Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierścionek to nie wszystko- szkoda 50 tysi, ale jeszcze klamka nie zapadła :D

 

Jeżeli ma sprytnego menadżera i dobrego papugę, to prawnie zabezpieczy się tak, że pannie co najwyżej zostanie pierścionek... Cóż, zostało nam się tylko o to modlić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch w narodzie nie ginie - wybrane najlepsze komentarze:

"No przeciez jak ona zwieje z tymi wszystkimi torebkami i ciuchami i to posprzedaje na necie to cala ukrainska rodzine wyzywi, takze nie mam zludzen, ze wszyscy jej tam kibicuja ;D"
"
Oj Wojtek. Popełniasz wielki błąd."
"
Nieszczesny facet!Marina puści go z torbami!Juz lata jak zona Gierka helikopterem po majtki i skarpetki do Paryza,no a co bedzie dalej? hm.."
"powinno być " wiemy ile zapłacił za dostęp do .... " tej " Pani " "
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko coś wspomni o prawniku, Marina się rozpłacze i powie że on jej chyba nie kocha... i kolana zamknięte. Bo jak kocha, to ufa, bo bez zaufania nie ma miłości (i seksu) - ile bez seksu wytrzyma młody mężczyzna, pewny siebie, naładowany testosteronem sportowiec? No i prawnika odprawi, kolanka się rozchylą... i dalej jak zwykle.

 

Co do pierścionka, to ktoś chyba słusznie napisał, że robią mu reklamę i jest za darmochę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja opowiem historie zwiazku Polaka z Ukrainka. W mojej malej miescinie był klub pilkarskie, wtedy chyba czwarta liga, gral tam pewien Pan Krzysztof, ktory dzieki swojej dobrej grze zostal kupiony przez rosyjski zespol Krylia Sowietow Samara. Chlop mial farta bo zarabial w Rosji krocie. Po jakims czasie przytulil Ukrainke, miłosc ogromny. Gosciu byl tam zamotany że wybudowal jej dom. Ladka miala ogromnego farta, bo facet byl mocno zakochany, dzieki czemu łożył.
Po jakimś czasie ożenili sie, nie bede kontynuował ale wynik " wspolpracy" byl taki że laska zabrała mu wszystko. Chlopak teraz juz ok 40 lat, włóczy sie po moim miescie. Ostatnio pożyczał od mojego znajomego na browarka...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna podobno spiewać potrafi, chociaż jakiejś wielkiej kariery to nie zrobiła, być może teraz zostanie odpowiednio pokierowana. Jeżeli im się ułoży, czego życzę, to mogą na tym związku sporo zarobić i nie chodzi mi tutaj o sprzedawanie praw do zdjęć ze ślubu jakiemuś brukowcowi. Światową furorę robi para Beckhamów, ona kiedyś piosenkarka, on kiedyś piłkarz. Nie ma takiego odpowiednika na naszym podwórku (Pikaczu kiedyś o tym pisał) ... żeby było zabawniej Marina jest starsza od Wojtka o rok, zgadnijcie o ile starsza od Dawida jest Wiktoria?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to nasza droga Ukraineczka stanie się przykładną panią domu, która będzie nic nie robić, mieć ciągłe pretensje że musi latać do Paryża helikopterem! A potem to już tylko kupuje popcorn z biedry i siadam przed kompem i z zapartym tchem obserwuję co dalej.

 

P.S. Po drodze jeszcze nagłówki:

"Ślub, którego może każdy pozazdrościć"

"Pierwsze burze związku"

"On mi już nie ufa!"

"Oczekujemy dziecka! Szczęście, które nas ponownie połączy"

 

:D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.