Skocz do zawartości

Uchodźcy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie obejrzałem zajebisty dokument o Draculi...

The_Man, post który zacytowales miał charakter głęboko żartobliwy, mogłem dopisać, post dla kumatych, zrobie to nasteonym razem :)

Nie nawołuje do agresji, ale do zdrowego podejscia do obecnej sytuacji. A że robie to w sposob żartobliwy, wolny człowiek w wolnym kraju na wolnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie obejrzałem zajebisty dokument o Draculi...

The_Man, post który zacytowales miał charakter głęboko żartobliwy, mogłem dopisać, post dla kumatych, zrobie to nasteonym razem :)

Nie nawołuje do agresji, ale do zdrowego podejscia do obecnej sytuacji. A że robie to w sposob żartobliwy, wolny człowiek w wolnym kraju na wolnym forum.

 

A potem o szostej wjezdza CBS i zarty sie koncza... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Polecam czarnoprochowce.

Mam pojedynkowy pistolet LePage Pedersoli 0.36 (9mm). Na 15-20 metrow mozna trafic w cel wielkości spodka od filiżanki.

Sa repliki rewolwerow z czasów wojny sesesyjnej, sztucery itp. Z gwintowanej broni dlugolufowej mozna spokonie strzelac na 100-150 metrow. Sa czarnoprochowce szybkostrzelne, gdzie robi sie samemu amunicje scalona np karabin Sharps (gilza mosiezna wielokrotnego uzytku jako luska, proch i pocisk typu minnie) - mozna oddac kilka strzalow na minute.

A proch? Proch przywozi sie z Czech :)

J.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Polecam czarnoprochowce.

Mam pojedynkowy pistolet LePage Pedersoli 0.36 (9mm). Na 15-20 metrow mozna trafic w cel wielkości spodka od filiżanki.

Sa repliki rewolwerow z czasów wojny sesesyjnej, sztucery itp. Z gwintowanej broni dlugolufowej mozna spokonie strzelac na 100-150 metrow. Sa czarnoprochowce szybkostrzelne, gdzie robi sie samemu amunicje scalona np karabin Sharps (gilza mosiezna wielokrotnego uzytku jako luska, proch i pocisk typu minnie) - mozna oddac kilka strzalow na minute.

A proch? Proch przywozi sie z Czech :)

J.

Pff, jednostrzałowcem z bezpłaszczową amunicją nie porządzisz. Co prawda jak trafisz w "nagi" cel to masakra. Nadal pozostaje sprawa braku magazynka.

To nie jest zabawa z satanistką, którą w razie czego można okładać kolbą.

Kiedyś myślałem o takiej zabawce http://www.salonmysliwski.com/index.php?page=oferta&okid=5&opkid=60&aid=932 , ale strzeliłem se kilka razy i mi przeszło. "Nieporęczny" to dopiero wstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Są niepotwierdzone doniesienia rozsiane w necie, że do nas ma zjechać 100 tys. + każdy może chyba 7 osób z rodziny ściągnąć

ale w czasie wyborów się z tym nie wychylają.

 

Czytałem, że do jednej niemieckiej wioski liczącej kilkaset osób (chyba w dolnej saksonii) przydzielili 1000 uchodźców.

 

I jak tu nie wierzyć, że te wszystkie działania nie są celowym niszczeniem europy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W mediach cisza?

 

Cytat

W Szwecji została zabita pracowniczka ośrodka dla uchodźców

22-letnia kobieta, pracująca w ośrodku dla uchodźców w Mölndal, została zabita w wyniku kłótni, która wybuchła między nią a mieszkającym w centrum niepełnoletnim chłopakiem. Według informacji gazety Göteborgs-Posten, powołującej się na policję, w akademiku dla niepełnoletnich uchodźców wywiązała się „poważna kłótnia", w której wyniku kobieta kilkakrotnie została ugodzona nożem. Przyczyn konfliktu, dla których młodzi ludzie postanowili rozprawić się z kobietą, nie podano.

Edytowane przez kootas
formatowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przed chwilą, MoDoc napisał:

Polacy mają jednak gdzieś polityczną poprawność! :D 

 

The image may be one of the most politically incorrect illustrations of the migrant crisis to date!

Islamski5-640x480.jpg

 

żródło: http://www.breitbart.com/london/2016/02/17/islamic-rape-of-europe-polish-news-magazines-shockingly-frank-cover/

 

Już sama okładka tego badziewia, to brednie...

 

UE nie ma nic wspólnego z Europą, to absolutne przeciwienstwo, jesli chodzi o wszelkie zasady życie publicznego, religijnego i tak dalej i tak dalej...

 

Cywilizacja Zachodnia i jej podstawy sa notorycznie łamane przez lewackich przedstawicieli UE od poczatku jej powstania...Potrzebny ten kołchoz Europie jak kurwie majtki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, nibynic said:

Okładkę można zinterpretować na kilka sposobów. Według mnie jest świetna.

Ja też uważam, że ta okladka jest genialna.
Jest to celny strzał prosto w lewackie ryje zwolenników "nachodźców" (uchodzących najeźdźców). 
Im więcej tego typu anty-propagandy w mediach, tym lepiej!

 

Jeżeli nic się nie zmieni w tym temacie, to poleje się krew i nadejdą takie czasy, że wszyscy będziemy Breivikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.