Skocz do zawartości

Jaki antyperspirant na chwilę?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór moje Panie. Mam pytanie. 

 

Mam antyperspirant 48h, innych w sklepie nie było, ale on naprawdę tyle trzyma... a mi trzeba na godzinę, dwie, wyskoczyć do sklepu i nie capić spod paszeczki. Myję się, ale w tej temperaturze chwila moment i się ze mnie leje. Macie jakieś triki? Szkoda na jeden skok po browar do biedronki truć się chemią na 48h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelinium%-)albo ogień piekielny%-)Pokorna odpusc sobie ałun%-)

wszystkie dezodoranty z białym proszkiem to szajs 1 na skórze tworzy sie taki kwasior az barwnik na ubraniu sie odbarwia 2 czuc zapach kwasiora

najlepsza opcją są dezodoranty z jonami srebra,no ale nie ma to tamto.w pl wszystko jest 2 razy droższe buhahaha

chyba ze ktos wybiera droge pokemona.jakis sztynks w kulce.lacosta challenge a do mycia ta sama marka w zelu(odziwo 150ml jest drozsze niż 3x po 50 ml,jebana angielska logika)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocenie się jest korzystne dla organizmu, nie ma sensu z tym walczyć.

Jeśli zapach potu jest odpychający to przeanalizuj swoją dietę pod kątem jakichś syfów.

Zgadzam się. Takie antyperspiranty, które często spotykane w aptekach mają działanie tygodniowe, czyli bardzo silnie zapychają pory w skórze i całe ustrojstwo, które naturalnie powinno z nas wyjść wraz z potem, jest zatrzymywane w organiźmie to zabójstwo. O tabletkach na pocenie już nawet nie wspominam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Takie antyperspiranty, które często spotykane w aptekach mają działanie tygodniowe, czyli bardzo silnie zapychają pory w skórze i całe ustrojstwo, które naturalnie powinno z nas wyjść wraz z potem, jest zatrzymywane w organiźmie to zabójstwo. O tabletkach na pocenie już nawet nie wspominam. 

Jak widzę laskę, która przed pójściem spać smaruje paszki, to mam ochotę jej zajebać :D albo przed treningiem ahhaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.