Skocz do zawartości

Uchodźcy


Rekomendowane odpowiedzi

Polski rząd zgodził się na przyjęcie 2tyś uchodzców(muzułmanów) w ramach pomocy tym ludziom zaproponowanej przez UE?

Siedze w Uk- muslimy i murzyni

Wróce do Polski, bedzie to samo..

Co wy na to? Dziś 2 tysie, jutro 3 tysie a za rok 20tysi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, znając Polski rząd, i Polaków, szybko stąd wyjadą xD Im chodzi tylko o to, żeby dostać się do UE a potem to kierunek bogata socjalka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o pogromy mniejszosci etnicznych, w tym przypadku uchodzców z Africa.

Co do rządzących polskich żydów i ksenofobii wobec nich; To wszystko jest tak sprytnie zrobione aby siłe narodu rozjebać miedzy soba, nie zaś w prawdziwego wroga. O ile pobicie muzulmanow na ulicy karane śmiercia nie jest, to już" pobicie" elit jest. Patrz; Lepper, Petelicki i wielu innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie ich wyslą.np rejon Kamiennej Góry to teren opanowany przez cyganów na socjalu.Katowice cygańskie miasto.miasta turystyczne(Trójmiasto czyste od cyganów ale sa turasy)Warszawa misz masz.itd itp.wiec robi sie coraz bardziej kolorowo%-)

a to nie są już czasy(stare dobre czasy)gdzie tworzyły sie miejscowe gwiazdy pogromów typu"topór"gdzie brudasowi reke odciął albo inny zawodnik skatował cygana,zawinął go w dywan i wyjebał przez okno%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o pogromy mniejszosci etnicznych, w tym przypadku uchodzców z Africa.

Co do rządzących polskich żydów i ksenofobii wobec nich; To wszystko jest tak sprytnie zrobione aby siłe narodu rozjebać miedzy soba, nie zaś w prawdziwego wroga. O ile pobicie muzulmanow na ulicy karane śmiercia nie jest, to już" pobicie" elit jest. Patrz; Lepper, Petelicki i wielu innych...

Prawdziwy wróg to każdy kto występuje przeciwko mnie i mojej rodzinie (tej akceptowanej przeze mnie części).

W PL nie ma żydów, są chazarzy.

O jakiej sile narodu piszesz?

 

Tych, o których piszesz załatwili właśnie chazarzy, rękami polskich idiotów zapewne.

 

"Rozkaz jest rozkaz" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chazarzy przeszli na Judaizm, dzięki czemu są Żydami..

Żydem stajesz się wtedy kiedy Twoja matka jest żydowką, bądz przechodzisz na Judaizm. W przypadku Chazarów to drugie.

Siła narodu? To wszyscy świadomi i solidarni Polacy, niestety nie wielu takich dzisaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sobór watykański,gryźli sie oto zeby zostać chrzescijaninem trzeba najpierw zostac żydem a drudzy gadali ze kazdy moze zostać.kiedyś normalnie mozna było przejsc na judaizm.teraz już nie.to znaczy jak sie zapłaciło pare lat temu rabbiemu to mozna było.ale wpadł i interes nawracania hooy strzelił%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chazarzy przeszli na Judaizm, dzięki czemu są Żydami..

Żydem stajesz się wtedy kiedy Twoja matka jest żydowką, bądz przechodzisz na Judaizm. W przypadku Chazarów to drugie.

Siła narodu? To wszyscy świadomi i solidarni Polacy, niestety nie wielu takich dzisaj...

No tak, farbka na twarzy zmieni każdego w nidżę.

 

 

1 sobór watykański,gryźli sie oto zeby zostać chrzescijaninem trzeba najpierw zostac żydem a drudzy gadali ze kazdy moze zostać.kiedyś normalnie mozna było przejsc na judaizm.teraz już nie.to znaczy jak sie zapłaciło pare lat temu rabbiemu to mozna było.ale wpadł i interes nawracania hooy strzelił%-)

No co ty, nie strzelił. Znajomek, którego nazwałem, w którymś poście starym, łysym ciulem zamiarował konwersję na judaizm. Razem z córeczką  mimozą i synkiem idiotą.

Może i żydem nie został, ale za to wyjebano go na ponad sto koła.

Eh, jaki on z siebie dumny był. Nie dość, że psudointelektualista z brodą to jeszcze przyszły żyd :lol:

 

Ot, chazarskie zagrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o jakiejś propozycji, żeby ściągnąć w ramach tej akcji chrześcijan z Syrii - byłoby im się łatwiej u nas zasymilować. Pomijam już tutaj oczywistą oczywistość, że jak już mamy kogoś ściągać z zagranicy to najlepiej repatriantów ze wschodu. Pewnie chcą sobie u nas stworzyć mniejszość etniczną, na którą będzie można przekierwać całą frustrację gnębionego narodu.

 

Swoją drogą to zawsze bawi mnie mocno ta ultraprawicowa strona z hasłami "Polska tylko dla Polaków" i odwołująca się do dawnej potęgi Rzeczypospolitej, gdzie ta była de facto państwem wielonarodowym i wielowyznaniowym, nie wspominając już o tym, że tolerancyjnym  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zawsze bawi mnie mocno ta ultraprawicowa strona z hasłami "Polska tylko dla Polaków" i odwołująca się do dawnej potęgi Rzeczypospolitej, gdzie ta była de facto państwem wielonarodowym i wielowyznaniowym, nie wspominając już o tym, że tolerancyjnym  :lol:

 

i szybko zaludniającym się...Narodem Wybranym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie pisał i wypływały nie złe informacje.no ale ów persona została rozkminiona.Cięzko jest byc gnida numer 1 w Polsce i hooya dostawac od byłych kolegów%-)

fajnie pisał o Lisie i Morozowsim oraz Kraśko oraz chyba nawet o litosciwie nam panującym jeszcze bulu i nadzieji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://wm.pl/298403,Imigranci-maszeruja-dunska-autostrada-w-kierunku-Szwecji-Dania-zamyka-granice.html#axzz3lSyb8100

 

"Uchodźcy nie chcą jednak zostać w Danii, ponieważ duński rząd zadecydował o obcięciu o połowę zasiłków dla azylantów. Chcą dotrzeć pieszo do Szwecji, która postrzegana jest jako ziemia obiecana.
 
Tymczasem w szwedzkim Goeteborgu 10 tys. ludzi manifestowało swoje poparcie dla uchodźców."
 
Jak widać, żeby obronić się przed zalewem uchodźców, istnieje prosta metoda, nie dawać im socjalu  :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale sam swobodny przepływ kapitału ludzkiego jest korzystny, podobnie jak wolna wymiana handlowa, jednak rozdęty socjal dla emigrantów i poprawność polityczna sprawiają że zamiast ludzi pracowitych, przedsiębiorczych i inteligentnych przyciąga się cwaniaczków szukających łatwego życia, nie mówiąc już o przestępcach, ludziach "niereformowalnych" i tym podobny element. Eurosocjalizm w końcu zniszczy Europę, to kwestia czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.