Skocz do zawartości

Co najbardziej denerwuje w kobietach? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

 No właśnie :D

i tu sie rodzi głównie wasze popierdolenie które jest schematem

Pika dlaczego jestes zemna?

-bo mi sie podobasz

No tak z braku laku i kit dobry

żyjecie w jakimś bardzo bardzo popierdolonym swiecie.co mam swirować 7 dziewczat z albatrosa i nagle poznać "JĄ" i nagle rzucić 7 bab żeby jedną świrować?bo wtedy ona poczuje bliskośc z bogiem i rzuci hasłem pikaczu mój ty bohaterze(jeleniu pierdolony mam cie)

fakt faktem poziom nauki matemetyki był denny umnie,no ale wolałbym 7 niz jedną%-)

no a jednak jak chce jedną to rodzi sie jej syf wełbie.Ola Ola dlaczego tak jest?%-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak jestem z dziewczyną w jakiejś karczmie, pytam się czy chce coś zjeść, ona mówi " nie, nie jestem głodna " a potem podjada mi z talerza :D Zdecyduj się kobieto :D

 

Mnie też wkurza, gdy "koleżanka - dieta' nagle po złożeniu zamówienia uświadamia sobie, że jednak ma ochotę na moje "obrzydliwe" frytki i zaczyna mi je wyjadać. Tylko zamordować, całe szczęście, że potrafię groźnie spojrzeć w takiej sytuacji. :P

 

A mnie wkurwiają niedomówienia, np. zmyj garki = Umyj całą pierdoloną kuchnie, tak to nie to samo drogie panie i nie kłócicie sie że to wynika jedno z drugiego.

Kłamanie i robienie fhooja, np. lala zna odpowiedź na pytanie ale i tak udaje idiotkę, i nie przyznawanie sie do winy, i odbijanie piłeczki ze zwalaniem wszystkiego na innchy

Niska samoocena lub za wysoka, w sumie nie wiem co gorsze, tak i tak zryty gar.

Tapeta na ryju o grubości tynku, znam lale co nie używają nic na pyszczek i ślicznie wyglądają.

Mruczenie pod nosem, jak ci coś nie odpowiada to powiedz a nie dąsaj się jak małe dziecko.

Wielkie tłuste dupy w kalesonach dla kobiet (legginsy czy jakoś tak ), a szczyt to jest wtedy gdy taka ubierze szpilki...

 

Takie pierwsze co mi przyszło na myśl

 

Ojojoj, może podać Panu meliski? ;)

 

Kłamstwo jako styl życia.

 

Super, nie ma to jak KONKRET. :P Podobno mężczyźni nie mają z tym problemów...

 

Parkowanie tyłem pomiędzy dwoma samochodami.

Zjeżdżanie z skrzyżowania, nie przyśpieszają, jadą w stałej prędkości.

Używanie migacza.

Na skrzyżowaniu dojeżdżadnie do tej strony pasa, w którą mają skręcać, np: jedzie w prawo, dojeżdża do prawej.

 

I to jest właśnie konkret. ;) Co złego jest w pierwszej przewinie? A migacz? Kpisz sobie?

 

Poduszko,

 

Przecież sama doskonale czujesz i wiesz, jakie diablątka figlają Ci czasami za kołnierzem

i co z tych igraszek może naprawdę denerwować.

Po co mam Ci o tym pisać, Ty się tego świetnie ale to świetnie domyślasz ...

 

Właśnie, liczyłam na jakieś oświecenie w tym temacie, ale jak do tej pory niczym mnie nie zaskoczono (za wyjątkiem tych drogowych). Tak, jestem rozczarowana. :P Liczyłam na jakieś głupoty w stylu: otwiera usta, gdy maluje oczy (nigdy nie potrafiłam tego rozkminić, tak jest łatwiej?) i takie tam. Żeby się trochę pośmiać czy coś, a to taki "bul"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trudno uwierzyć w takie "szczęście" :D

to że jestem najlepszy fhooy i interesuje sie jakas kobitą to znaczy ze sie nia interesuje.no ale wasza logika jest taka ze jak dostajecie zbyt dobry produkt to nie trzymacie go tylko puszczacie bo to wy musicie trzymac lejce i udawać potem wielce pokrzywdzone przez los bo "miałam tego wspaniałego a jestem teraz z nikim"%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz nawiązując do tematu to jedną z bardziej wkurwiających rzeczy u kobiet jest płaczliwy, rozmemłany emocjonalnie ton głosu połączony z wzdychaniem i udawaniem słabej, wycieńczonej na skraju wytrzymałości. Często przeradza się w płacz.
Włącza się wtedy kiedy baba chce czegoś, a nie może użyć rozkazu bo spotkałaby się z odmową.

To jedna z niewielu sytuacji w której mi się włącza atawistyczna, zwierzęca agresja. Mam ochotę taką osobę zajebać gołymi rękami.
Bierze się to wg mnie z tego, że słabość jest pogardzana z czysto biologicznych przyczyn. Na to dochodzi fakt, że kobita udaje słabą instynktownie bo wie, że 'obrońca jaskini' zadziała na jej korzyść - ja znając ten mechanizm wkurwiam się że ktoś mną próbuje manipulować.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z niewielu sytuacji w której mi się włącza atawistyczna, zwierzęca agresja. Mam ochotę taką osobę zajebać gołymi rękami.

Bierze się to wg mnie z tego, że słabość jest pogardzana z czysto biologicznych przyczyn. Na to dochodzi fakt, że kobita udaje słabą instynktownie bo wie, że 'obrońca jaskini' zadziała na jej korzyść - ja znając ten mechanizm wkurwiam się że ktoś mną próbuje manipulować.

 

Ooo tak, mam tak samo. Moment w którym zgodnie ze schematem należy laskę przytulić, ja ją opierdalam z góry na dół, a najchętniej bym wykurwił takiej.

 

Co jeszcze mnie wkurwia: ułomność do hmmm spraw prostych - technicznych. 

Przykłady:

Jazda na rowerze - ciągły stres, że się zapierdoli, bo kurwa zero kontroli. Ogólnie wszelakie sporty, gdzie zamiast coś pograć, to stroiło się dupę i związany z tym brak koordynacji ruchowej, niektóre to nawet nie potrafią w garnku zamieszać. 

Chodzę teraz często na basen, to zadziwia mnie, że laski poprzecznie zakładają czepek, u facetów mega rzadki widok, czasami jakiś dziadek nie ogarnia. Brak pomyślunku? logiki? podstaw fizyki czy ki huj?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam kiedys sytuacje na trasie...

Stoimy na światlach, na drugim pasie podjeżdza kobieta z zaciągnietym recznym, dymu jak chuj, wysiada z samochodu, otwiera maske, popatrzyla sie i zamkneła spowrotem po czym wsiadła do auta...

To było tak tępe że az słodkie...

Nie to co mężczyzni, kuzyn mi kiedys opowiadal jak wyjechali nowo kupionym autem we trojke, aby go orzetestowac, zaden nie wziął dokumentów...

Policja złapała, podchodzi policjant do auta i patrzy że wszyscy przesiedli sie do tyłu, jeden juz tam siedzial wczesniej, natomiast kierowca i pasażer doaczyli do niego w monencie kiedy policjant dochodzil do samochodu

Hahahaha xD

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeq mam tak samo, ostatnia moja była miała 2 lewe ręce do wszystkiego, nigdy żadnego sportu, nic. Jak kiedys do niej do domu przyszedłem i chciała mi zrobić kanapkę, to jak na to patrzyłem to mało padaczki nie dostałem... A ponieważ poźniej mieliśmy wyjść na wycieczkę rowerową, to trzeba było zrobić prowiant i tego już jej nie dałem samodzielnie przygotować, w trosce żebyśmy wyszli jeszcze przed zmrokiem. <u srs?>

 

Tak sobie myśle, że piękniejsza część naszego forum jakby założyła podobny temat odnoszący się do meżczyzn to by było ciekawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy byłem jeszcze gowniarzem,

jechałem z ojcem pf 126p ,zatrzymuje nas niebieski

sprawdza papier,luzy,swiatla,no i reczny zaciagnol i pcha,

a ze recznego nie było ,ojciec noge pod kolo i trzyma....,w porządku proszę jechać rzecze pan w mundurku

k...... smialem się przez tydzien

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba na rowerze. Koszmar.

 

Opowiastka z wczoraj.

 

Wracam sobie ze spacerku a tu nagle jeb mnie coś w plecy/tyłek/nogę.

Co się okazało.

 

Panienka wystrojono "rowerowo" na nowiutkim rowerku postanowiła zmieścić się na 1,5 metra szerokiej dróżce pomiędzy mnie a parkę z dzieckiem w wózku.

 

"Ja przecież hamowałam , a zresztą pan ma słuchawki na uszach" :blink:

 

Jej debilizm rozbawił mnie do tego stopnia, że nawet jej tego rowerku do kanału nie wrzuciłem.

Jak się dziś okazało dziwka podniszczyła mi buty.

Żałuję swojego rozbawienia, trzeba było wrzucić a ją w mordę lunąć. Ciekawe czy papa by zareagował  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź to sobie.księzniczka dostała/kupiła sobie nowy rowerek.w swojej wyjatkowosci nauczyła sie przed chwila jeździc na nim.i trach wpadła na tajemniczego Antonio któremu zniszczyła buty.on ja zaprosił zeby mu kawe postawiła za zniszcone buty.spotykali sie i spotykali.Złowroga Esmeralda robiła wszystko zeby sie rozpierdolił zwiazek Antonia i Lusesity.

Stary kobiety marza o takich akcjach%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.