Skocz do zawartości

Powieliłem błąd


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzali, to prawda :-)

Radzę sobie dobrze odkąd zacząłem wykorzystywać wiedzę nabytą z tego forum. Ostatnio oglądając z moja Tv po 23 włączyłem blok programów erotycznych w których były anonse - w 99% pań. W 90% mezatych. Treści typu: "na codzień przykładna pani domu, mężatka szuka ogiera do spełnienia swoich erotycznych fantazji" itp mowię do swojej (a juz wcześniej kilkakrotnie rozmawialiśmy na temat zdrad i ich przyczyn) widzisz to tylko potwierdza moja teorie - baby to chuje :-). Ogólnie wymieniliśmy jeszcze kilka zdań po czym powiedziała ze czuje sie jakbym o niej tak mówił hehehe. Położyła sie spać - na fochu - niech "trawi" ;-) Założę sie ze dzis bede miał zajebisty sex :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzali, to prawda :-)

Radzę sobie dobrze odkąd zacząłem wykorzystywać wiedzę nabytą z tego forum. Ostatnio oglądając z moja Tv po 23 włączyłem blok programów erotycznych w których były anonse - w 99% pań. W 90% mezatych. Treści typu: "na codzień przykładna pani domu, mężatka szuka ogiera do spełnienia swoich erotycznych fantazji" itp mowię do swojej (a juz wcześniej kilkakrotnie rozmawialiśmy na temat zdrad i ich przyczyn) widzisz to tylko potwierdza moja teorie - baby to chuje :-). Ogólnie wymieniliśmy jeszcze kilka zdań po czym powiedziała ze czuje sie jakbym o niej tak mówił hehehe. Położyła sie spać - na fochu - niech "trawi" ;-) Założę sie ze dzis bede miał zajebisty sex :-)

 

Te "ogłoszenia" to w 99% fake ... pisane taśmowo przez wynajętych pismaków. Taka prosta socjotechnika: "mężatka" = "można sobie poruchać bez konsekwencji", "pokosztować zakazanego owocu" itp. śmoje boje .... Zadzwoń pod podany numer a okaże się, że to seks telefon i będzie naciąganie na jak najdłuższe wiszenie na słuchawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.