Skocz do zawartości

Żydostwo (wydzielony z "Facet przeszedł samego siebie...")


Rekomendowane odpowiedzi

A w temacie pochodzenia etnicznego, które tak często wytykasz to też Cię nie rozumiem.

W systemie wolnościowym (kapitalizmie) rasa, wyznanie, pochodzenie czy nawet płeć nie ma znaczenia. Liczy się tylko zysk.

Żyj i daj żyć innym.

 

Niby racja, ale nie do końca jednak...trzeba by jednak bardziej zagłębić się w historię i rozłożyć jej pewne etapy na poszczególne aspekty.

 

Słyszałeś o takim zjawisku jak antypolonizm? Szczególnie w Hollywood?

 

Co do video - wrzuciłem jako ciekawostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli patrzeć na historię to powinniśmy pałać obecnie nienawiścią do każdego Niemca na tej planecie.

Nie kwestionuję tego, że gdzieś w USA jest kilku pojebów (ksenofobów), ale ocenianie całej grupy etnicznej może być krzywdzące. Tak samo można by o Tobie mówić żeś pijak i złodziej, bo każdy Polak to pijak i złodziej.

 

Przyznam, ja bym nawet pootwierał granice dla wszelkich imigrantów, jednocześnie totalnie zlikwidował socjal i benefity. Dzięki temu patologia i tak nie miała by tu czego szukać, przyjechali by tylko ci co chcą uczciwie pracować, a tego niby czemu im zabraniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja twierdzę że wszyscy Żydzi są be? Nie, tylko syjonizm jest był i będzie największym zagrożeniem dla cywilizacji.

Uwielbiam na ten przykład twórczość i osobę Leopolda Tyrmanda - za antykomunizm, wspaniały dar pisarski, patriotyzm, erudycję, zamiłowanie do jazzu. A jak wiemy, był on Żydem, tylko zasymilowanym.

A Brzechwa? Tuwim? Leśmian? Wyznanie mojżeszowe, a na ich dziełach wychowały się całe pokolenia.

Niestety asymilacja u Żydów, to proces rzadki. Sporadyczny.

Rothbard (ASE w końcu)i inni mówią, że wolno nawoływać do agresji, ale nie wolno być wspólnikiem w agresji, ale różnica jest zamazana, arbitralna.

 

Imigranci? Odciąć socjal i niech sobie żyją na własną rękę. Oczywiście wszelkie przejawy antypolskich wybryków karać natychmiastową deportacją. Albo się dostosujesz do zasad panujacych o gościa, albo do widzenia.

 

Tu masz ewolucję komunizmu do różnych odmian i frakcji, nie zabrakło oczywiście multikulturalizmu:

 

e86a1ab49f391426.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypolski wybryk? Tzw. przemysł "shoah" - antypolskie, priożydowskie produkcje jak np. Ida która dostała Oskara, czy Pokłosie, robiące z Polaków głównych sprawców holocaustu i czołowych, jak by to określił Szechter, zwierzęcych antysemitów.

 

Podziały narodowe i idąca za tym segregacja, wywyższanie - nie. Ale odrębność, inność kulturowa, zachowanie własnej tożsamości pod względem języka, obczyajów itp. już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki żydzi wierzą naukom talmudu, czyli w goja - bydlę bez duszy mające pracować na ich rzecz, cała rasa ma u mnie dużą dawkę nieufności i strachu. To zupełnie co innego niż polak złodziej, bo taki polak ukradnie rower, a żydzi zniszczą państwo, wpędzą je w nędze i wykreują wojnę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, zgoda.

Jednak tacy Żydzi Aszkenazyjscy to najinteligentniejsza grupa etniczna na świecie, a traktowanie gojów jak tępe bydło, którym łatwo manipulować i kontrolować też nie wzięło się znikąd i wg mnie jest w tym ziarno prawdy.

Żydzi tak mocno eksploatują innych głównie dlatego, że nie-Żydzi na to pozwalają, dają się mamić jak 5-letnie dzieci.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje " Międzynarodowy Żyd"...

 

Oczywiście się podpisuje, ale czy to przypadkiem nie ja jakiś czas temu poleciłem Tobie tą książkę?

 

Jakie rzetelne(!) książki polecicie w tematyce Żydów?

 

Aleksander Sołżenicyn - "Dwieście Lat Razem".

Andrzej Leszek Szcześniak - "Judeopolonia. Żydowskie państwo w państwie polskim".

Andrzej Leszek Szcześniak - "Judeopolonia II. Anatomia zniewolenia Polski".

 

ks. Stanisław Trzeciak:

 

"Mesjanizm a kwestia żydowska".

"Talmud, bolszewizm i projekt prawa małżeńskiego w Polsce".

"Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce".

 

Stefania Laudynowa - "Sprawa światowa. Żydzi-Polska-ludzkość".

Kevin B. MacDonald - "Fenomen Żydowski".

 

ks. Józef Kruszyński:

 

"Rola światowa żydostwa".

"Talmud - co zawiera i czego naucza".

"Antysemityzm, Antyjudaizm, Antygoizm"

 

Henryk Rolicki:

 

"Żydzi a upadek Polski".

"Zmierzch Izraela".

 

"Święty Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach - pisma wybrane".

Feliks Konieczny - "Cywilizacja Żydowska" (cztery tomy).

Henry Ford - "Międzynarodowy Żyd" (2 tomy).

Stanisław Michalkiewicz - "Studia nad żydofilią".

"Protokoły Mędrców Syjonu" (1902).

Jerzy Robert Nowak - "Zbrodnie UB".

Izrael Szahak - "Żydowskie dzieje i religia. Żydzi i goje - XXX wieków historii".

Norman Finkelstein - "Przedsiębiorstwo Holokaust".

Władysław Studnicki - "Sprawa polsko-żydowska".

Bryan Mark Rigg - "Żydowscy żołnierze Hitlera. Nieznana historia nazistowskich ustaw rasowych mężczyzn pochodzenia żydowskiego w armii niemieckiej".

 

Znasz j. rosyjski?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, zgoda.

Jednak tacy Żydzi Aszkenazyjscy to najinteligentniejsza grupa etniczna na świecie, a traktowanie gojów jak tępe bydło, którym łatwo manipulować i kontrolować też nie wzięło się znikąd i wg mnie jest w tym ziarno prawdy.

Żydzi tak mocno eksploatują innych głównie dlatego, że nie-Żydzi na to pozwalają, dają się mamić jak 5-letnie dzieci.

Z badań wynika, że ustępują inteligencją i zdolnościami. Szkoda, że artykułu nie potrafię znaleźć. Były tam statystyki nobli (kiepski przykład z uwagi na charakter tej "nagrody") oraz wyników rozmaitych międzynarodowych olimpiad.

Cieńko wypadali, oj cieniutko.

A to, że skurwysyństwa i oszustwa uczą się od dziecka faktycznie daje im pewną przewagę nad ludźmi, którzy nie są socjopatami.

Na to wszystko nakładają się rozmaite obciążenia genetyczne.

 

Nawiasem mówiąc. Ci twoi aszkenazyjczycy to zwykli hazarzy :D

 

ps. za takie pisanie dowaliłbym ci bana, to tak od siebie B)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bana od razu

uswiadomic trzeba.

jeśli ktoś sam nie szuka wiedzy a czerpie ja jedynie z mediów,to ma taki wlasnie pogląd,i większość ludkow widzi w zydach tylko ofiary

wojny,holokaustu/pojecie przywłaszczone przez zydow/,antysemityzmu.

dzieje się tak dlatego ze maja wielkie wpływy,w telewizjach,prasie radiu,ksztaltuja sami co maja myslec ludzie,,tymczasem czesto byli katami swojego narodu

instytut przeciw znieslawieniom,

MTV,zasieg swiatowy,podobno nawet W.Dysneya wykupili,ale tego nie sprawdzalem,Worner Bros,

fundacja Batorego,przez dlugi czas finansowana przez Sorosa

kwasniewski i zona

bartoszewski

michnik

urban

gross

morozowski

komunizm to tez wymysl zyda,jak i rewolucja pazdziernikowa,co było dalej wiemy

to tylko kilka przykladow,

moje zainteresowanie tym wzielo się z zainteresowania UB i SB

i tak okazało się ze 40% stanowili zydzi,i obstawiali 70% stanowisk kierowniczych.po wojnie posadzili swoich w sadach,prokuraturach,wojsku.stalin bardzo chętnie uzywal zydow przeciw polakom,bo wiedział ze nienawidzą polakow.

temat rzeka,i wiele wyjasnia co i dlaczego tak naprawdę dzieje się w otaczajacej rzeczywistości.

 

p.s.sorki ze troche chaotycznie napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunizm pierwotnie był wymyslem Jezuitów, którzy to wprowadzili w Paragwaju. Lenin, Marks tylko to " udoskonalili".

Żydzi jak zydzi, wiedza ze sa skurwysynami ale my Polacy. Przeciez to co widze na codzien w UK to jakieś nieporozumienie, banda ochlaptósów, cwaniaczkow, pijaków i agresywnychbzalanych pysków szukających zaczepki...

I to wszyscy z katolickich domow gdzie preferuje sie miłośc, zrozumienie i braterstwo

...

Nie dziwie sie z jednej strony że Żydzi nas eksploatują, bo dla takich pogańaczy wystarczy kiełbacha, browar i dres...

Aż mi sie żydAĆ chce jak to widzę...

Janusze bez zębów z jezykiem polskim do wszystkich, mariolki w rozlazłych dresach z wózkiem z dzieckiem...

Wszedzie cwaniactwo, alkoholizm i dresy, ciągle te dresy...

Brak kultury, ogromna ciekowość wszystkiego, co? Kto? I jak? Obgadywanie i donosicielstwo...

V

Czy jestesmy lepsi od Żydow? Sami sobie odpowiedzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunizm pierwotnie był wymyslem Jezuitów, którzy to wprowadzili w Paragwaju. Lenin, Marks tylko to " udoskonalili".

Żydzi jak zydzi, wiedza ze sa skurwysynami ale my Polacy. Przeciez to co widze na codzien w UK to jakieś nieporozumienie, banda ochlaptósów, cwaniaczkow, pijaków i agresywnychbzalanych pysków szukających zaczepki...

I to wszyscy z katolickich domow gdzie preferuje sie miłośc, zrozumienie i braterstwo

...

Nie dziwie sie z jednej strony że Żydzi nas eksploatują, bo dla takich pogańaczy wystarczy kiełbacha, browar i dres...

Aż mi sie żydAĆ chce jak to widzę...

Janusze bez zębów z jezykiem polskim do wszystkich, mariolki w rozlazłych dresach z wózkiem z dzieckiem...

Wszedzie cwaniactwo, alkoholizm i dresy, ciągle te dresy...

Brak kultury, ogromna ciekowość wszystkiego, co? Kto? I jak? Obgadywanie i donosicielstwo...

V

Czy jestesmy lepsi od Żydow? Sami sobie odpowiedzcie...

 

Piszesz o bydle a nie Polakach. Za sam dres trójka w kopalni uranu a potem piątka w gułagu. Oczywiście życie umilane by mieli słuchaniem hipopolo.

Dwa litry spirytusu na łepka tygodniowo w komplecie. GRATIS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata czerwonej indoktrynacji zrobily swoje.

a obecnie wciąż zaniza się poziom nauczania

co takie zryte czerepy robia?

ida do roboty,

wracaja do domu

otwierają browara

odpalają tv

i chlona gowno plynace z hipnotyzera

i na drugi dzień jeszcze więcej zapierdalaja

żeby kupic wieksza plasme,i wszystko co da mu szczęście i jest mu niezbędne do zycia,

bo tivizornia tak pokazala

na ulicach tez niestety nieciekawie czesto

sam często omijam rodakow ze wstydu,niestety

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że jak nie chcesz w tym uczestniczyc, z miejsca jestes brany za idiote, kogos staroświeckiego, kogos nie idący za duchem czasu, w ten sposob jestes skazany na samotnośc, bo malo jest ludzi którym materializm nie zasłonił oczu.

Ludzie dziwia sie że nie udostepnim na Pejsbuku, co robie? Z kim? Gdzie byłem?

Smutno mi jak dostrzegam takich ludzi bez wyrazu, pasji, zainteresowań...

Tylko facebook, piwko, praca, piwko, praca...

Syjoniści to jednak piekielnie inteligentne bestie, tak sobie ustawic społeczenstwo...

Niestety ja po czesci NADAL jestem jeszcze czescia tego systemu, ale krok po kroku powoli powoli sie z niego wycofuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn, jeśli chodzi Tobie o całkowite wycofanie się z Matrixa to na dłuższą metę nie będzie to optymalne. Też kiedyś myślałem, że najlepiej by było zlikwidować ten system uwalniając ludzi, ale sądzę że oni nigdy nie będą na to gotowi. Muszą istnieć niewolnicy, aby mogli istnieć ludzie wolni. Od zawsze tak było, ale czasy w których żyjemy obecnie dają niesamowite możliwości.

 

Ja polecam raczej dostosowanie się do systemu i wykorzystywanie innych do realizacji swoich celów, a będziesz żył dobrze. Mówiąc krótko: znajdź swoją niszę.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent  rosyjskiego nie znam,jedynie angielski.Protokoły Mędrców Syjonu są  ponoć napisane przez Rosjanina by wytworzyć nienawiść wobec Żydów w Rosji.Książki pisane przez księży też  nie wydają mi się wiarygodne ,chcą wyeliminować wroga.Kabała i inne teksty religijne wątpię by mówiły o teraźniejszych stosunkach.Mało który bogaty i inteligentny człowiek wierzy w takie pisma a co dopiero całe społeczeństwo. To jest tak samo jak byś chciał opisać naród polski poprzez przeczytanie biblii,kiepsko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent  rosyjskiego nie znam,jedynie angielski.Protokoły Mędrców Syjonu są  ponoć napisane przez Rosjanina by wytworzyć nienawiść wobec Żydów w Rosji.Książki pisane przez księży też  nie wydają mi się wiarygodne ,chcą wyeliminować wroga.Kabała i inne teksty religijne wątpię by mówiły o teraźniejszych stosunkach.Mało który bogaty i inteligentny człowiek wierzy w takie pisma a co dopiero całe społeczeństwo. To jest tak samo jak byś chciał opisać naród polski poprzez przeczytanie biblii,kiepsko to widzę.

 

Oj naiwnyś. Toż przecież Protokoły...bez względu na to przez kogo są napisane, są wyjątkowo aktualne. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Niby mistyfikacja, a jednak niemal sama prawda, biorąc pod uwagę, że Knesset obraduje w Polsce jak u siebie, Polacy płacą Żydom emerytury, a "polski" rząd i prezydent od roku kombinują jakby tu sprzedać po cichu Lasy Państwowe, aby zaspokoić żydowskie roszczenia (nota bene spłacone przez państwo Polskie w całości jeszcze w latach 60-tych, na co są dokumenty).

 

Księża opisujący Talmud w dwudziestoleciu międzywojennym byli jego wybitnymi badaczami, znającymi język hebrajski. Szczególnie ks. Trzeciak. Niechęć do chrześciajaństwa nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

Nie pasuje Tobie taki zespół redakcyjny? Zacznij zatem od Stanisława Michalkiewicza lub Władysława Studnickiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.