Skocz do zawartości

Spermokontrola


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

Saint, nie no na luzie, nie ze pedofil od razu, ale kurwa, no ja pierdole...rozne dupy ruchałem, kazda ma jakies wady i zalety. Lubisz niskie i szczuple ok, maja zalety - mozna nimi ciepać na wszystkie strony, 69 na stojaka, na biurku, jak wsadziej takiej w dupala to prawie pęka w szwach. Ale za to nie wsadzisz w jej cyce głowy bo nie znajdziesz takiej z wybitnie wielkim balonem jak ta pani Ekatherina :D

 

Tony, jedno jest pewne. Na imprezie o kobitę byśmy się na 100% nie kłócili xD To co dla Ciebie obiektem pożądania, dla mnie niewidzialne xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale zabrzmiało jakbyś był jakiś ciepły :D

 

A niskie laski potrafią mieć dobry cyc, ale rzadko się to zdarza. Kiedyś ruchałem taką dziwkę, która miała 1,55 tak na oko i cyce większe od głowy. No, ale ona też nie była chuda. Są ładne chude dupy, ale znaleźć taką to jakby znaleźć czterolistną koniczynę. Ciężko u takiej znaleźć biodra, talię, pupę, biust. Kiedyś nawet myślałem, że jak facet lubi chude laski to jest ciepły.

 

xD xD xD xD xD xD xD xD xD xDDDDDD ziąąąąąą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz to kurwa gusta i guściki bo napisałem, że brzmisz jak ciepły, a jak mi się laska podoba i ktoś pisze, że jest gruba i się nie myje to jest spoko ;)

 

Powinniśmy chyba teraz walnąć piwko, ale przez forum ciężko.

 

A jesteś szczupły czy gruby? Bo nie wiem czy Ciebie spić i wyruchać czy tylko spić xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dupskiem mam miłe wspomnienia. Same najlepsze dupy, a w kieszeni wielkie hajsy. To jeśli chodzi o laski, a jeśli chodzi o boisko to lubię grać w jedno podanie na szkolnym z małolatami. Gramy oczywiście na dupy i na końcu jakiś gimbus wypina dupsko i płacze żeby nie kopać za mocno :D

 

radeq to twoja interpretacja. Ciekawe czemu akurat takie masz skojarzenia, no ale każdy ma prawo do swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.