Skocz do zawartości

Mają farta :)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Bez kitu, ważę tylko 86kg, ale jakby mnie dotknął ten koleżka, to bym walił z całej siły po ryju. Ciekawe co by było dalej, pewnie by mnie stłukli :) Chociaż tak analizuję - koleś bez gardy żadnej, cios mam bardzo mocny, ten zaczynający się możliwe że straciłby przytomność i upadł, a co z tym niedźwiedziem? Ciekawi mnie, jak bym się zachował. Dobrze byłoby uciec. Mam nadzieję że nigdy nie dojdzie do takiego sprawdzianu :)

 

 

Dodaję później, żeby mi moderatorzy ostrzeżenia nie dali :) W sumie to ci faceci robią bardzo złą rzecz. Straszą ludzi, a później oni mogą to przeżywać latami, że z twarzy w necie pokazano ich jako pękających. Przydałby im się jakiś konkretny wpierdol, żeby zrozumieli.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co by się stało gdyby zaczepili jakiegoś cichego zabójcę , który trenuje np boks od 10 lat;p Znam takich co ważą po 70 kg a by bez problemu natrzaskali delikwentom , nawet by się nie zorientowali kiedy to się stało . Niedawno w klubie ochrona zamknęła się w swojej kanciapie bo przysapali się do chłopaczków wyglądających na niepozornych , pech chciał ,że trenowali od dzieciaka kilka stylów walki i każdy z ochroniarzy po gongu załapał i się zawinął z podkulonym ogonem .. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



filmik frajerski.cos nie przemysleli co i jak.byłem koksem i byłem spokojny jak baranek%-)ale dobra ja to ja.i dalej jestem spokojny jak baranek%-)

Opowiem fajną historie gdzie jeszcze sie wymiatało.

szliśmy sobie ekipka 3 osób,i nagle wyskakuje do nas inne trio%-)koks wyskoczył do najwyższego i najchudszego%-)średni do kolegi wagi ponizej 60kg.a najwiekszy ratlerek wyskoczył do mnie%-)niewiem moze dlatego ze miałem na sobie bluze pitt bula%-)mieli szczescie ze jeszcze nie znałem wojownika łazarskiego rejonu i nie wyciagnalem srodkowego palca%-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie trafili na jakiegoś mocnego zawodnika, niekoniecznie wagowo.

Czasami na imprezach widziało sie spompowanych gosci co dostali lanie od wychudzonego 60kilowego mistrza boksu czy kickboxingu.

Żart kretyński moim zdaniem, bo paru gosci faktycznie bylo przerażonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ci faceci robią bardzo złą rzecz. Straszą ludzi, a później oni mogą to przeżywać latami, że z twarzy w necie pokazano ich jako pękających. Przydałby im się jakiś konkretny wpierdol, żeby zrozumieli.

dlatego niektórzy nie pozwolili na publikację twarzy, a tak poza tym to nic mnie już nie dziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pod wiejską dyskoteką byłem świadkiem sceny, jak wydziarane koksy szukały koniecznie zaczepki i jeden miał pecha, że trafił na zapaśnika (a przynajmniej tak to wyglądało). Koleżka zszedł mu w nogi, pierdolnął o glebę i na tym się zakończyła przygoda, w ciągu kilku minut odjechali w siną dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.