Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mosze Red

Koszmar minionego małżeństwa

108 postów w tym temacie

13 minut temu, CfanyLis napisał:

A to sensu nie ma. Żadnego.

Ma sens! Sens to dziecko, Twoja krew, to Ty masz wpływ jak je ukształtujesz. Do tego trzeba poświęcenia siebie, dobrze jak ogarniesz schemat, wiesz jak działają, myślą kobiety.

Wtedy będziesz wiedział co tracisz a co zyskujesz. Z babą da się żyć, najłatwiej będzie jak znasz schemat, potrafisz ją ogarnąć. Jest ciężko ale znośnie, są dobre chwile i te gorsze.

Ale cel jest dla Was jeden. Dziecko! Wychowanie i ukształtowanie. Satysfakcja przychodzi później. 

Z babą ciężko, bez baby gorzej.

Uwierzcie mi Bracia warto być w związku, ale na swoich zasadach i przede wszystkim w partnerstwie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O kurwa co za historia, dopiero teraz przeczytałem i nie moge uwierzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, CfanyLis napisał:

A to sensu nie ma. Żadnego.

Ano niestety nie ma.

3 godziny temu, Adolf napisał:

Uwierzcie mi Bracia warto być w związku, ale na swoich zasadach i przede wszystkim w partnerstwie.

Dzieciaki to fajna sprawa, ale przy obecnych uwarunkowaniach społecznych tak się niestety nie da. Masz przeciwko sobie całe społeczeństwo, rodzinę, gazety, telewizję, wszyscy wkoło robią tej kobiecie sieczkę z mózgu i to nie ma szans skończyć się dobrze. Masz szczęście, że udało Ci się dociągnąć do dorosłości dzieci. Obecnie słabo to widzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 2.08.2016 at 8:06 PM, Adolf said:

Ale cel jest dla Was jeden. Dziecko! Wychowanie i ukształtowanie. Satysfakcja przychodzi później. 

Z babą ciężko, bez baby gorzej.

Dokładnie tak, tylko że to partnerstwo polega na tym, że kobieta powinna być w pełni posłuszna swojemu mężowi.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 2.08.2016 o 23:26, VascoDaGama napisał:

Dzieciaki to fajna sprawa, ale przy obecnych uwarunkowaniach społecznych tak się niestety nie da. Masz przeciwko sobie całe społeczeństwo, rodzinę, gazety, telewizję, wszyscy wkoło robią tej kobiecie sieczkę z mózgu i to nie ma szans skończyć się dobrze. Masz szczęście, że udało Ci się dociągnąć do dorosłości dzieci. Obecnie słabo to widzę.

Potwierdzam.

Dzieci, to bardzo fajna sprawa, jednakże w dzisiejszych czasach ojciec jest po prostu gnojony na wszelkie możliwe sposoby. Jego jedynym prawem jest płacenie alimentów i siedzenie cicho.
To fajne uczucie patrzeć, jak taki mały skarb rośnie i jest coraz mądrzejszy. Jak czasami przeglądam filmy sprzed kilku lat, gdy córka była malutka, to aż łezka się w oku kręci. Takie maleństwo to było, a teraz ma już 5 lat :)  Można z nią normalnie porozmawiać.
Walka o własne dziecko jest drogą przez mękę. Do tego manipulacje ze strony matki, kłody rzucane pod nogi przez wszystkie instytucje państwowe i jawna dyskryminacja (kiedyś napiszę o tym oddzielny post ku przestrodze).

Gdybym kilka lat temu wiedział to, co wiem teraz, to naprawdę musiałbym się mocno zastanowić nad tym, czy chciałbym zgotować dziecku takie piekło. Mam na myśli zniszczenie rodziny przez matkę oraz izolację przez nią dziecka od taty. Gdybym miał wybierać, czy przechodzić przez piekło jeszcze raz, czy mieć moją córkę, to zdecydowanie wybrałbym mój skarb :)

Przy okazji czytania tego postu przypomniała mi się sytuacja z mieszkania tzw. kolegi z pracy. To jest totalna ciota, która od lat siedzi pod pantoflem swojej dziewczyny. On nawet nie jest pod pantoflem. On jest kilkanaście metrów pod ziemią, przysypany kamieniami i zalany betonem. Jego wybór. Cieszy się z tego, że niby ma piękną dziewczynę... ale we własnym mieszkaniu jest traktowany, jak śmieć.

Kiedyś byłem u niego na chwilę. Chciał się pochwalić, jak mieszka itp. Trochę pogadaliśmy. Gdy wychodziłem, powiedziałem do jego dziewczyny "no to cześć". Ten podszedł do mnie i po cichu powiedział: "Pożegnaj się z X" - No przecież się pożegnałem. Coś tam dalej zaczął gadać, ale nie chciało mi się tego słuchać.
Niektórzy maja chyba jakiś instynkt samobójcy. Później przestał być moim kolegą, ale nadal muszę z nim pracować. Bardzo często uśmiechał się głupio, gdy wyrażałem własne zdanie na temat kobiet. No cóż... niech się śmieje. Sam nie zdaje sobie sprawy ze swojej tragicznej sytuacji. Ja nie pozwoliłbym sobie, aby moja dziewczyna, która mieszka ze mną w moim mieszkaniu mówiła do mnie: "Zamknij ryj, kurwa! Ja tutaj coś robię!" - w czasie, gdy rozmawiam z kumplem przez telefon. On na to pozwala i cichutko mówi do niej: "Nie widzisz, że rozmawiam przez telefon?" :D Nie lubię gościa, więc nawet nie jest mi go żal. Nawet rasowa  feministka stwierdziła, że on ma coś z głową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:wacko:   niestety wiadomo nie od dzis ze lachony poluja na facetow z wyzszych sfer ...lub takich z kasa....jeszcze raz wychodzi ze malzenstwo jest najniebezpieczniejsza sprawa w zyciu faceta...i nie warte zachodu....lepiej byc cichym sponsorem lachona i tyle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mad max - Przeczytaj regulamin, wstaw avatar, przywitaj się w odpowiednim dziale, wypełnij ankietę jak do nas trafiłeś - zanim zaczniesz dalej postować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe co tam teraz u Przemka słychać... Trochę czasu minęło, pewnie się już pozbierał i... znowu zakochał hehe... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta