Skocz do zawartości

Fetysz - błyszczących kurtek, płaszczy.


DownCoat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Na wstępie proszę o nie potępianie mojej osoby. 

 

Mianowicie jestem heteroseksualnym mężczyzną. Ale posiadam nietypowy fetysz mianowicie podniecają mnie kobiety w zimowych pikowanych, kurtkach płaszczach I teraz pytanie są jakieś sposoby żeby oswoić (znaleźć kobietę) .  Która będzie takowe nosić na co dzień i podczas seksu... 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz proszę o zrozumienie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ktoś tu ma Cię potępiać? Chłopie, tu są sami wyluzowani faceci :) Jakoś mi się te laski w płaszczach z muchą taką błyszczącą skojarzyły, taką co na gównie przesiadują, jak one się nazywały? :)

 

Tyler ma rację, po jakimś czasie panna musiałaby być na maksa zapocona, po godzinie konkretnie by capiło :)))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko. Każdy ma swoje fetysze :rolleyes: . Ty po prostu masz dość oryginalny gust.

"Na co dzień i podczas seksu"..., jedyne co przychodzi mi do głowy to zatrudnić się w magazynie farmaceutycznym lub w przetwórstwie mięsnym i tam szukać.

A zimą można się bawić poza pracą, np. na balkonie, zamarzniętym stawie czy czymś.

 

Mam nadzieję, że pomogłem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek chyba się mylisz. Laska w rozmiarze 40 jest gruba i to fetysz jak komuś się podoba, to historia kolegi DownCoat musi być jeszcze gorsza. Ja tu nie widzę tolerancji i lajtu.

 

Moim zdaniem nie ma problemu. Nie sądzę żeby laska miała coś przeciwko temu fetyszowi, ale w lecie musi być trochę ciężko. Uważam, że nie masz żadnego problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak kobieta zwietrzy interes, to możesz kochać się z nią w KAŻDEJ możliwej konfiguracji. Może nawet przebrać się za papieża, jeśli Cię to kręci. 

To prawda co pisze Marek. Niedawno była afera z modelkami z Istagramu które umówiły się z jakimś koleśiem (który podawał się za szejka ) na zjedzenie jego gówna za odpowiednio słuszną sumkę $. A wiedzieć że nie były to jakieś osiedlówy tylko jakby to Rysiek powiedział HB9 lub nawet HB10. Więc jak powiesz lasce która widzi w Tobie interes żeby założyła seksi kurteczkę do seksu bo Ciebie to kręci myślę że nie będzie to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DownCoat, a może spróbuj pójść na pewien kompromis, może spróbuj bzyknąć laskę w puchowym bezrękawniku :-). Uważam, że jak jej najpierw kupisz modną kurteczkę puchową, to bzykanie w tym jej wdzianku masz zapewnione. Ale jesteś mimo wszystko jesteś bardzo wyuzdanym, ciężkim zbokiem. :-), :-).  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DownCoat, a myślałeś żeby się zatrudnić w sklepie z zimową odzieżą?:D Patrz ile miałbyś potencjalnych partnerek do wyboru, a co lepsze mógłbyś zamontować kamerke w przebieralni i kręcić do tego śmigłem po pracy :D:D:D:D:D ( gdyby oczywiście nie wyszło z żadną ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

DownCoat witaj w klubie. Widać na forum odrazu hejt przez niewtajemniczonych. Minęło już trochę czasu jak tam twoja upodobania znalazłeś odpowiednią partnerkę? Ja też się z tym urodziłem i każdą wolną chwilę o tym myślę na szczęście mam partnerkę która musiała to zrozumieć. To długi proces i wiele przeszkód. Teraz wie że ze mną inaczej nie może to znaczy bez mojej satysfakcji. To jeden kolega podpowiada by się zatrudnić w sklepie z odzieżą. Tak kiedyś w liceum dwadzieścia parę lat temu też o tym marzyłem. Tak Anthony tak z nami jest że najlepiej Czujemy się w zimie kiedy laski ubrana w puchowe płaszcze i kurtki wychodzą na ulice. Ja właśnie jestem po seksie gdzie byłem ubrany w kombinezon puchowy, było wspaniale, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ukrywanie przed kobietami swoich preferencji jest gorsze niż zaproponowanie czegoś wstydliwego. Kobiety szybciej zaakceptują 'udziwnienia" niż kłamstwo, które w końcu i tak wyjdzie na jaw.
Możecie stworzyć coś, co będzie tylko wasze i będzie satysfakcjonowało was oboje. Fetysz nie jest problemem. Problemy zaczynają się tam, gdzie zaczyna się kombinowanie, ukrywanie i realizacja na boku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Fetysz - błyszczących kurtek, płaszczy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.