Skocz do zawartości

Postęp po szwedzku


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tak tym wszystkim inteligentnie kieruje. Zauważcie ze praktycznie wiekszosc tych emigrantów to ludzie młodzi w sile wieku?

Nie sadze aby byl to przypadek. Podpalą w pizdu ta Europe, bo wojna jest nieunikniona...

Ale kto ma bronic Europy? Niemcy, uk czy moze Szwedzi??? Pff...

Juz bardziej liczylbym na kraje Słowianskie...

Co do Szwecji, w latach 70,80-tych ten kraj byl praktycznie idealnym miejscem do zycia, bezpiecznym PKP drugie po USA najwyższe na swiecie...

A dzis? Maskara...Kurdowie i Turcy rządza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powstrzyma Islamu. Europy nikt nie będzie bronił. Nie ma dokąd uciekać. Chyba, że plany obejmują nie więcej niż 20 lat.

Australia? Australia za jakiś czas będzie drugą Afryką. Szybciej jakieś zadupie w stylu  Wysp Owczych czy czegoś. Chociaż strzelam, pojęcia nie mam gdzie są te Owcze Wyspy.

W Europie wystarczy, że elektronika elektrowni atomowych pójdzie w diabły a cały kontynent idzie w pizdu. 

 

A tempo rozmnażania się Dzielnych Synów Islamu dostarcza pewności co do dalszych losów tego kontynentu. Jest przerypane.

Należy więc się pogodzić z tym i tamtym, kupić dywanik póki tani i czekać na to co nadejdzie.

Ja już się z tym pogodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Red, islam, feminizm i inne organizacje o charakterze zbrojnym to najgorsze co może być...

Zwierzęta jak to zwierzete, trzeba uważac i nie wchodzic tam gdzie nie trzeba... Natomiast za obraze smolucha z Afryki mozesz isc do pierdla, bądz zaplacic grzywne...

Wyznawcy Islamu, feministki, gender nue gender, chore ideologie przed ktorymi nie mozesz sie powstrzymac...

Rozwojowi tego gowna sprzyja poprawnosc polityczna, tolerancja narzucona z góry...

Lwa zamykasz w rezerwacie bądz strzelasz do niego jesli uciekl z zoo i zagraza Twojej rodzinie, zabij muzulmanina badz murzyna to zobaczysz co sie stanie...

Poczytaj o tym jak policja w UK i we Francji kilka lat temu zatrzelila murzyna, co potem dzialo sie na ulicy, czarnuchow nie interesowal los niewinnych ludzi, demolowali i kradli co popadnie...Za naszym przyzwoleniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za naszym tylko za anglików i francuzów, ja tam na nic nie przyzwalałem. To o czym, piszesz jest głównym powodem, dla którego siedzę w naszej "zaściankowej" "zacofanej" "ksenofobicznej" ojczyźnie , a nie wyjechałem w pizdu np. za ocean :P.

 

Nie muszę czytać Assaynie, portale takie jak euroislam czy ndie przeglądam regularnie, sporo podróżowałem w ostatnich latach w obrębie Europy, głównie służbowo więc się napatrzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jest ksenfobiczna, nie tokerancyjna. Będe tępil tych zachodnich kretynów na każdym kroku...

Mieszkam na Zachodzie, to widze i wiem ze jak pozwolimy to bedzie to samo u nas...

Bylem ostatnio w domu, ide ulicami swojego małego miasta i widze coraz wiecej Czeczenów, cyganów i jeszcze innych przybyszów o bliżej nie okreslonym wyglądzie, myśle sobie TO JUŻ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chodzę ulicami mojego dużego miasta i widzę jak się młodzież integruje z "ludźmi" o dziwnym akcencie i podejrzanym fenotypie, którzy odbierają im potem pracę a często i dorobek pokoleń.

Widzę polskie panienki rozanielone tym, że ci "ludzie" zainteresowali się nimi choć na chwilę.

Chyba jednak nie jesteśmy aż tak ksenofobiczni i nietolerancyjni skoro z entuzjazmem znosimy gdy jakiś pajac pluje nam w twarz i kit wciska.

Polskie urzędy również murem stoją za nimi.

Tak więc  się pytam.

Czy ci Polacy naprawdę są tacy źli?

 

Polsko to bardzo tolerancyjna kraj, dużo mudzina, araba i tych, o których nawet mówić nie warto znajdzie to szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganie to zawsze byli i różnie z nimi jest, np. w moim rodzinnym mieście mieszkają od pokoleń i nie ma żadnych koczowisk, patologii czy innego syfu, większość z nich to szanowani mieszkańcy, mają biznesy, eleganckie domy, dzieci się edukują, nie można o nic się przypierdolić. Ich domy się wyróżniają bo lubią takie pierdoły jak kolumny , rzeźby czy fontanny, no ale to ich sprawa na co swoją kasę wydają. Cyganki czasem jak są festyny czy inne takie, ubierają się kolorowo (głównie stare babcie) i idą powróżyć, za np. czekoladę albo 5 złoty wróżą z ręki lub stawiają karty, nie narzucają się nikomu, kto chce ten skorzysta , tyle w sumie z ich tradycji u nas zostało, stanowią atrakcję i tyle.

 

Ja wiem że są miejsca w Polsce gdzie to wygląda inaczej, no ale wypowiedziałem się na temat własnego podwórka.

 

Natomiast mamy niedaleko ośrodek dla uchodźców i się nie wypowiem na temat czeczenów bo było by to bardzo niepoprawne politycznie, możesz się domyślać. Narzucanie sie kobietom typu łażenie za upatrzoną cały dzień i nagabywanie, nie pomaga nawet tradycyjne polskie spierdalaj, często musi zainterweniować brat lub ojciec wtedy dociera. I ten przykład to akurat jeden z pomniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach tez jest ośrodek dla uchodzców, większosc to Czeczeni, dostają lokum, kase i maja wszystko w dupie...

To sie nazywa poprawność polityczna...ach kobiety, zakompleksione, nie dowartosciowane. Jak taki Syryjczyk który pare tygodni wczesniej zbierał końskie łajno powie łamantm polskim " Jaka Tyy piekna jeszteś" normalnie kisiel w gaciach, o ile ich nie zdjeła. No ale fakt w różnych rejonach wyglada to inaczej

W moim rejonie, gdzie od wielu wielu pokoleń żyja sobie prawoslawni Rosjanie, litwini a także Cyganie i Tatarzy, to mimo to ten rejon jest b. Ksenofobiczny...

Z Cyganami mialem mało do czynienia, bodajże tylko raz, wtedy kiedy chciał sie ze mna napierdalać, bo nie dalem mu lodu do drinka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To sie nazywa poprawność polityczna...ach kobiety, zakompleksione, nie dowartosciowane. Jak taki Syryjczyk który pare tygodni wczesniej zbierał końskie łajno powie łamantm polskim " Jaka Tyy piekna jeszteś" normalnie kisiel w gaciach, o ile ich nie zdjeła. No ale fakt w różnych rejonach wyglada to inaczej

 

Assasyn bo to jest tak że dla faceta egzotyka to są dalekie podróże , piękno przyrody, przygoda a dla kobiety kolorowy chuj między nogami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była nawet piosenka o tym...:)

Wracajac do Szwecji, to przyklad jak w krótkim czasie można rozbic społeczenstwo.

Metodami takimi posługiwali sie oficerowie KGB w niszczeniu państwa. Polecam na youtube, można znalesc wyklad prof. Shumanna na ten temat...

Naprawde to Rosjanin i były agent tych służb, tam jest wszystko pieknie opowiedziane jak zrobić demontaż kraju...

Także UE czyli lewactwo triumfuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Może nie całkiem w temacie, ale bardzo blisko. Kelthuz mniej więcej od 9.00 do 28.00 minuty zdaje relację znajomej mieszkającej z kolei w Norwegii o tym jak mocno spierdolony jest to kraj. M.in. takie kwiatki jak:

-odbieranie dziecka przez państwo, bo tatuś czytał córeczce bajkę na dobranoc

-dlaczego norwescy pracodawcy wolą zatrudniać Polaków niż swoich rodaków

-dlaczego gwałty dokonywane przez Muzułmanów uchodzą im na sucho (bez skojarzeń)

 

Warto zauważyć że ta koleżaneczka była wcześniej typem lewicująco-feministycznym, ale po zobaczeniu na własne oczy do czego to prowadzi, zmieniła poglądy o 180 stopni  ^_^

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.