Skocz do zawartości

kootas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, to kompletne bzdury co on mówi - że Balcerowicz mógł na uniwerkach zachodnich trzepać wielką kasę, wolne żarty.To był nieznany nikomu partyjniak, zdaniem wielkiego ekonomisty (taki dziadek, był w AK, nie pamiętam nazwiska) był za głupi żeby u nich pracować, po prostu miał za małe umiejętności i inteligencję. Teraz może robić karierę, jak kraj którego finansami dowodził stoczył się w nędzę - ale to nagroda za szaber, bez tej "przysługi" byłby NIKIM. Mój kolega z Mazur opowiadał mi, że super bogata stocznia robiąca jachty, to jego własność. Gdzie on by takie pieniądze zarobił, na uniwerku w stanach? Zawsze podejrzewałem Ziemkiewicza o bycie po drugiej stronie, to podobny do Korwina antysystemowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale zawsze coś nowego soczyście skomentuje. Co do elyt-wystarczy spojrzeć  na te niektóre gęby, zakazane rodem z głębokiego zadupia, ubrać się nie potrafi, spodnie od garnituru opadają na buty tworząc harmonijkę, sama kopaczka nogi rozstawia na uroczystościach jak facet, to są elyty, niektórzy do kiszenia kapusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Rafał A. Ziemkiewicz to żadna opozycja czy antysystemowiec. Za to czysty salonowiec. Dobrze się kamufluje, ale nie takich już rozpracowywałem.

 

2b1838190fa55e17.jpg

 

O to w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, w tym roku też mieli tam imprezę, nazajutrz gmach śmierdział winem i wyglądał jak wyglądał. Zastanawiało mnie zawsze jakie powiązania z całym układem mają rektory uczelni itd. Skoro impreza dziennikarzy jest na uczelni to od razu wietrzę jakiś spisek. ;p 

 

Jeszcze Ziemkiewicz, to kto jest spoza układu? To zostaje Ruch Narodowy? Mariana Kowalskiego zresztą,lubię, duża agresja kryje się u niego pod spokojem w wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Ziemkiewicz jest bardzo zamożnym człowiekiem, i zatracił trochę kontakt z realem. Po prostu nie rozumie co przeżywa większość ludzi bez pracy, jak walczą o jedzenie... widzi wieżowce, ładne fury na kredyt na ulicach, i wyciąga z tego wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, w tym roku też mieli tam imprezę, nazajutrz gmach śmierdział winem i wyglądał jak wyglądał. Zastanawiało mnie zawsze jakie powiązania z całym układem mają rektory uczelni itd. Skoro impreza dziennikarzy jest na uczelni to od razu wietrzę jakiś spisek. ;p 

 

Jeszcze Ziemkiewicz, to kto jest spoza układu? To zostaje Ruch Narodowy? Mariana Kowalskiego zresztą,lubię, duża agresja kryje się u niego pod spokojem w wypowiedzi.

Ludzie spoza układu są przeważnie na cmentarzach, więzieniach i psychuszkach - a nie chlają wódę na imprezkach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludzie spoza układu są przeważnie na cmentarzach, więzieniach i psychuszkach - a nie chlają wódę na imprezkach.

 Z drugiej strony jakieś pozory trzeba utrzymywać , część anty układowców trzeba zostawić, najlepiej tych ze skłonnością do auto kompromitacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bronił polskich cukrowni przed ich sprzedażą. Podejrzewam, że coś mu dali. Służby oczywiście.

Skompromitowali gościa, a ktoś "bliski" mu coś dosypał do herbaty czy kawy. No i mamy kogoś, kto chciał czegoś dla tego kraju - skończył w sumie nie tak źle, mogli mu zrobić samobójstwo. Ten układ może rozbić tylko psychopatyczny dyktator, nie bojący się kłamać, oszukiwać, a później bezlitośnie mordować wszystkich tych, którzy zagrażają wizji potężnej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bronił polskich cukrowni przed ich sprzedażą. Podejrzewam, że coś mu dali. Służby oczywiście.

 

Jak rozpracowywałeś ludzi na tych z układu i poza, to możesz bloga założyć, metodyka niszczenia polityków-patriotów, "samobójstwa", otrucia, długie aresztowania, badania psychiatryczne itd.

 

Nie wiedziałem, że te psychuszki są nadal aktualne; działacza UPR, który przyszedł na wiec Komoruskiego z krzesłem, podobno przewieziono na "obserwację psychiatryczną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.