Skocz do zawartości

Postęp po szwedzku


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę uwieżyć, w Sztokhlomie otwarty atak na uchodźców.

Świat się budzi.

Cytat

The crowd of some 40 to 50 people went on a violent spree on Friday night at around 9 p.m. local time in and around the Swedish capital’s main railroad station, according to the Aftonbladet daily. They were beating up anyone who didn’t look like ethnic Swede. T

https://www.rt.com/news/330697-sweden-immigrant-pogrom-stockholm/

Edytowane przez kootas
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

O Konrado dotarł do artykułu na euroislamie, który chyba nawet kiedyś tu na forum gdzieś linkowałem. Ładnie to zebrał trzeba przyznać, ale polecam obczaić całość:

http://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

 

O tym upadku Szwecji, z bogatego, pięknego kraju do totalnej rozpierduchy, jeszcze będzie się pisało książki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie nawet w Szwecji jeszcze potrafią sobie poradzić. Aczkolwiek pani z filmu nie ma skandynawskiej urody i jest wybitnie wojownicza jak na tamtejsze standardy więc możliwe, że przybyła z rejonów nam bliższych (tylko zgaduję). Swoją drogą ciekawe czy ją zwolnili z pracy za rasizm i czy będzie miała sprawę za przekroczenie obrony koniecznej wszak użyła niebezpiecznego gazu pieprzowego :D

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to rozwiązanie jest genialne, skończyło by się łapanie na dziecko, nawet sobie nie wyobrażasz jak skuteczność antykoncepcji by wzrosła :lol:

 

Ja bym do tego dodał 18 tygodni od dnia poczęcia oraz uzyskania informacji o ciąży, żeby nie było ukrywania, a później ups już za późno żebyś się wymigał, jestem w 19 tygodniu :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Feminist Left Party politician Barbro Sörman says it’s ‘worse’ when Swedish men rape women than when immigrants do it.

 

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/214479

 

 

I taka tam historyjka z Krakowa:

 

Cytat

Wczoraj nawinęli się Szwedzi i to jest dramat co oni mają w głowach, autentycznie do teraz jestem w szoku...

Gość po 30, w garniaku, widać ze coś ćwiczy, z rozmowy wyszło, ze własna firma i na 1 rzut oka myślisz, że niezły kozak.

I po wymianie uprzejmości przy wódce Polska/Szwecja piękne kraje, Polki/Szwedki przepiękne zaczęło się coś dziwnego.

Zapytany co sadzi o aktualnym kryzysie imigracyjnym padło cyt. "Save the world", "Europe need to sacriface", "Muslims are better than us". Ogólnie koszta nie ważne, podatki nie ważne, bezpieczeństwo i kultura nie ważna bo po nas oni stworzą lepszy świat, a Zachód nie jest dobry...

Gdy się nie zgodziłem i stwierdziłem, ze Polska i Szwecja są za małe na uratowanie ludzkości dostałem "People like you should die" i "Polish racist"...

A żem Polak i przy wódce to od razu wstałem i mowię żeby sobie lepiej poszedł jak ma tak pie*dolić i mimo, że był trochę wyższy ode mnie i trochę więcej ważył +/- 195/95 kg zaczął mnie przepraszać i "please please don't hit me, peace, love, please " nuts2.gif

Ten kraj jest stracony... i tylko kobiet żal...

 

Pozostaje tylko zapalić świeczkę.
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wszyscy ludzie tak naprawdę nie są zupełnie głupi. Jak się porozmawia z niektórymi Niemcami przy piwie, to oni czekają na nowego Hitlera. Kiedyś gdy Polska miała prezydencje w UE była pewna impreza z władzami samorządowymi województwa X z PRL i Landu Y z terenu gestapowni. I jak już się wszyscy pochlali to  Niemcy się strasznie nabijali, że Polska miała 100 priorytetów w tym okresie, bo Niemcy mieli tylko jeden. Gdy zapytaliśmy się o ten ich priorytet, to powiedzieli, że zarządzanie kryzysem. Gdy będzie najgorzej. To zarządzanie kryzysem to "ma być prąd w gniazdkach i mają kursować pociągi". Reszta ich jebie. Druga istotna sprawa, którą powiedzieli to fakt, że procedury powrotu to Marki Niemieckiej były opracowane przed wprowadzeniem Euro. Banknoty są wydrukowane, procedury przygotowane, wszystko czeka na rozkaz. Więc nie ma co histeryzować. Może wkrótce jebnie jakaś mała brudna bomba albo i nie brudna tylko normalna atomowa  w Niemczech. Zwali się winę na ciapatych, system się zresetuje, w imię wyższych celów przetrwania tysiącletniej rzeszy całe lewactwo wyrzuci się na śmietnik, granice się przesunie tak, aby Oświęcim był w granicach rzeszy i już. Konserwator zabytków dba o piece - regularnie są czyszczone i przepalane. Ostatnio się tam dymiło i to nie jest żart. Niemcy to nie Polaczki (niestety) ,maja politykę zagraniczną opracowaną na 50 lat do przodu. Chiny jeszcze dalej patrzą. Oferta chin na zarządzanie parkiem Yellowsone była złożona na 200 lat, ale to zupełnie inna bajka, to jedyna starożytna cywilizacja która przetrwała do naszych czasów.

 

A Szwecja? Szwecja ma mało obywateli. Jak cała Skandynawia. Podobnie jak Estonia. Pod względem liczby ludności liczą się Niemcy, Francja i Polska.

 

Ogólnie za wesoło nie jest, ale żyjemy w ciekawych czasach. Ja mieszkam nadal te 4500km od PRL czego i Państwu życzę.

 

 

Edytowane przez Grzenio
literówki, styl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadło idzie w drugą stronę, teraz to w Europie zaczyna się właśnie odradzać silny nacjonalizm (nie całkiem to dobre, ale przynajmniej będzie miał kto robić porządek z lewakami):

http://www.newsweek.pl/swiat/prawicowa-i-nacjonalistyczna-europa-gdzie-wygrywa-prawica-,artykuly,386294,1.html

 

Nawet w takiej Szwecji, niby w 2014 wygrali socjaldemokraci, ale narodowcy dostali 20%. Co śmieszniejsze sami Muzułmanie chociaż lubią korzystać z socjalu, prywatnie gardzą całym lewactwem, zwłaszcza w wydaniu feministyczno-LGBT. Eurolewaki nawet nie zdają sobie sprawy jakiego ukręcili na siebie bata. Właściwie nawet nie bata, a prawdziwy ogień krzyżowy:

-z jednej strony Muzułmanie

-z drugiej, narodowcy

-z trzeciej, fani Breivika

-z czwartej, zwykli ludzie coraz bardziej wkurwieni na to wszystko

 

Będzie się działo :D

 

A co do Euro to mniej więcej od roku EBC masowo drukuje tę walutę na niespotykaną wcześniej skalę. Cała gospodarka Eurokołchozu jest tak sztucznie podtrzymywana, przy okazji EBC skupuje tak niemieckie, francuskie i włoskie długi. I to nawet nie tylko długi rządów, ale i długi niemieckich, francuskich i włoskich korporacji:

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03310-EBC-drukuje-miliardy-euro-na-prywatne-dlugi.htm

 

Dlatego banki przelobbowały dyrektywę unijną pozwalającą na przywłaszczanie pieniędzy klientów w razie kłopotów finansowych (jak jest w czasie kryzysu, który już jest tylko kwestią czasu). Pewnie jak całe to euro pierdyknie, Soros i spółka zarobią grube miliardy, jak już było z kłopotami funta w 1992, w czasie kryzysów tygrysów azjatyckich w 1997 r. itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState

[OT] Za mało o temacie forum, a za dużo polityki ostatnio ale to chyba tym wszyscy trochę żyjemy. Boimy się o przyszłość swoją i swoich rodzin i jest to normalne. Chyba, że dupy i tematy główne forum się przejadły. Ja jestem ciekaw wyników wyborów w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.