Skocz do zawartości

Problem z lodzikiem


Gość leviatan

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, wasze podejscie to czasami jest jakbym czytal wynurzenia PUA. Przebierac w szparach... Zasilacie takimi tekstamni grono zwyklych jebakow. Cecha dobrego kochanka to zrobic z normalnej dziewczyny wyuzdana suke tylko dla siebie, a nie zmieniac szpary jak 16latek bo "loda nie chce zrobic". Buhu... Mozecie trafic na dupy, ktore od dotkniecia palcem juz sa mokre a potem wpadnie wam w oko konkretna laska, pokazecie jej coscie tam robili innym laskom a ona popatrzy na was i spyta: "i one od tego jeczaly?". To troche jak z silownia. Chcecie progress to trzeba zwiekszac wyzwania i obciazenia a nie napier...lac na tych samych obciazeniach bo idzie gladko i latwo. Moze odblokowanie loda u tej konkretnej to jest na wyciagniecie reki? Moze gosciowi sie wlasnie ta konkretna dupa podoba i ch..j i dlatego pyta jak to zrobic, zeby zlodzic. Kazdy z nas ma tutaj problemy i szuka rozwiazan a nie "next!". Polowe naszych historii mozna skwitowac: "pojebana - nastepna". Rady dajecie w stylu: "nie podobaja ci sie felgi w aucie to wymien cale auto". W zadnym wypadku nie napisalem o jakims proszeniu sie o loda. Ogarnijcie sie. Mowie tu o czyms w rodzaju "inwestycji". Cos tracicie jak nie sprobujecie? Na krotka mete nic bo prawie kazdy z nas lubi lizac cipki wiec czemu tego nie traktowac jak inwestycje. Mowilem o nakreceniu dziewczyny bo w kazdej kobiecie siedzi wyuzdana suka, tylko jedne od II kl gimnazjum lubia kutasa w ustach a inne tez lubia kutasa, ale jeszcze moze tego nie wiedza. A moze ciagnela kiedys komus a facet nie dbal o fiuta i teraz ma uraz? Nie kazdy ma cisnienie na loda. Bylem kiedys z piekna dziewczyna w lozku, cialo 9/10, cipka 10/10 no ideal. Jak sie wziela do robienia paly to poudawalem cos tam ale w koncu wzialem jej glowe i dalem do zrozumienia zeby sobie dala siana. Moze jest dobra w lozku a loda nie umie albo sie wstydzi? Wszystkiego sie da nauczyc i pokazac.

Wez popracuj troche nad nia, bo a noz potem sie okaze, ze dupa byla super i ruchala sie jak karabin a ty bedziesz sobie wyrzucal, ze nie sprobowales. Sam bedziesz widzial czy warto. Jesli ona bedzie jak drag lezec, to nic z tego nie bedzie. Bez dobrego seksu nie ma dobrego zwiazku!

Edytowane przez greturt
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, brak blałdżobu z kamszotem to oznaka focha- a ja nie lubię fochów, więc idę dalej. A aut jest dużo, tuż za rogiem (tym rogiem w dobie globalizacji i tanich samolotów mogą być Filipiny-vide dyskusja w innym temacie), tańsze, szybsze, bez przebiegu.

Mechanik lubi grzebać w aucie i naprawiać-ja nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPerrugio - tak, racja. Ale brak loda to chyba nie powod jeszcze, zeby z laska zrywac. To jak dziecko z cukierkiem. Autor zrobi jak chce. Ja bym sprobowal najpierw a po ktoryms razie z rzedu bym sie wkurwil i zaczal od laski odsuwac. Nie jestem himalaista, ale tez nie jezdze taksowka od cipki do cipki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, wasze podejscie to czasami jest jakbym czytal wynurzenia PUA. Przebierac w szparach... Zasilacie takimi tekstamni grono zwyklych jebakow. Cecha dobrego kochanka to zrobic z normalnej dziewczyny wyuzdana suke tylko dla siebie, a nie zmieniac szpary jak 16latek bo "loda nie chce zrobic". Buhu... Mozecie trafic na dupy, ktore od dotkniecia palcem juz sa mokre a potem wpadnie wam w oko konkretna laska, pokazecie jej coscie tam robili innym laskom a ona popatrzy na was i spyta: "i one od tego jeczaly?". To troche jak z silownia. Chcecie progress to trzeba zwiekszac wyzwania i obciazenia a nie napier...lac na tych samych obciazeniach bo idzie gladko i latwo. Moze odblokowanie loda u tej konkretnej to jest na wyciagniecie reki? Moze gosciowi sie wlasnie ta konkretna dupa podoba i ch..j i dlatego pyta jak to zrobic, zeby zlodzic. Kazdy z nas ma tutaj problemy i szuka rozwiazan a nie "next!". Polowe naszych historii mozna skwitowac: "pojebana - nastepna". Rady dajecie w stylu: "nie podobaja ci sie felgi w aucie to wymien cale auto". W zadnym wypadku nie napisalem o jakims proszeniu sie o loda. Ogarnijcie sie. Mowie tu o czyms w rodzaju "inwestycji". Cos tracicie jak nie sprobujecie? Na krotka mete nic bo prawie kazdy z nas lubi lizac cipki wiec czemu tego nie traktowac jak inwestycje. Mowilem o nakreceniu dziewczyny bo w kazdej kobiecie siedzi wyuzdana suka, tylko jedne od II kl gimnazjum lubia kutasa w ustach a inne tez lubia kutasa, ale jeszcze moze tego nie wiedza. A moze ciagnela kiedys komus a facet nie dbal o fiuta i teraz ma uraz? Nie kazdy ma cisnienie na loda. Bylem kiedys z piekna dziewczyna w lozku, cialo 9/10, cipka 10/10 no ideal. Jak sie wziela do robienia paly to poudawalem cos tam ale w koncu wzialem jej glowe i dalem do zrozumienia zeby sobie dala siana. Moze jest dobra w lozku a loda nie umie albo sie wstydzi? Wszystkiego sie da nauczyc i pokazac.

Wez popracuj troche nad nia, bo a noz potem sie okaze, ze dupa byla super i ruchala sie jak karabin a ty bedziesz sobie wyrzucal, ze nie sprobowales. Sam bedziesz widzial czy warto. Jesli ona bedzie jak drag lezec, to nic z tego nie bedzie. Bez dobrego seksu nie ma dobrego zwiazku!

Toś mnie zaimponował podejsciem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mechanik lubi grzebać w aucie i naprawiać-ja nie mam na to czasu.

 

Mechanikiem nie jestem, ale grzebanie w babie to chyba moje hobby... ;):P:D:lol:

A czas to nawet na sex trzeba mieć...

Nie masz czasu nie masz dobrego sexu

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nas ma tutaj problemy i szuka rozwiazan a nie "next!". Polowe naszych historii mozna skwitowac: "pojebana - nastepna". Rady dajecie w stylu: "nie podobaja ci sie felgi w aucie to wymien cale auto". 

W odniesieniu do samej jakości sexu to co piszesz ma sens.

Ale jak zaczniesz to myślenie przekładać na sferę zasad czy rzekomej równości w 'związku' to przepadłeś z kretesem. Kobieta wszystko związane z seksem łyknie jak ciepłe nasienie bo sex to dla niej (często jedyne) NARZĘDZIE pozyskania silnego (najlepiej w pieniądze) samca. A 'związkowe' zasady i równości to już nie jest po myślach księżniczek z koziej doopy, bo wtedy trzeba nad sobą praaaacować - w sensie psychiki. A to jest trudne.

Także wypadałoby to rozdzielić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie!

Baby już mnie nudzą-więc spotykałbym się jedynie w celach czysto fizjologicznych-ale bez szału w sensie wyuzdanych pozycji i wielkich uniesień-wolę lód i koniec zabawy. Oczywiście bez minusowych akcji w pakiecie pt. przekomarzanie, rozmowa, bzdety, zaspokojenie drugiej strony. Nie chce mi się.

 

Czasem jak mi się znudzi to można podymać w vaginę, ale brzuch pracuje, a mi nie zawsze się chce. Chyba, ze spotkałbym jakąś kobiecą kobietę z wyglądem dorównującym inteligencji.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa - rozdzielam

@AdrianoPerrugio - kazdy ma inne potrzeby. Wiadomo. Z tematu wywnioskowalem jednak, ze autorowi na dziewczynie zalezy, stad ten post. Ja tam nie mam doswiadczenia w one-night-stand wiec rady takie daje, jakie z autopsji mam. Nawet jesli nic z tego nie bedzie, to mozna sie wiele pobocznych rzeczy nauczyc takim szukaniem. Np jak znalezc punkt G co wcale nie jest trudne (bo sie wiekszosci nie chce szukac!) a przy nowych pannach to kurewski as w rekawie:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wrócę do tematu gwałtu analnego paznokciem. Przemyśl sprawę scOOtt, możemy zrobić wielką kampanię społecznościową, a twoja dupa stanie się jej twarzą, że tak to ujmę :lol:

 

oj tam zaraz gwałt, może chciała sprawdzić czy prostata nie jest przerośnięta :D, widać dziewczyna dba o zdrowie faceta  :lol: 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja mojej z chęcią robiłem minetkę, ale za ch...nie chciałą się skusić na loda. Chyba powinienem wtedy zastosować taką taktykę, ja pewien facet w tym kawale:

 

Spokojny dzień, Małgorzata czeka na męża, bo ten jeszcze w pracy. Nagle drzwi od domu wywarza facet w czarnym ubraniu i kominiarce. Krzyczy do Małgosi:

- Na kolana! Już! Rozepnij mi spodnie!

Wyciąga interes i krzyczy dalej:

- A teraz rób mi loda!

Gdy Małgosia już to zrobiła, ten ściąga kominiarkę. Okazuje się, że to był jej mąż.

- No widzisz Gosia, a jednak potrafisz zrobić loda.

 

:D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym paznokciem to przegięła, to tak jakby dupę szkłem podcierać zamiast papieru. Jak ma takie ciągoty następnym razem niech normalnie wyliże rów, a  nie tipsy wpycha ^_^

Jak już mówiłem wcześniej robiła to co chciałem - z palcem przegięła ale zaraz się poprawiła i powyższe stało się faktem.

Czym ona się kierowała robiąc wszystko co chciałem ? Czym kurwa ? Byłem dla niej wredny jak skurwiel - myślę, że właśnie to ją kręciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekonać kobietę do zrobienia loda ?

Nawet jak nie lubi ?

proste - Jej ma bardziej zależeć na Tobie niż Tobie na Niej.

Moja mi przez kilka lat może raz czy 2 razy loda zrobiła.

A od czasu jak wie, że "drzwi ma otwarte" to nie wybrzydza i w łóżku sama wykazuje się inicjatywą :)

Miej wyjebane, a będzie Ci dane :)

 

Nie myśl sobie, że to "ta jedyna", bo tych jedynych jest pełno :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.