenderską wersję programu "Survivor" ("Expeditie Robinson") z moją feministyczną współlokatorką. W tym konkretnym sezonie były dwie wyspy - jedna zamieszkana przez mężczyzn, a druga przez kobiety. Moja współlokatorka tygodniami zachęcała mnie i innych studentów do obejrzenia tego sezonu, ponieważ miał on nam pokazać, jak wyglądałoby społeczeństwo wolne od patriarchalizmu, w którym rządzą kobiety. I pokazał, oj pokazał...

Oto co się stało. Na początku obie grupy zesłano na swoje wyspy, gdzie otrzymali pewne zasoby jedzenia, żeby mieć od czego zacząć, a potem byli skazani na siebie. W obu grupach początkowo dochodziło do konfliktów, kiedy próbowano ustalić wzajemną hierarchię. Mężczyźni robili praktycznie wszystko, co uznali za konieczne - nie było żadnego lidera, wydającego rozkazy. Mężczyźni, którzy zapragnęli polować, łowić, szukać pożywienia - tak też czynili. Inny facet, który miał dość siedzenia na piasku, zaczął robić ławki. Inni zbudowali szałas, który z czasem zaczął się rozrastać. Jeszcze kto inny gotował każdego wieczoru. W ciągu kilku dni malutka cywilizacja zaczęła kwitnąć, z każdym dniem robiąc kolejny krok do przodu.

4db9d1317e8a681d2e189f96f74664c0.png

Kobiety również zadowoliły się rutyną. Rozwiesiły sznurki, by ręczniki miały gdzie schnąć, a potem zaczęły się opalać i kłócić. Ponieważ, w przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety były niezdolne do zrobienia czegokolwiek bez zgody całej grupy. A ponieważ to była grupa przynajmniej dwunastu kobiet, porozumienia nigdy nie osiągano. W trakcie kilku następnych odcinków, kobiety zjadły wszystkie swoje początkowe zapasy pożywienia, zostały przemoczone do suchej nitki przez burze, stały się pokarmem dla pcheł piaskowych i generalnie wyglądały beznadziejnie. Mężczyźni z kolei byli zadowoleni. Były oczywiście pewne nieporozumienia, ale wszystkie zostały zduszone w zarodku.

Ostatecznie producenci programu zdecydowali, że coś musi się zmienić. Aby pomóc kobietom, wybrano trzech mężczyzn, którzy zostali przeniesieni na ich wyspę. W zamian na wyspę mężczyzn trafiły trzy kobiety. Wyraz twarzy mojej feministycznej współlokatorki w trakcie tego odcinka był bezcenny.

3540b4a3fc3c0400bb4047ca7b0c2f1c.png

Początkowo ta trójka mężczyzn z wiadomych powodów była zachwycona tym pomysłem. Ale potem dotarli na wyspę i zostali powitani przez kobiety.

"Gdzie wasz szałas?" - pytali.

"Nie mamy szałasu".

"Gdzie wasze zapasy jedzenia?" - zapytali przerażeni.

"Zjadłyśmy cały ryż".

2f6dba41bd23713a3a1a5543c2036cc7.png

Trójka mężczyzn ostatecznie skończyła harując jak psy, korzystając z umiejętności, których się nauczyli metodą prób i błędów przez pierwsze dwa tygodnie - budując szałas, łowiąc, próbując nakłonić kobiety do szukania pożywienia. Kobiety w międzyczasie powróciły do zrzędzenia, kłócenia się i opalania. Mężczyźni robili za nich wszystko. Ta trójka kobiet, która została odesłana na wyspę mężczyzn była zachwycona - miały jedzenie, schronienie i mnóstwo męskiej adoracji. One też wróciły do opalania się.

I to moi drodzy jest właśnie patriarchalizm. Moja była współlokatorka - co mnie nie zdziwiło - przestała być feministką.

Oczywiście to wszystko mogło być wyjątkową sytuacją, "białym krukiem", zupełnym przypadkiem, czymś niereprezentatywnym dla całego społeczeństwa. Ale ten szczególny sezon holenderskiego "Survivor" nie jest wyjątkiem. Stacja CBS emitowała kilka sezonów "Survivor" w USA, w których mężczyźni i kobiety zaczynali w oddzielnych grupach. W większości przypadków (Amazon i One World), efekty były takie same. Mężczyźni szybko się ogarnęli, zdobyli dostęp do pożywienia, ognia i schronienia, podczas gdy kobiety traciły wiele energii na drobnych sprzeczkach, zjadając swoje początkowe zasoby prowiantu, moknąc i ogólnie będąc żałosnymi. Odwrotna sytuacja, w której mężczyźni nie zebrali się do kupy, gdy kobiety szybko zbudowały dobrze funkcjonujące mikrospołeczeństwo nie została nigdzie zaobserwowana poza feministyczną fikcją, i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Źródło: http://www.returnofkings.com/32053…chy

Tagi: feministka bezludna wyspa

http://joemonster.org/art/27365

http://www.returnofkings.com/32053/this-accidental-experiment-shows-the-superiority-of-patriarchy

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Bazowanie na swoim SMV oraz jedyny 'posag' jaki większość kobiet wnosi do układu damsko-męskiego - cztery litery.

 

Okres życia kobiety łatwo można podzielić na dwa okresy. Ten około 17 roku życia do mniej więcej 30 lat oraz ten po 30 tce. Między 17 a 30 rokiem

życia kobieta jest najatrakcyjniejsza, ma wysokie SMV. Z reguły oznacza to, że krąży wokół niej wianuszek adoratorów, ma mnóstwo opcji na 'kolejne

gałęzie do przeskoczenia' i ... korzysta z tego. Większość młodych kobiet w tym wieku jest niestała i korzysta ze swoich wdzięków do nabijania sobie

fejmu adoracją stada napalonych samców. Wybiera, przebiera, grymasi - bo zawsze 'jest warta więcej niż ma w tej chwili'. Sytuacja diametralnie

zmiania się przed trzydziechą, gdzie część kobiet czując cykający zegar biologiczny (patrz grzech główny) w dużym popłochu wybiera pierwszego lepszego,

jako-takiego samca, który chce się związać małżeństwem i jako-tako rokuje do łożenia na nią i dzieci przez następne lata (mierny, bierny ale wierny).

Gdy mija ulga związana z presją zamążpójścia oraz urodzenia dziecka - kobieta wraca do swojej hipergamiczności - nie szanuje męża, bo byle jaki, bo nie siaki,

nie owaki. Przestaje dbać o siebie i dzięki mitycznym 'problemom z tarczycą oraz innym niezwykle ciężkim do zdiagnozowania choborom' tyje 10-15 a nawet 20 kg. Bo już nie musi się starać! Już nie musi dbać o siebie! Prawnego dostarczyciela dóbr wszelakich zdobyła i teraz społeczeństwo oraz system prawny będący wypadkową tegóż społeczęństwa stoi po jej stronie. Od strony seksualnej zaczynają się bóle głowy, brak chęci itd - rolą męża jest tyrać na dobro 'rodziny'. Przy czym w miażdżącej większości wypadków, dziwnym zbiegiem okoliczności 'dobro rodziny' = 'widzi mi się kobiety'.

Gro kobiet do związku damsko-męskiego wnosi jako jedyny atut swoją seksualność. Cała reszta to konglomerat zaciachów, fochów, uprzedzeń, marudzenia i wiecznych pretensji. Co gorsza, o czym nie myślą Bracia, owa atrakcyjność seksualna jest mocno ograniczona w czasie a z każdym kolejnym rokiem traci na wartości. To trochę interes jak z kupnem drogiego auta w salonie - kupujesz płacąc 100 jednostek, w czasie używania mocno łożysz by jeździł a po 10 latach budzisz sie z gratem w garażu, który może ktoś od Ciebie łaskawie odkupi za 20 jednostek. W przypadku rozwodu to jeszcze ty będziesz długo dopłacał by 'samochód' raczył wyjechać z tego garażu, mało tego - jeszcze częściej okaże się, że ty już nie masz garażu ...

 

6. Brak poważniejszych pasji i zainteresowań.

 

Co potwierdza wielu samców. Gro kobiet jako swoje pasje traktuje usilną pielęgnacje ciała i dbanie o modne ciuchy (patrz grzech główny - samca trzeba wabić!) oraz różnego rodzaju towarzysko społeczne gierki interpersonalne celem wykazania swojej zajebistości oraz pogrążenia konkurentek (patrz grzech główny - samca trzeba wabić a samej wspinać się wyżej w hierarchii celem zdobycia większego fejmu i zajebistości. Większy fajm i zajebistość = większa szansa na 'odpowiedniego' samca).

Jeśli akceptuje twoje pasje, szczególnie pozadomowe na które trzeba łożyć pieniądze - to w miażdżącej większości przypadków wyłącznie do ślubu. Potem twoje pasje stają się 'dziecięco żałosne i manotrawiące środki, które można przeznaczyć na rodzinę'. Oczywiście 'przeznaczenie środków na rodzinę' bardzo często oznacza nowe mobelki (trzecie w ciągu dwóch lat) czy nowe futerko dla małżonki (to sprzed trzech lat jest już niemodne - i nie ważne że w szafie nie ma go gdzie upchnąć). W ramach 'pasji' duży procent kobiet oddaje się ingerowaniu w życie bliźnich, bardzo szeroko pojętemu. W ostateczności skupi się na tobie - a to już kaszanka po bandzie. Lepiej wyjedź do Afganistanu ...

 

7. Totalna sprzeczność i niespójność między tym co kobieta mówi, tym co myśli a tym co robi.

 

Temat-rzeka! Jak Nil długa a jak Missisipi szeroka. Kobieta jest targana, i to bardzo dobrze dobrane określenie, wieloma siłami które ją wręcz rozrywają od środka. Targa nią biologia, targają nią oczekiwania społeczne, presja otoczenia, jej wizja zachcianek oraz wieczne 'co pomyślą inni'. W rezultacie zachowanie kobiety w wielu przypadkach jest mocno alogiczne i nieadekwatne do okoliczności. Będąc młodym, niedoświadczonym samcem można sparzyć sie na tym wielokrotnie. Prawie każda kobieta zapewnia, że jej marzeniam jest kochający, łagodny mąż, gromadka dzieci, biały mały domek z ogródkiem (maż będzie zapieprzał aby go utrzymać) i mały, modny słodki piesio w torebce Moshino za 3 patyki, by pokręciło z zazdrości te suki koleżanki. I paradoskalnie - jak tylko to zdobywa i ma - przestaje się to dla niej liczyć!!! Już to ma więc teraz szuka innych wyzwań!!! Czegoś innego, najlepiej o 180 stopni - kompletnego przeciwieństwa ! Najlepiej cuchnącego smarem i końskim potem maczo na motorze, który będzie ją brał od tyłu przyciskajac stopą do ziemi nie zważając na jej piskliwe protesty i bijące piąstki. Mając maczomena - znudzi się nim w oka mgnieniu i odda swe myśli przystojnemu playboyowi-przedsiębiorcy z jachtem, bywalcowi Monaco i Wysp Jońskich. Kobieta podświadomie zawsze szuka czegoś innego niż ma w tej chwili, nawet gdy to co ma - jeszcze kilka dni temu stanowiło jej największe marzenia i crem de la creme jej egzystencji.

I tu jest pies pogrzebany. Bo kobiecie dogodzić ciężko. Jak jej nie zapewniasz tego co pragnie - będzie zrzędzić i wiercić dziurę w brzuchu 24h/dobę, w dni robocze i świąteczne. Jak się zepniesz i zapewnisz - ona zaraz się tym znudzi i będzie chciała czegoś absolutnie innego - a najlepiej - on nowego, fascynującego mężczyzny. Bo jak wiemy, legiony szejków śniadolicych z Dubaju oraz książąt z Bliskiego Wschodu marzą by związać się i obsypać złotem Mariolki i Andżele z Knurowa Dolnego koło Misichkiszek... Och, Och! Ochhchchch... Życie zmarnowałam z tobą a tam gdzieś czekał na mnie książę ... ;)

To co kobieta mówiła i twierdziła wczoraj - dziś już się nie liczy. To co mówi i twierdzi dzisiaj, ba!, wręcz dała by się pokroić za to - jutro będzie jak pył na wietrze. Nie patrz na to co kobieta mówi, patrz na to jak się zachowuje. I nie słuchaj wytłumaczeń - one wszystko wytłumaczą tym, że tak 'czują' - się znaczy zrobiłą to co kazała jej zrobić wypadkowa sił rozrywająca ją od środka. A z 'czuciem kobiety' kolego, to sprawa jest jak z określeniem śniegu u Eskimosów. To samo słowo i określenie może znaczyć sto pięćdziesiąt różnych rzeczy w zależności od okoliczności. A ty bądź mądry i się domyśl, co znaczy dzisiaj ...

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to, pierwszy szybki wniosek na ch... sie pakować w coś takiego jak prędzej czy później szlak to może wszsytko trafić :) , ciągłe życie na froncie, ciągła wojna z tą róznicą, że śpisz z wrogiem ;). Bądź tu mądry i pisz wiersze :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly - prosta sprawa - zapytaj doświadczonych Braci samców. Najlepiej ze stażem małżeńskim, opowiedzą Ci o urokach 'all inclusive' w tej wersji. Lub wieloletnich podrywaczy, co to mieli z kilkanaście panien albo i więcej - oni też Ci przekażą sporo informacji jaka każda z nich była 'wyjątkowa i różna od innych ;) ' oraz co wnosiły do znajomości i relacji ;)

 

Jestem pewien, że w 95% (a może nawet więcej) opowieści te ułożą się wedle pewnego charakterystycznego wzorca.

 

Ale ostateczy wybór należy do każdego z nas. Warto jednak wybierać ŚWIADOMIE by później nie pluć sobie przysłowiowo w brodę.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly,

 

To co mam obecnie, zarówno w sensie plusów jak i minusów - miałbym z każdą inną. To raz. Dwa - jestem przekonany i obserwuję to na własnym przykładzie, że prowadząc właściwą 'stuningowaną i podskilowaną' politykę w grze damsko-męskiej można zająć wyraźnie lepszą pozycję. Choćby odbić piłeczkę tak, by w kobiecie urodziła się myśl, że to jednak i ona musi się starać bo inaczej będzie buba i poruba - a ona temu bedzie winna. A kobiety nienawidzą czuć się winne, oj strasznie nienawidzą (patrz punkt 2 pierwszego postu). Ale wymaga to sprytu, czasu, pierdzielenia się z tym jak z przysłowiowym jajkiem i zachowania gotowości i czujności właściwie non-stop. Bo kobieta defaultowo, niejako automatycznie co chwila sprawdza, na ile może sobie pozwolić w związku. Każda! Czy mężczyzna faktycznie taki nieustępliwy jest czy już może opuścił gardę ?

 

A jak uzna, że na wiele może sobie pozwolić a jej pozycja jest niezagrożona - to pierwszą rzeczą jaką zrobi to przestanie się starać o cokolwiek - bo już nie musi! Teraz staraj się i tyraj misiu ty ! A księżna łaskawie starania przyjmie albo i nie...

 

 

Na 100% napisze tak - nie warto wiązać się na ogólnie panujących zasadach społecznego matrixu. Tych w których: facet biega i zabiega, klęka i prosi, poświęca większość swego czasu i zasobów a Księżna Pani, jak ma humor do spojrzy łaskawym okiem a jak nie ma humoru - to nie spojrzy. To model w którym samocowi zależy bardziej a samicy mniej albo prawie wcale. I który definiuje samca-mężczyznę jako petenta, żebraka i dostarczyciela zasobów. To krystalicznie czysty mentalny samobój !

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eredin promuje ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.