Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał z was bekę za kilka lat jak się postarzejecie i nie zmieniając nawyków żywieniowych i ruchowych zaczniecie nagle tyć. Wtedy okaże się, że wasze proste teoryjki nie mają zastosowania do rzeczywistości :)

 

Mój stary był tak chudy jak ja, albo nawet chudszy. Zaczął tyć po czterdziestce, a stał się spaślakiem kiedy przestał uprawiać sport ze względu na chory kręgosłup. Je dużo, ale o połowę mniej niż kiedyś. Mama z kolei jest wiecznie na diecie i prawie nic nie je i jest tak samo gruba jak on - hormony, geny i w tym przypadku starość. Jak paliłem trawę to wyglądałem jak anorektyk, a wpieprzałem jeszcze więcej niż teraz. Sam się nieraz dziwię, że można tyle zjeść i być takim chuchrem - taka przemiana materii i takie geny. I na tym temat nadwagi powinien się skończyć. Ciach bajera, zamykam temat powracając do spermokontroli, bo to dużo ciekawsze niż chęć dowartościowania się niektórych kosztem osób z nadwagą   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał z was bekę za kilka lat jak się postarzejecie i nie zmieniając nawyków żywieniowych i ruchowych zaczniecie nagle tyć. Wtedy okaże się, że wasze proste teoryjki nie mają zastosowania do rzeczywistości :)

 

Chłopaki z Ciebie polewają bo pieprzysz głupoty i tyle. Zerknij do mojego dziennika treningowego. Mam 44 lata. W pewnym momencie życie z pewnych powodów ograniczyłem moje normalne zajęcia ruchowe i byłem dość dobrze dokarmiany. I kilogramy w górę xD Zacząłem jeść normalnie tyle ile mój organizm potrzebował głównie w tłuszczach i białku, powróciłem do aktywności fizycznej i -11kg samo zleciało. I co tarczyca, hormony? Proste teoryjki działają, a Ty wymyślasz niestworzone historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint naprawdę proponuję ci się douczyć w podstawowych kwestiach zamiast dyskutować nie mając racji.

 

Tak, masz rację.

 

Saint smiesz go podważać?

 

 

Wyczułeś to wcześniej Wielki Pomidorze xD Głupio się tak wychyliłem :P Już nie będę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli kondominium forumowe zdecydowało, że przemiana materii i różnice w odkładaniu tłuszczu nie istnieją, a tycie jest spowodowane jedynie jedzeniem zbyt dużo i za małym ruchem. Deszcz pada, bo ludzie mają parasole, ewolucja to bzdura, świat stworzył Bóg albo reptilianie, rządzą nim obecnie żydzi i masoni, a jak zwiększę ilość voltów w gniazdku gdzie podłączony jest komp, to moc procesora wzrośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu napięcia :D

 

Foróm óczy, foróm bawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie żarówki. Procesor będzie 2 razy mocniejszy, bo więcej prądu to większa moc. To już nawet przedszkolak wie, tak jak to, że tyje się tylko od jedzenia za dużo i źle. No i oczywiście osoby, które tak jedzą zasługują na potępienie, bo trzeba się odżywiać energią słoneczną i biczować się codziennie od rana do wieczora żeby Buk zbawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.