Skocz do zawartości

Uchodźcy


Rekomendowane odpowiedzi

Celowe działanie Panie i Panowie ..

OBIECUJE TU OBECNYM ŻE JESLI PO POWROCIE DO POLSKI ZOBACZE TYCH UCHODZCÓW, KTÓRZY BĘDĄ NARZUCAĆ SWOJE PRAWA, DOIĆ I TAK BIEDNE PAŃSTWO, GWAŁCIC KOBIETY, TO ZAKŁADAM FORMACJE WOJSKOWA O CHARAKTERZE ZBROJNEJ SPRAWIEDLIWOŚCI, COŚ NA WZÓR TYGRYSÓW ARKANA.

Pikacz, załatwi mi amunicje i sprzęt po niemiecki, wiem ze masz cos na strychu...:)

Wracajac do tematu, wszystko do góry nogami. Schulz juz nam grozi, niech teraz prosza Ukraincow o pomoc...

Banda lewaków i kurew, piekło na nich czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem właśnie po rozmowie ze znajomym, który od dłuższego czasu przebywa w Norwegii, wnioski:

 

1) Podaje się, że większość uchodźców (70% czy nawet więcej) to młodzi mężczyźni w wieku poborowym i jest to element przygotowania inwazji zbrojnej. Należy jednak brać pod uwagę, że wiele lat wcześniej też tak było - pierwsza fala to zawsze byli młodzi i silni, którzy zabezpieczali warunki do życia i dopiero wtedy sprowadzali rodzinę. Robiło tak także wielu naszych rodaków, bez jakiegokolwiek fachu, bez znajomości języka. Inną kwestią staje się, czy chcą zabezpieczyć ten byt pracą czy zasiłkami. Akurat tutaj do nich przecież nie można mieć pretensji z tym korzystaniem z socjalu po całości - jak dają to biorą. 

 

2) Norwegowie jako naród są przyjaźnie nastawieni do uchodźców, chociaż podobno granice tego państwa mają zostać "zamknięte". Pracodawca znajomego przekazał całkiem sporą kwotę na akcję pomocy uchodźcom, w rozmowie ze znajomym powiedział mu, że jego zdaniem Ci ludzie są tylko biednymi i nieświadomymi marionetkami chcącymi najzwyczajniej zapewnić lepszy los sobie i własnym rodzinom. Jednak nieudolność rządów europejskich w tym temacie nie jest przypadkowa - obserwujemy teraz budowanie nienawiści do grupy, którą można określić ogółem jako ludność islamska. Wszystko to ma spowodować wkrótce erupcję nienawiści, a pozwoli to w morzu krwi Stanom Zjednoczonym scementować swoje interesy na Bliskim Wschodzie, a Izrael nagle pozbędzie się otaczających go naturalnych wrogów syjonizmu. Wychodzi więc na to, że wszyscy jesteśmy rozgrywani jako bierki na szachownicy dziejów - tak my, jak i oni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, kto tu będzie walczył?

Metroseksualni Panowie co napierdalaja pól dnia przed lustrem?

Gender?

Homoseksualiści?

Na Wschodzie nie jest jeszcze tak zle, ale na Zachodzie to tragedia. Broni do ręki nie weźmie bo sobie paznokcie...

Chciałbys byc z takim gosciem na froncie? Bo ja nie...

Jedno jest pewne, zanosi sie cos grubszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem kiedyś na ciekawy artykuł, który opisywał to co się działo swego czasu na Krymie i w obrębie Morza Czarnego w odniesieniu do polityki 2 zasadniczych graczy jakimi są JewSA oraz front wschodni (Rosja, Chiny + jeszcze ktoś). Obydwaj gracze używają islamu jako karty przetargowej i strefy buforowej zarazem. Z tego co pamiętam to chodziło o swobodny dostęp do podbrzusza Rosji, które jest w obecnej chwili dosyć dobrze kryte właśnie przez kraje muzułmańskie, Morze Czarne i Kałużę Kaspijską.

Jakby ktoś natrafił na artykuł to niech zapoda linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, kto tu będzie walczył?

 

Metroseksualni pójdą ze swoimi pompadourami pod maszynki i po psiej tresurze będzie z nich żołnierz. Innym gender wyleci z głowy, jak pod zagrożeniem znajdą się niższe stopnie piramidy Maslowa. Homoseksualiści mają piękne tradycje - tebański święty hufiec, jednostka, która budziła postrach i szacunek nawet wśród Spartan - żeby Cię nie zdziwił Biedroń na czele jakiegoś amatorskiego poGROMu  :D

 

Nie wiem czy piszesz z perspektywy UK o tragedii i wspominasz o nie jest jeszcze tak źle z naszej perspektywy, no ale akurat tam żołnierz zawsze się znajdzie - jak nie swój to najemny. Poza tym ich armia zawodowa, a nasza to jak porównywanie republiki niemieckiej z republika namibijską. Tam żołnierze mają zajęcia na strzelnicy x2 w tygodniu, u nas trafia się tam jakoś raz na trzy miesiące. Sprzęt szkoda się rozpisywać - zderzenie najnowszych generacji z muzeum. Wystarczy wspomnieć mój ulubiony smaczek, że dumą naszych wojsk pancernych są Leopardy 2 - wycofane z wojsk RFN kilka lat temu i przekazane nam w sprytny sposób, bo tam zostały uznane za przestarzałe. Także nie wiem, czy u nas nie jest tak źle - "Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz, Polskę" to z czym wyjdzie nastawiony bojowo naród - z widłami i kosami?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam agresję na samą myśl o tych uchodźcach. Latałem po świecie i widziałam te hołotę w akcji. Nie zgadzam się żeby ci emigranci a nie żadni uchodźcy prowadzali się za pozwoleniem i nakazem dla nas przez Merkel. W Niemczech potrzebują tanich rąk do pracy bo Niemki nie rodzą a gospodarka musi się kręcić by Niemcy potęgą były. I tak to pompują brudasów. Wojny w tamtych rejonach trwają nieprzerwanie od lat i jakoś do tej pory nie przeszkadzał im ten stan wojny i terroru. Nagle wjebali się masowo biedni z i phonami. Nie mogę koorwa tego znieść !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem w Europie,  ciekawe dlaczego?

tak naprawdę nezla bron ,skuteczna,i niosaca postrach można zrobić samemu, to jakby co oczywiście.

bo u nas nawet na kusze pozwolenstwo potrzebne,ale w czechach można kupic bez problema.

dobra kusza ma nawet 400 m zasieg,pewnie ze to nie kalach ale już cos,

 

w Norwegii od kilku lat wszystkie gwałty,poza jednym to muslimy....

morderstwa tez w większości,2 lata temu Somalijczyk zarznol 3 osoby w autobusie,bo mu deport grozil,wiec pierdel sobie zalatwil.itd

niedługo i tak przejma ten kraj,z bronia czy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń czarnoprochowa jest póki co legalna bez ograniczeń. Wiem, że to oldskul i ciężko się przeładowuje, ale lepsze niż nic.

Tylko chyba kupno prochu nie mając zezwolenia na broń to karkołomne zadanie. :o

 

Też prawo poryte, bo taki gnat powinien być repliką jakiegoś modelu sprzed ponad 120 lat chyba. :)

 

Myślałem o ogarnięciu pozwolenie i broni dla bezpieczeństwa na wszelki wypadek gdyby zagrożenie byłoby bezpośrednie.

 

Zdaję sobie też sprawę, że zastrzelenie kogoś kto wtargnąłby do mojego domu jak do domów ludzi na greckich wyspach poskutkowałoby pewnie długoletnim odizolowaniem w miejscu odosobnienia.

 

I nie byłby to klasztor.

Ale honor ważniejszy niż pozorna wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawo do obrony w naszym kraju kuleje i to bardzo. Jest nazwijmy to wprost komunistyczne, opresyjne dla obywatela. Człowiek bardziej boi się bronić niż zostać napadniętym.

 

Dostęp do broni utrudniony (nie niemożliwy ale czasochłonny).

 

Temat czarnoprochowców mam zamiar zgłębić. Kilku znajomych się w to bawi. 

 

Ze środków bardziej "tradycyjnych:"w domu to mam: nunchaku, kij bo, pałki escrima, szabla pradziadka  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qsiorz, zdobycie pozwolenia do celów sportowych lub kolekcjonerskich, nie jest trudne tylko czasochłonne. 

 

Ponadto do celów sportowych jak już masz musisz brać udział w zawodach itp. Więc jak ktoś jest zapracowany to dochodzi jedno zajęcie więcej......

 

Natomiast żeby zostać myśliwym to chyba najbardziej czasochłonna opcja...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy

dezodorant,saletra,sloik,trochę gwoździ,tasma,cos łatwopalnego...

sposobow jest wiele

genialne jest sprężone powietrze,mozna niezle zabawki zrobić...

zwykla zarowka i trochę benzyny zrobi dobre kuku.

warto mieć trochę wiedzy w temacie.

aaaa pułapki  noooo to już pole do popisu

 

 

nawet na sportowa sa jebuckie problemy w niektórych komendach.

wertowałem temat ,bo kiedyś strzelałem sportowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że komenda sobie teraz może nafiukać..... jeśli spełniasz wymogi określone w ustawie, a policja odmawia wydania. Odwołujesz się i i tak dostaniesz. Tyle że może się to przeciągnąć o kolejne kilka miesięcy. Znów ta komunistyczna maniera, wszystko chcą reglamentować, nawet jeśli ten przywilej im odebrano dalej mentalnie są w komunizmie panowie policjanci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy się zapisać do klubu w którym jest zarówno sekcja sportowa jak i kolekcjonerska. Po roku brania udziału w zawodach strzeleckich przepisuje się kałacha ze sportowej na broń kolekcjonerską. (Jeżeli się mylę to mnie poprawcie) Koszt wyrobienia samego pozwolenia, z tego co ostatnio się dowiadywałem plasuje się w okolicach ceny za prawo jazdy. Czyli w przypadku przeciętnego obywatela nie jest to jakaś wielka kwota.
Ale tak jak już kolega red napisał - wymaga to czasu i 'chodzenia' za tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to co interesowało by największą część społeczeństwa to broń do ochrony osobistej, dostać pozwolenie z taką celowością to jest sztuka. 

 

W sumie jak nie padłeś ofiarą poważnego przestępstwa (i nadal jesteś zagrożony) lub nie jesteś kimś bardzo wpływowym (w sensie politykier z wiodących partii, ich kolega biznesmen itp..) to można zapomnieć.  

 

Osobiście jestem zdania iż każdy zdrowy na umyśle i nie karany obywatel powinien mieć swobodny dostęp do broni krótkiej do obrony osobistej i długiej (np. strzelba) do obrony posesji/ domu/ miejsca zamieszkania). Oczywiście limit wiekowy dał bym jakieś 28 lat minimum, żeby się dresiarze nie powybijali wzajemnie i obowiązkowy kurs obsługi z egzaminem + 1000 strzałów na strzelnicy nim się pozwolenie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że Niemcy znalezli sposób na Polske...

Dziś Angela zamkneła strefe schengen z Austrią, Czesi zamkneli z Austria także, Austria z Węgrami...

Czyli reasumujac głowny szlak uchodzców przejdzie przez Słowacje do Polski, plan moim zdaniem jest taki ze jak uchodzcy wejda dużą grupa do Polski, to adekwatnie do sytuacji Niemcy zamkną granice z Polską...No i gdzie zostaną uchodzcy? W Polsce ..

Myślicie ze może tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowe działanie Panie i Panowie ..

OBIECUJE TU OBECNYM ŻE JESLI PO POWROCIE DO POLSKI ZOBACZE TYCH UCHODZCÓW, KTÓRZY BĘDĄ NARZUCAĆ SWOJE PRAWA, DOIĆ I TAK BIEDNE PAŃSTWO, GWAŁCIC KOBIETY, TO ZAKŁADAM FORMACJE WOJSKOWA O CHARAKTERZE ZBROJNEJ SPRAWIEDLIWOŚCI, COŚ NA WZÓR TYGRYSÓW ARKANA.

Pikacz, załatwi mi amunicje i sprzęt po niemiecki, wiem ze masz cos na strychu... :)

Wracajac do tematu, wszystko do góry nogami. Schulz juz nam grozi, niech teraz prosza Ukraincow o pomoc...

Banda lewaków i kurew, piekło na nich czeka!

 

Proponuje aby z 'roznych wzgledow' jednak takich postow tutaj nie zamieszczac... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.