Skocz do zawartości

Witam i o zdrowie pytam


Guliver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy umiłowani w Chrystusie, Panu Naszym.               (:-D)

Po długich miesiącach siedzenia cicho, czytania każdego możliwego artykułu na samczym runie który napisał miłościwie nam panujący Marek Aureliusz, dogłębnej analizie komentarzy zawartych przez brać pod tekstami oraz pobieżnym zapoznaniu się z forum... WITAM.

Muszę przyznać, że bardzo mocno wpłynęło na mnie wszystko czego się od was dowiedziałem i przeszedłem niedawno małą depresję związaną z faktem, że muszę się pogodzić z tym jak funkcjonuje świat wokół mnie.
Krótko o sobie:
Mam 20 lat, mieszkam, pracuję i studiuję (drugi rok od września) Inżynierię Dźwięku w Cardiff(UK, Walia). Moją największą pasją w życiu jest muzyka - którą tworzę i słucham w każdej wolnej chwili.
Od trzech lat konsekwentnie poszerzam granice umysłu z pomocą książek wiadomej jakości oraz psychodelików, które odegrały niebagatelną rolę w moim życiu.
Byłem w jednym długim związku - trzy lata. Stwierdziłem, że nie ma sensu kontynuować czegoś, co jest zwykłym przyzwyczajeniem i suchym, nieproduktywnym spędzaniem czasu ze sobą.

To tyle tytułem wstępu (Hej mała, chcesz się spodzić w stępie reklamowym? Pamięta ktoś tą reklamę M&M'sów?)
Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od trzech lat konsekwentnie poszerzam granice umysłu z pomocą książek wiadomej jakości(...)
 

 

Tak mi się skojarzyło z poszerzaniem granic umysłu(czyli po prostu zdobywasz wiedzę):

 

"Od dziecka ciągle maluję sobie w głowie kreatywne i magiczne światy. W tych zaskakujących rzeczywistościach wszystko, co aktualnie jest trudne i niemożliwe, staje się łatwe i osiągalne. W tych światach umiem rzeczy, jakich nie potrafię w tej chwili. Mówię do ludzi, których nawet nie znam, przyjmuję nagrody, na jakie jeszcze nie zasłużyłem i nawet najbardziej nieprawdopodobne wydarzenia wydają się być tak oczywiste, że stają się jedynym wyborem." (Czyli po prostu marzy ciągle, jak wszyscy) Mateusz Grzesiak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.