Skocz do zawartości

Dzwoni diabeł


Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj sobię dyskutuje z moim sąsiadem o karmie, przyciąganiu dziwnych sytuacji i zbiegach okoliczności, aż tu nagle do niego dzwoni telefon. To była jego siostra pogadał 5 sekund i się rozłączył żeby nie gubić wątku, nagle dzwoni znowu telefon, ja się zapytałem ki diabeł tak wydzwania i przeszkadza w dyskusjii, a on mi pokazuje wtedy telefon. Na telefonie widniała nazwa kontaktu "Szatan poliński" i jego numer 666666666666.... Muszę przyznać że byłem lekko zdziwiony więc pytam kto to dzwoni, on na to że nie wie że to już który raz z kolei.

Mówił że raz odebrał i nie chciał powiedzieć co usłyszał. Żartów ze mnie nie robił bo 59 latek nie ogarnia na tyle telefonu, był całkiem poważny. Co najlepsze, w telefonie nie jest zapisany ten numer i nazwa kontaktu a do tego nie ma żadnego śladu w ostatnich połączeniach, dziwne... Więc do was pytanie w jaki sposób można zrobić taki żart, bo raczej uważam, że to jakiś dowcipniś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia , nigdy nie miałem samsunga z tą opcją, wiem tylko iż istnieje. Wiem również iż jest wiele programów typu fake call na androida z opcją fałszywych połączeń i smsów, ale też nigdy nie korzystałem. Nie wiem czy zostawiają ślad w połączeniach czy nie. Polecam wujek google + download + testuj. Nie jestem aż tak zainteresowany tematem żeby osobiście to sprawdzać ;)

 

Przypuszczam iż sąsiadowi robi ktoś dowcip, lub on robi tobie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.