Skocz do zawartości

Polki nad Bałtykiem


Rekomendowane odpowiedzi

Piję gazowane napoje i nie mam nadwagi, ani cellulitu. To pewnie jakieś czary :)

 

Panowie, czyżbyście popierali równouprawnienie? Kobieta może sobie pozwolić na kilka kilo więcej, bo to kobieta. Mężczyzna z nadwagą to parówa, nie facet. Otyłych kobiet nie jest tak dużo, a dobrych dup jest na pęczki, tylko trzeba wyjąć kutasa z oczu :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jako że staram się być w miarę obiektywny w swoim subiektywiźmie to dopiszę, że wczoraj wracając z pracy zaszedłem do sklepu zwanego potocznie Biedrą. Celem w wejście w posiadanie drogą zakupu dwóch brokułów.

 

Przed sklepem stała taka dziewiąteczka, że aż mimowolnie cmoknąłem. Wyjmowała koszyk z miejskiego roweru. Na oko okolice dwudziestki z szybującym pod sufit SMV. Weszła do sklepu tuż przede mną.

 

Wysoka, zgrabna, pięknie opalona na brąz czarnula o długich, falujących włosach. Szczuplutka i cholernie długonoga, na dodatek w bardzo krótkich spodenkach więc długością i opaleniem nóg można się było delektować do woli.

Miód dla oczu, wierzcie mi na słowo :)

Naprawdę śliczna dziewiąteczka. Zatrzymała się przed jednym stoiskiem więc miałem czas aby sobie koło niej przejść dwa razy odpowiednio wolnym krokiem by ponapawać się widokiem.

Jednymym drobnym minusikiem była śliczna buzia skrzywiona z lekka krytyczną miną na 'zblazowaną, znudzoną księżniczkę' - charakterystyczny grymas, pewnie go znacie. No cóż - śliczna jest, nie musi się o nic starać.

Tak więc diamenty się zdarzają :) Niezbyt często ale zdarzają.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jako że staram się być w miarę obiektywny w swoim subiektywiźmie to dopiszę, że wczoraj wracając z pracy zaszedłem do sklepu zwanego potocznie Biedrą. Celem w wejście w posiadanie drogą zakupu dwóch brokułów.

 

Przed sklepem stała taka dziewiąteczka, że aż mimowolnie cmoknąłem. Wyjmowała koszyk z miejskiego roweru. Na oko okolice dwudziestki z szybującym pod sufit SMV. Weszła do sklepu tuż przede mną.

 

Wysoka, zgrabna, pięknie opalona na brąz czarnula o długich, falujących włosach. Szczuplutka i cholernie długonoga, na dodatek w bardzo krótkich spodenkach więc długością i opaleniem nóg można się było delektować do woli.

Miód dla oczu, wierzcie mi na słowo :)

Naprawdę śliczna dziewiąteczka. Zatrzymała się przed jednym stoiskiem więc miałem czas aby sobie koło niej przejść dwa razy odpowiednio wolnym krokiem by ponapawać się widokiem.

Jednymym drobnym minusikiem była śliczna buzia skrzywiona z lekka krytyczną miną na 'zblazowaną, znudzoną księżniczkę' - charakterystyczny grymas, pewnie go znacie. No cóż - śliczna jest, nie musi się o nic starać.

Tak więc diamenty się zdarzają :) Niezbyt często ale zdarzają.

 

S.

zdarzaja, ale kazdy diament ma skaze prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tego wątku naszła mnie smutna refleksja co do kondycji Polaków. I nie mam na myśli kondycji fizycznej, tylko umysłową. Komuna rozbiła naród i wprowadziła chamstwo, ocenianie (często po wyglądzie), odgradzanie się od innych (np parawanem), kombinowanie. Dodając do tego rdzenną mentalność Polaków machających szabelką i zgrywających ekspertów w każdej dziedzinie, oraz katolicyzm i popkulturową modę z zachodu, otrzymujemy obraz nędzy i rozpaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie te durne parawany, to syndrom mieszkania w bloku. Na 40 metrowej klitce we czworo

 

- a dla mnie nędzny substytut posiadania kawałka prywatnej plaży :lol: tak czy siak kompleksy wybijają do góry jak korek od szampana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się swego czasu udało schudnąć 6-7 kg (głównie tłuszczyk z brzucha) w krótkim czasie (coś koło 3 tygodni) zmieniając w dotychczasowym stylu życia jedynie trzy rzeczy: 

-całkowita rezygnacja ze słodzenia herbaty

-branie codziennie zimnego prysznica

-i to chyba najważniejsze: znaczne obniżenie poziomu stresu poprzez medytowanie itp.

 

Jak widać wiele nie potrzeba, trzeba tylko chcieć  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.