Skocz do zawartości

Czemu w XXI wieku kobiety znajdą się "głęboko w dupie"


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Personal Best napisał:

Wszystko wskazuje na to że będzie całkowiecie odwrotnie niż piszesz.

Weź pod uwagę, że pisałem to w 2015 przed koronaparanoją. 

 

Niezależnie od tego jaki ostatecznie będzie 'system' ja sobie w nim poradzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tylkochwila133, musisz zrozumieć różnicę między statusem gastarbeitera, do którego autochtoni z jego obecnego poziomu drabiny społecznej mają pretensje, że "odbiera im pracę" a kimś, kto wchodzi w ten świat z zupełnie innych powodów. Nie bierze, a daje. Ku obopólnej korzyści. Który kraj nie doceni takiego emigranta? Najlepiej z podobnego kręgu kulturowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

@tylkochwila133, musisz zrozumieć różnicę między statusem gastarbeitera, do którego autochtoni z jego obecnego poziomu drabiny społecznej mają pretensje, że "odbiera im pracę" a kimś, kto wchodzi w ten świat z zupełnie innych powodów. Nie bierze, a daje. Ku obopólnej korzyści. Który kraj nie doceni takiego emigranta? Najlepiej z podobnego kręgu kulturowego?

 

Nie wiem co masz na myśli, ale nie przychodzą mi do głowy żadne umięjętności, chyba że jesteś drugim stephanem Hawkingiem. Trzeba mieć kontakty i pozwolenie od kapitału w danym kraju. Jeśli będziesz wybitnym konstuktorem to musisz dostać pozwolenie od właściciela BMW w niemczech by wdrożył twoje pomysły. A jeśli jesteś super matematykiem to potrzebujesz wsparcia od uczelni w Niemczech. W obu przypadkach jesli nie będziesz zaj........ to każą ci w......... bo oni mają swoją ludnośc, i zależy im żeby w BMW pracował Niemiec który ukończył uczelnie w Bawarii a nie Polak z pseudo polskich uczelni. Możesz szukać szczęścia ewentualnie w krajach o niższym statusie niż Polska jeśli jestes młody. 

Na przykład w sporcie to Lewandowski gra w niemieckiej lidze, ale ilu jest taki ludzi w skali kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Nie wiem co masz na myśli, ale nie przychodzą mi do głowy żadne umięjętności, chyba że jesteś drugim stephanem Hawkingiem.

To się po prostu nazywa kapitał inwestycyjny i pomysł na biznes. Nie szukasz tam pracy, chcesz tę pracę tam dać. Czego nadal nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Obliteraror said:

To się po prostu nazywa kapitał inwestycyjny i pomysł na biznes. Nie szukasz tam pracy, chcesz tę pracę tam dać. Czego nadal nie rozumiesz?

 

To chciałbym się dowiedzieć jaką ty możesz dac prace norwegowi, czy Niemcowi ? Przybywając z kraju który nie ma przemysłu, ośrodków badawczych, uczelni ?

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Król Jarosław I said:

Ja bym tylko chciał zwrócić uwagę, że kobiety już są w dupie.

 

Ewentualnie w szczytowej fazie przejedzenia "prawami" czyli... też w dupie.

 

Więc tytuł trochę błędnie w czasie przyszłym ale ok temat z 2015.

 

No tak kobiety akurat skończa jak nazisci w II wojnie światowej, ktoś im zrobi w końcu kocioł, jeśli dalej będą przeginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

Tam gdzie ja zmierzam, dzietność jest na dobrym poziomie,

Wszystko w temacie.

Zaradni ludzie będą się przeprowadzać tam gdzie są perspektywy.

Widać to wyraźnie np po runie Polaków na Anglię kilka lat temu.

Godzinę temu, tylkochwila133 napisał:

nie wyjade z Polski nigdy, tu zdechne.

Również jestem sentymentalny, ale...

 

 

3 godziny temu, tylkochwila133 napisał:

uwaga świat nie czeka na ciebie z otwartymi rękami hahah

Świat czeka na kapitał!

Zobacz Wietnam, kilkadziesiąt lat temu tłukli się z Amerykanami, a teraz odnawiają kontakty handlowe.

 

 

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Niezależnie od tego jaki ostatecznie będzie 'system' ja sobie w nim poradzę. 

Kobiety również sobie poradzą. Posiadają coś co jeszcze długo będzie w cenie :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 11:36, Jorgen Svensson napisał:

Policja jest jaka jest, ale szacunek powinien być.

Dlaczego i za co? 

 

Ciężko mi szanować osoby które egzekwują z własnej woli prawo z którym moralnie się nie zgadzam, a i oni sami często się nie zgadzają (hipokryzja). 

 

Mówię o sytuacji osobnej od strajku kobiet czy marszu. Osobnej od burzliwej walki z policją poprzez napisy na murach czy pluciu w twarz. Mam trochę pozytywnych emocji, trochę negatywnych, szacunku raczej nie odczuwam, nie mam zwyczajnie powodu by dawać go z góry tej instytucji i ich przedstawicielom. Czuję jedynie obojętność, słodkogorzką. 

 

Mam szacunek do kilku pojedynczych przypadków, które poznałem i mogę zweryfikować choć nie jestem naiwny i wiem, że pewnie też mają swoje za uszami. Personalnie jednak nie mogę oceniać ludzi poprzez domysły. Kolektyw to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pytanie, czy myślicie że ta ustawa Ziobry, jest dobra dla mężczyzn ? media mogą przekręcać, ale skoro PIS tępi protesty kobiet, Czarnek mówi o rodzinie, Pis odrzuca konwencje stambulską to może ta ustawa ma też chornić mężczyzn ? może po zgłoszeniu agresywnej kobiety mężczyzna zostanie od niej uwolniony i dostanie ona nakaz opuszczania mieszkania ? może to nie działa tylko w jedną strone ?

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1497681,ziobro-ustawa-przemocowa-sprawcy-policja-eksmisja.html

 

Może to jest dobre ? nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz kontaktowania się, czy taka kobieta się wtedy zdecyduję pogrążyć faceta ?

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.