Skocz do zawartości

Rozkminy o udanych związkach


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie wchodząc w związek małżeński istnieje ponad 90% szansa wpierdolenia się na pole minowe. Można się zabezpieczyć na różne sposoby aby ograniczyć ewentualne skutki eksplozji.

Jak planujesz małżeństwo nie ma motylków, nie ma lofciania.

Trzeba wszystko przemyśleć, uregulować sprawy żeby być zabezpieczonym od strony prawnej.   

Pewne sprawy dotyczące twoich zainteresowań. spędzania wolnego czasu należy ustalić też przed ślubem, twardo określić granice i upewnić się co do tego iż pani to zrozumiała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red dopisz sobie do listy:

 

5. starsi faceci, którzy już wymiksowali się z formalnych związków i żyją luźno - przybiją żółwika za laski i spokojne życie xD

 

Chinki nie, ale Japonki mnie kręcą xD Zresztą, biała i żółta rasa ty chyba jedyne wyjątki sensownego pomieszania ras. Niemniej faktem jest że hajs musi się zgadzać, więc nie beczeć ale do roboty xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątki potwierdzają regułę. Kasa musi być w domu - to podstawa.Większość problemów rodzinnych zaczyna się z braku gotówki.Następna sprawa to wychowanie wybranki.

To kluczowa sprawa.Znam naprawdę bardzo wartościowe dziewczyny oszukane przez ich facetów.Eksploatowane finansowo i generalnie mogłyby tu pisać jak wielu nas- mężczyzn 

bo podobne przygody miały ze swoimi byłymi.Wychowanie, wychowanie i jeszcze raz wychowanie :) ............i kasa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wchodząc w związek małżeński istnieje ponad 90% szansa wpierdolenia się na pole minowe. Można się zabezpieczyć na różne sposoby aby ograniczyć ewentualne skutki eksplozji.

Małżeństwo przypomina kredyt na nieruchomość.

Wszystkie prawa ma bank.

Nie uda ci się, zostajesz z długami, i bez domu.

Masz prawo zacisnąć zęby, i zapier...

Tak skonstrułowano ten biznes.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinduski, kobiety z Indii równierz znaja dyscypline w domu i są bezwaronkowo oddane...

Inaczej Hinuduski które urodziły sie juz w UK, te są juz inaczej nastawione, mają troche inna mentalność...

Natomiast rodowite kobiety z Indii są w wieksxosci przepiekne, i bardzo mocno poddane mężowi...

Zasada ślubów miedzy Hindusami z opowiesci znajomego " ciapaka" brzmia tak;

Ojciec przyszlej panny młodej wysyla zdjecia gdzie sie da, jezeli komus sie spodoba, zwoływana jest impreza i od razu zaręczyny, bez chodzenia, kwiatów itp...

Potem jest umowa, ślub i tak dalej.. Mimo że to z jednej strony chujowe wyjscia, brac cos praktycznie w ciemno, to odsetek rozwodów w tej nacji są wyjatkowo niskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinduski, kobiety z Indii równierz znaja dyscypline w domu i są bezwaronkowo oddane...

Inaczej Hinuduski które urodziły sie juz w UK, te są juz inaczej nastawione, mają troche inna mentalność...

Natomiast rodowite kobiety z Indii są w wieksxosci przepiekne, i bardzo mocno poddane mężowi...

Zasada ślubów miedzy Hindusami z opowiesci znajomego " ciapaka" brzmia tak;

Ojciec przyszlej panny młodej wysyla zdjecia gdzie sie da, jezeli komus sie spodoba, zwoływana jest impreza i od razu zaręczyny, bez chodzenia, kwiatów itp...

Potem jest umowa, ślub i tak dalej.. Mimo że to z jednej strony chujowe wyjscia, brac cos praktycznie w ciemno, to odsetek rozwodów w tej nacji są wyjatkowo niskie...

W Indiach rodzina panny płaci panu młodemu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem "związkosceptykiem" (może i w przyszłości mi się odmieni) ale z tego co zaobserwowałem do tej pory kobieta nadająca się na dłuższą relację powinna mieć trzy cechy:

-być cokolwiek ambitna, mieć jakąś pracę i poczucie że warto mieć swój hajs, nie być tylko zależną od faceta, zrobić jakieś konkretne studia, nie europeistykę czy inne kulturoznawstwo, robić prawo jazdy i tym podobne rzeczy robione na własną rękę

-być osobą pogodną, bo wszyscy najbardziej toksyczni ludzie (nie tylko dziewczyny) są wiecznie nieszczęśliwi, robiący z siebie ofiary, szukający współczucia, wyrabiający poczucie winy itp. Tylko trzeba uważać na sztucznie "wesołe" panny, robiące dobrą minę do złej gry

-być w miarę zrównoważona - wiadomo, każda kobieta jest emocjonalna, ale bez przesady, odrobinę racjonalizmu powinna w sobie mieć. No i od kobiet z nerwicą, depresją itd. trzeba trzymać się z daleka, bo nigdy nie wiadomo czy "coś" jeszcze się za tym nie kryje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że baby są w większości durne i ciężko z taką pogadać o sprawach wyższych, mądry facet będzie czuł pustkę, więc konieczne są szerokie kontakty z kumplami, by odreagować domową nędzę intelektualną. Co do wpieprzania się bab w dyskusję-kiedy nie ma argumentów, to zaczyna brać argumenty z dupy i drzeć japę, ale jak facet wrzaśnie, to od razu w płacz hahaha yntelektualistki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że baby są w większości durne i ciężko z taką pogadać o sprawach wyższych, mądry facet będzie czuł pustkę, więc konieczne są szerokie kontakty z kumplami, by odreagować domową nędzę intelektualną. Co do wpieprzania się bab w dyskusję-kiedy nie ma argumentów, to zaczyna brać argumenty z dupy i drzeć japę, ale jak facet wrzaśnie, to od razu w płacz hahaha yntelektualistki:)

 

A z kumplami o czym ciekawszym pogadasz? Sorry, piszesz oczywiście prawdę o kobietach, ale Panowie to często buractwo nie z tej ziemii i taka monotematyczność, że baby to się nie raz chowają. Niestety spory odsetek płci męskiej jest taki. Browarek, napierdol, siłka, tu zaruchać, tam podupczyć, mecz obejrzeć, na grila wyskoczyć. Koniec.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kumplami o czym ciekawszym pogadasz? Sorry, piszesz oczywiście prawdę o kobietach, ale Panowie to często buractwo nie z tej ziemii i taka monotematyczność, że baby to się nie raz chowają. Niestety spory odsetek płci męskiej jest taki. Browarek, napierdol, siłka, tu zaruchać, tam podupczyć, mecz obejrzeć, na grila wyskoczyć. Koniec.

No niestety masz rację, ale prędzej znajdziesz inteligentnego faceta do rozmowy o życiu w sensie bardziej dogłębnym, choć to też trudne, wielu lolków to tępe tłuki, bez szerszych zainteresowań, daj takim mądralińskim prawo głosowania i skutki są, jak widać. Władza ich ciśnie, a oni zadowoleni, bo można popić i zakąsić haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety masz rację, ale prędzej znajdziesz inteligentnego faceta do rozmowy o życiu w sensie bardziej dogłębnym, choć to też trudne, wielu lolków to tępe tłuki, bez szerszych zainteresowań, daj takim mądralińskim prawo głosowania i skutki są, jak widać. Władza ich ciśnie, a oni zadowoleni, bo można popić i zakąsić haha:)

 

Nic odkrywczego nie dodam. Prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esencją takiej lolkowatości były wypowiedzi po wyjściu z kościoła na pytanie-na kogo pani zagłosuje? Na Kwaśniewskiego haha:) Letni katolicy, zachwycali się JP 2, a dopiero gdy zmarł, co poniektórzy stali się odważni i stali się ''antyklerykałami'' haha:) Takie tchórzliwe towarzystwo, tupnąć nogą to by do nory uciekali. A najbardziej mnie śmieszyła wazelina przedstawicieli czerwonych dynastii, gdy JP2 odwiedzał Polskę, ukłony i czołobitna postawa, w końcu ustrój zmieniono z nazwy, więc wypada kadzić Kościołowi haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze wyłączycie tv, nie czytacie prasy i macie mniej Żydów.

 

A co ja mam zrobić jak moja kuzynka ma męża Żyda i na dodatek blisko mieszkają? Wy wiecie ile ten wątły chłopaczyna wypić potrafi ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze wyłączycie tv, nie czytacie prasy i macie mniej Żydów.

 

A co ja mam zrobić jak moja kuzynka ma męża Żyda i na dodatek blisko mieszkają? Wy wiecie ile ten wątły chłopaczyna wypić potrafi ? :lol:

 

Przecież taki typowy Żyd, to najczęściej dobry człowiek. Ja bym chciał mieć kolegów żydów, bo są ciekawi i inteligentni. Walczmy z ich szowinistyczną religią i przekonaniem o własnej boskości - czyli ideą, a nie szeregowymi członkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek

 

Trzeba przyznać jest inteligentny, szybko kojarzy fakty. Ma talent do zarabiania pieniędzy.

 

Religijny zbytnio nie jest. 

 

@Adriano

 

Mają wszędzie wpływy bo to wypracowali, chciałbym żebyśmy my Polacy jako naród potrafili tak współdziałać dla poszerzania naszej pozycji na świecie i wspólnego dobrobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt-duza czesc szeregowych, ma tak samo prane mozgi jak my.

wielu tez nienawidzi Izraela jak my prl.

 

...i Polaków, bo w Izraelu są uczeni od lat, ze to Polacy i Niemcy są odpowiedzialni za Holocaust. Podziękujmy też Szechterowi i jego gazetce za sławienie naszego imienia na świecie jako czołowych antysemitów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja bym chciał mieć kolegów żydów, bo są ciekawi i inteligentni. Walczmy z ich szowinistyczną religią i przekonaniem o własnej boskości - czyli ideą, a nie szeregowymi członkami.

 

Wiesz Marku. Obracałem się przez kilka lat w środowisku gdzie było ich sporo i powiem ci, że nie chciałbyś. Nie ma w nich nic ciekawego a inteligencja sprowadza się do kilku pseudo-inteligentnych sztuczek sofistycznych.

Dużo fanfaronady, niewiele konkretów.

Chociaż jeszcze żałośniejszy obrazek to ludzie "zapatrzeni w żydów". To dopiero towarzystwo :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.