Skocz do zawartości

Wykop u nas


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na genialny pomysł. Zrobimy na forum coś w stylu wykop.pl - będziemy wklejać najnowsze newsy, a później kto zechce je skomentuje i oceni. Sam widzę po sobie, że lubię tam wejść i poczytać najbardziej wkurwiające newsy, które wklejają ludzie - komentarze już mniej. Ale u nas ludzie na poziomie, więc komentarze będą takie jak trzeba. Wolałbym wejść u nas, a nie nabijać wejścia obcym.

 

Poprosiłem Artura o rozeznanie w tej sprawie, jak podejść do tego od strony informatycznej. Jeśli macie jakieś rady chętnie przeczytam. Pieniądze są, trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na genialny pomysł. Zrobimy na forum coś w stylu wykop.pl - będziemy wklejać najnowsze newsy, a później kto zechce je skomentuje i oceni. Sam widzę po sobie, że lubię tam wejść i poczytać najbardziej wkurwiające newsy, które wklejają ludzie - komentarze już mniej. Ale u nas ludzie na poziomie, więc komentarze będą takie jak trzeba. Wolałbym wejść u nas, a nie nabijać wejścia obcym.

 

Poprosiłem Artura o rozeznanie w tej sprawie, jak podejść do tego od strony informatycznej. Jeśli macie jakieś rady chętnie przeczytam. Pieniądze są, trzeba działać.

To może przy okazji rozszerzy opcję wyglądu awatarów na wybór kwadratów. Kółka jakoś mi się kojarzą z oznaczeniem dla kobiet i mogłyby zostać w "rezerwacie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wszystko co masowe gnije...

masz racje marek/

jak nabijac to swoje,jestem za

Moje to także wasze, bo po co ja to wszystko zrobiłem? Po co tyle lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń? By ludzie inteligentni mieli swoje miejsce, by mieli miejsce gdzie dostaną wsparcie i siłę. Ale to wszystko trzeba utrzymać, rozwijać, inwestować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.