Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Stary_pierdziel.

 

Wracając do dwukrotności prądu i laptopa... Wiesz, proponuję Ci pociągnąć dwa kabelki z gniazda "siły" (jeżeli jest sprawne, to masz jakieś 400 V), zadzwonić po straż pożarną i ubrać się grubo a najlepiej kabelek laptopa podłączać w innym pokoju, by odłamki Cię nie poharatały. Plus minus przy odrobinie szczęścia, dzięki Twojemu procesorowi pogasną żaróweczki w całym domu/bloku. Odrobina strachu i dobry charakter w nogach i może się uda, że nie będziesz musiał się zajmować pieskami dzięki sąsiadom :)

 

Co do kobiet i tycia z Sam-Nie-Wiem-Czego. Podziwiam Twój trolling. Ja długo bym tak nie wytrzymał. Myślę, że mógłbyś mierzyć się z naszą drogą  BM, gdyby jeszcze była na forum a i Pikacz odnalazł godnego przeciwnika na "pomidora".

 

 

Kobieta, wykreślając warunek "One love, one night", jeżeli robi to z połykiem, to oznacza w 90% że jesteś na chwile obecną najlepszym jaki jej trafił się w loterii życia zwanej związkami. Zazwyczaj takie do momentu zaobrączkowania a w przypadku intercyzy to nawet jeszcze jakiś czas po, nie bawią się w tycie z Sami-Nie-Wiemy-Czego. Mogę założyć się, że nawet wyniki prób hormonowych i tarczycy są zaskakująco porządne i mimo galopującego wieku i przemijającej urody z każdym podmuchem wiatru pewnie są w żelaznych normach prawidłowości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknie za Marysią :( mysle ze ona tez teskni.siedzi w kacie ze spuszczonym wzrokiem albo chodzi po pokoju otumaniona i boi sie spojrzeć w monitor :ph34r:


Gospodarka weglowodanów wraz z wiekiem sie zmienia.dlaczego.ponieważ zdolnosci metabolizmu weglowodanów są inne,dlaczego?poniewaz młody organizm zużywa wiecej energii a stary mniej.czy ma to jakis zwiazek z hormonami?ZA CHUJ NIE,chyba ze tarczyca,ale na to albo trzeba zapracować albo odziedziczyć.

zatem niech grubasy ida być grube gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko próbowałem wytłumaczyć jak to wygląda od strony naukowej, czyli jakie są fakty, a nie stereotypy. Pikaczu podałem przykład zmiany metabolizmu na starość żeby ruszyć twoje zwoje mózgowe w sposób bezprzewodowy, który nie wymaga kabelków. Dwie osoby jedzą tyle samo tego samego, ale różnie to przyswajają. Podobnie jest z laskami i to są fakty naukowe. Podobnie jak to, że nadwaga nie jest aż tak szkodliwa jak stereotypowo się to przedstawia, ale pewne firmy muszą sprzedawać jakieś suplementy, środki odchudzające itd, a poza tym modę wymyślili geje i wmawia się laskom, że mają schudnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko próbowałem wytłumaczyć jak to wygląda od strony naukowej, czyli jakie są fakty, a nie stereotypy. (...)

 

Tyle, że ciągle walisz stereotypami, czyli mówisz to, co gada społeczeństwo. Czytaj same zainteresowane. Czytaj dalej - grube baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję stanowisko naukowe. Nieuk może napisać milion razy stereotyp i powiedzieć, że to ja opowiadam stereotypy, ale to nie zmieni faktu, że jest nieukiem i gada głupoty. Czytając wasze posty można dojść do wniosku, że człowiek może być tylko chudy, albo gruby. Między skrajnościami są rożne odcienie, a nadwaga może mieć milion różnych przyczyn.

 

A wszystko po to żeby się dowartościować czyimś kosztem, jak robi większość brudnego społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a jak zwiększę ilość voltów w gniazdku gdzie podłączony jest komp, to moc procesora wzrośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu napięcia :D

Ależ oczywiście że nie. To niemożliwe, istnieje szereg ograniczników napicia oraz prądu w komputerze, co więcej zasilacz jest zazwyczaj przystosowany do jednego napięcia bądź dwóch ( przekładnia transformatora). Poza nim jeżeli się napięcie podniesie to na ograniczniku napięcia podniesie moc strat, w efekcie ich ilość (ciepła) będzie tak duża że radiator nie będzie w stanie tego odprowadzić i dojdzie do uszkodzenia elementu który najbardziej dostał w dupę (przegrzał sie, spalił, po prostu nie dał rady odprowadzić ciepła).

 

Koniec końców taki stabilizator ma na wyjściu dane napięcie jakie miał ustalone przez twórce, a to co na wejściu jest obcinane i wyrzucane w postaci ciepła.

 

Co do podkręcania procesora to radzę zwiększyć taktowanie, i troszeczku podnieść napięcie, oraz zmienić chłodzenie na wydajniejsze, i najważniejsze zainwestować w dobry zasilacz ocz lub cheftec, (może być lepszy jak komuś się hajs zgadza).

A no i trzeba umieć to zgrać ze sobą jeżeli podnosisz taktowanie proca to a też innych elementów, ram, grafika mostek północny i południowy, co w efekcie lawinowo zwiększa pobieranie prądu, i wydzielanie ciepła, które trzeba usunąć z obudowy takowej jednostki która jest poddawana podkręcaniu.

 

PS. Tylko w niektórych przypadkach podkręcanie jest opłacalne,tzn ilość Energi zużytej do wykonania obliczeń, taktów zegara (jego częstotliwości).

 

PS2. Co do żarówek, żarówki ledowe są bardzo wrażliwe na zmiany napięcia, jeżeli masz ochotę i możliwość kup diodę led taką 3-5mm, obstawiam że zacznie już świecić od 5-8mA, a między 10mA a 20mA (zakładam maksymalny prąd takiej diody), różnica będzie znikoma w ilości emitowanego światła przez nie, a różnica już będzie w ilości Energi przekształconej w ciepło. 

 

Pozdrawiam Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qsiorz otóż to, ale widocznie nie czytałeś całego wątku. Przykład, który obaliłeś był jedynie analogią do prostackiego myślenia, że tyje się tylko od jedzenia zbyt dużo. Więc to tak jakby powiedzieć, że więcej prądu to będzie większa moc procka. Chciałem pobudzić zwoje do myślenia, ale Pikaczu chyba nie załapał. Cóż, koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję stanowisko naukowe. Nieuk może napisać milion razy stereotyp i powiedzieć, że to ja opowiadam stereotypy, ale to nie zmieni faktu, że jest nieukiem i gada głupoty. Czytając wasze posty można dojść do wniosku, że człowiek może być tylko chudy, albo gruby. Między skrajnościami są rożne odcienie, a nadwaga może mieć milion różnych przyczyn.

 

A wszystko po to żeby się dowartościować czyimś kosztem, jak robi większość brudnego społeczeństwa.

eee do huja pana, coś w tym jest bo jak zacząłem ćwiczyć to schudłem z 84 do 76 kg. No ale to nie zmienia faktu, że hormony u mnie tą zmianę wywołały, to nie ćwiczenia a hormony.

Ps. bez kurwa jaj większość bab nawet nie chce się przejść do sklepu oddalonego o 200m od domu, a co dopiero zadbać o siebie fizycznie, czytaj uprawiać jakiś sport, fitness czy cokolwiek co sprawi że jej dupa się pozbędzie tych hormonalnych kilogramów. A jej tarczyca odpocznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślenie jest nieracjonalne i pochodzi z lewej półkuli, dlatego nie wiem czy uda mi się wytłumaczyć tak prostą rzecz jak złożona liczba czynników składająca się na tycie. Oczywiście, kurwa, że ćwiczeniami można zrzucić wagę i można to zrobić jedząc mniej. Ale to nie znaczy, że hormony nie mają wpływu na wagę u kobiet, a przemiana materii u starszych i chorych ludzi. Krągłości u kobiet są naturalnym stanem i nie mówię o otyłości, ale dla was tycie kojarzy się z otyłością, a to kojarzy się z wpierdalaniem i oceniacie to jako złe. Poza tym odchudzanie nie zawsze wychodzi na zdrowie i nie w każdym przypadku jest konieczne.

 

"większość bab nawet nie chce się przejść do sklepu oddalonego o 200m od domu"

 

Większość? Prowadziłeś badania na ten temat? Kolejne przekonanie z dupy. Nauczcie się do chuja odróżniać racjonalne myślenie od emocjonalnych przekonań z dupy, bo bez kitu czuję się jakbym dyskutował z dziećmi lub kobietami. To samo generalizowanie i emocjonalna reakcja, a racjonalna półkula śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie kolega pierdziel chce nam tu usilnie pokazać, że jesteśmy nieukami a on pozjadał wsie rozumy.

A niech tam żyje w swoim świecie pseudo autorytetów naukowych. Może nawet ADIDASA wyleczą, jak "chory"

wcześniej nie zejdzie na niewydolność wątroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz do penisa ciężkiego, wszystko co wiem co znam, to znam to z obserwacji własnego otoczenia, popełnianych błędów i sukcesów które kosztowały dziesiątki porażek.

Na tym bazuje moja opinia i zdanie.

 

Właśnie o tym piszę. Znasz tylko to co obserwujesz patrząc na jakiś niewielki skrawek rzeczywistości i nie jesteś zainteresowany faktami.

 

Damian jaką rację?

 

I na koniec badania naukowe na temat szkodliwości nadwagi, obalające stereotypowe myślenie na ten temat: http://jama.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=209359

 

O kobietach nie będę nawet wklejał bo google nie gryzą.

 

Ale podejrzewam, że dla większości pryszczatych forumowiczów z pierwszym wąsikiem pod nosem ta kobieta jest już za gruba: https://instagram.com/ekaterinashumskayamodel/ Bo skoro to już jest modelka plus size: https://instagram.com/robynlawley1/ to znaczy, że ze społeczeństwem nie jest dobrze.

 

Byłem z różnymi laskami i jestem starym piernikiem i najgorsze są te chude, androgeniczne kobiety, którymi jara się gimbaza, a taka postawa jak wasza przyczynia się do produkcji takich kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.