Skocz do zawartości

wygląd + charakter + seks


Rekomendowane odpowiedzi

Czy myślicie, że istnieją jakieś uniwersalne cechy wyglądu kobiet świadczące o ich charakterze? Czy zachowania łóżkowe odpowiadają charakterowi jakiego szukamy do stałych związków? Najlepszy seks jest z umiejętnymi i odpowiadającymi nam fizycznie laskami ale czy to idzie w parze z charakterem? Ciekaw jestem Waszego zdania w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna wydaje mi się ta książka :D Gdyby tak było to musielibyśmy sprawdzić jakie figury kobiet oznaczają dobry charakter i szukać tylko tych o określonych parametrach :D myślałem o takich bardziej ogólnych cechach i o tym czy kobiety, które podobają się mężczyznom nadają się do związków czy może wręcz przeciwnie.

 

Ja myślę, że nie mam szans na stały związek miłosny bo kobiety odpowiadające mi z wyglądu i seksualnie nie odpowiadają z automatu pod względem charakteru i odwrotnie - jeśli dziewczyna odpowiada mi z charakteru to z wyglądu się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale takie stwierdzenia jak w tej książce są trochę przerażające i może w takim razie lepiej nie wiedzieć pewnych rzeczy :P Bo gdyby wygląd faktycznie miał takie przełożenie na charakter to trzeba by dostosowywać swoje upodobania pod prawidłowy wzór.

 

Ale myślę, że po oczach w jakimś stopniu widać charakter i laski najlepsze charakterem są uśmiechnięte i łagodne na zmianę z seksownym, pewnym siebie spojrzeniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci coś właśnie takiego ciekawego - ileś tam lat temu przeczytałem, że kobiety których usta są wydatne i obie wargi są dość szerokie są nie tylko szczersze, ale też bardziej czułe i emocjonalne. Natomiast kobiety z wąskimi ustami są raczej chłodne i bardziej skłonne do nieszczerości.

 

Tych klasyfikacji było całkiem sporo, tzn. co jeśli górna warga jest szersza od dolnej, lub na odwrót, różne kształty ust, etc. 

 

I wiesz co Ci powiem, może próbuję naginać świat pod wymyśloną teorie... Ale to cholera działa, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak działają filtry w umyśle :D Też mam takie skojarzenie co do ust i akurat wąskie usta albo botoks to coś co z góry dyskwalifikuje kobietę i faktycznie te z pełnymi ustami są czułe i emocjonalne ale te z wąskimi też takie są :P Poza tym pełniejsza i szersza twarz - to akurat mi się sprawdza - jest oznaką tego, że kobieta zachowuje się delikatniej i łagodniej. Wydatniejsze kości policzkowe kojarzą mi się z lepszym seksem no i w figurze duże znaczenie mają biodra i dupa. Nie ufam kobietom z wąskimi biodrami i płaskimi dupami :D Ale wydaje mi się, że to tylko takie wrażenie związane bardziej z atawizmami co tworzy stereotyp i potem patrzymy przez pryzmat stereotypu i przypisujemy komuś jakieś cechy, których szukamy w zachowaniu tej osoby, a pomijamy inne. Tak działają też różne teorie new age, wahadełka i tego typu głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.