Skocz do zawartości

Co najbardziej denerwuje w kobietach? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam na myśli rzeczy konkretne, nie zaś utarte frazesy typu: "są występne i zdradzieckie". ;) Rzeczy z dnia codziennego, głupie nawyki i dziwne zachowania, których nie pojmujecie. Może uda się rozwiać część wątpliwości, a jeśli nie, to przynajmniej będzie można się z siebie pośmiać. Temat raczej na wesoło, proszę bez spiny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinc, zrozumiałam aluzję. Też tęskniłam. :*

 

A konkretniej? No nie wiem, np: "czy wyglądam w tym grubo?". To jest akurat klasyk, liczyłam, że może dowiem się o nowych rzeczach, które mężczyzn wkurzają. Nie żebym zamierzała coś w sobie zmieniać, raczej ciekawość przeze mnie przemawia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:* - ode mnie słońce. Tęskniłem okrutnie również. ;)

 

Konkretniej? Skłonność do ślepego, naiwnego i bezmyślnego popierania socjalizmu i lewactwa. W końcu znaczący wasz odsetek to tzw. "czerwone pająki".

 

Co jeszcze? Częsta niechęć i wstręt do połykania ejakulatu. To dwa najpoważniejsze zarzuty.

 

Ale spokojnie...lista jest zaiste gigantyczna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co jeszcze? Częsta niechęć i wstręt do połykania ejakulatu. To dwa najpoważniejsze zarzuty.

 

Ale spokojnie...lista jest zaiste gigantyczna.

 

Zdobyłeś me uznanie i jakoś w serduszku cieplej zrobiło się widząc, że ktoś potrafi jasno i prosto tak ważne zagadnienia wyłożyć.

Nawet socjalizm i lewactwo Ci wybaczam :P

 

 

Co do mnie, to denerwują mnie leginsy na baleronie oraz zadzieranie dupy wyżej niż sra na zasadzie "ą ę jaka jestem zajebista i musisz o mnie się starać!".

 

Nie wspomnę o bezdennej głupocie w szeroko zrozumianym znaczeniu.

 

Ale perełką było, jest i będzie- Kobieta za kierownicą!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję niepokornie, ale czyżbyś popierał te dwie wywrotowe i wyniszczające idee?

 

Arox, czy ja o czymś nie wiem? :huh:

 

Ależ proszę mnie nie mieszać w sprawy polityki. Nie znam się na lewactwie, prawicowościach, platformach, pisach, endecjach, hadekach. W tym temacie jestem całkowitym ignorantem i nie mam zamiaru tego zmieniać. Miało to być potraktowane raczej jako żart sytuacyjny niż moje określenie się w polityce. Raczej w tych tematach nie będziesz miał we mnie wiernego słuchacza. Wolę już Twoje wpisy o filozofii bo bardzo fajnie napisane.

 

P.S. Polecam Ci "Filozofię w żartach" czytaną przez Jerzego Sztura (nie wiem jak oryginalnie pisze się nazwisko). Bardzo fajnie i luźno opisane główne nurty filozoficzne.

 

A wracając do wątku i tego co nadmieniłem:

 

Kobieca ignorancja i brak autorefleksji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę mnie nie mieszać w sprawy polityki. Nie znam się na lewactwie, prawicowościach, platformach, pisach, endecjach, hadekach. W tym temacie jestem całkowitym ignorantem i nie mam zamiaru tego zmieniać. Miało to być potraktowane raczej jako żart sytuacyjny niż moje określenie się w polityce. Raczej w tych tematach nie będziesz miał we mnie wiernego słuchacza. Wolę już Twoje wpisy o filozofii bo bardzo fajnie napisane.

 

P.S. Polecam Ci "Filozofię w żartach" czytaną przez Jerzego Sztura (nie wiem jak oryginalnie pisze się nazwisko). Bardzo fajnie i luźno opisane główne nurty filozoficzne.

 

Dobrze, że wyjaśniłeś. Wszystko jasne. Dziękuję za miłe słowa o filozofii.

 

Ale już kończę z tym offtopem.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie że są występne i zdradzieckie xD

 

A także brak cierpliwości i systematyki xD Szczególnie do czynności powiązanych z wysiłkiem fizycznym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego zdziwienia Pokorna. Tym bardziej na tym forum xD Zazwyczaj złościmy się jak czegoś nie rozumiemy. A im więcej rozumiemy tym mniej się złościmy, a więcej pobłażliwie uśmiechamy :)

 

A teraz pytanie: jaki masz w tym interes, żeby nakręcać złość w facetach na kobiety dodatkowymi powodami?

 

To już tak kobiety nienawidzą kobiet? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwiają niedomówienia, np. zmyj garki = Umyj całą pierdoloną kuchnie, tak to nie to samo drogie panie i nie kłócicie sie że to wynika jedno z drugiego.

Kłamanie i robienie fhooja, np. lala zna odpowiedź na pytanie ale i tak udaje idiotkę, i nie przyznawanie sie do winy, i odbijanie piłeczki ze zwalaniem wszystkiego na innchy

Niska samoocena lub za wysoka, w sumie nie wiem co gorsze, tak i tak zryty gar.

Tapeta na ryju o grubości tynku, znam lale co nie używają nic na pyszczek i ślicznie wyglądają.

Mruczenie pod nosem, jak ci coś nie odpowiada to powiedz a nie dąsaj się jak małe dziecko.

Wielkie tłuste dupy w kalesonach dla kobiet (legginsy czy jakoś tak ), a szczyt to jest wtedy gdy taka ubierze szpilki...

 

Takie pierwsze co mi przyszło na myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo jako styl życia.

To fakt. Kłamią w żywe oczy i brną w tym coraz bardziej, zamiast wziąć temat "na klatę" i powiedzieć prawdę.

 

W kobietach najbardziej denerwuje mnie ich natura. To, że gościa, który by im nieba przychylił traktują jak gówno, natomiast śmiecia, który je wykorzysta i olewa pragną ponad wszystko. Jest to dla mnie zupełnie nielogiczne zachowanie, ale tak to właśnie u nich wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum kobiety uczą się tylko jak się lepiej kamuflować, oj niedobrze :D

 

Dario, to chyba nie ma nic do rzeczy :D Wiedza nie gwarantuje kobiecie skuteczności. Przykład.

 

Mówisz kobiecie: nie rób tego(nawet coś drobnego), bo to jest wkurwiające/boli mnie to/przypomina mi o czymś/itd i co? Co z tego że dałeś ta tą wiedzę. Pojebana natura nie pozwala tego zrozumieć i na pewno zrobi Tobie na przekór :D

I nawet jak zrobi to w ramach swoich shit testów( przecież by wybuchła, gdyby tego nie zrobiła), to prawie żadna nie pomyśli co zjebała, powie przepraszam i żyje dalej........ :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.