Skocz do zawartości

Nagiąłem dla Was zasady...


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, (Nie)Typowa napisał:

Z zasady chyba wita gospodarz, a to forum męskie, więc panowie witają nas, my ich już nie musimy ;)

 

Jeżeli mamy porównywać forum do domostwa to zgodzę się z tym stwierdzeniem o ile dodamy to, że rozpoczyna przywitanie gospodarz - oczywiście płci męskiej.

 

Mój punkt widzenia zobrazuję pewną ilustracją:

 

Wyobraźmy sobie, że faktycznie przychodzimy do jakiegoś domostwa. Pukamy, otwiera mężczyzna, wita nas. Obok stoi kobieta i nic. Ani me ani be. Gość poczuje się tą sytuacją lekko zniesmaczony. Logicznie może podsunął mu się wnioski - ma w dupie to, że przyszedł/ jest niemową/ jest obrażona/ itd.

 

Powitanie jest jednym z rytuałów, które bardzo są dla mnie istotne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tutaj mamy ładny przykład tego, że kobiety nie potrafią docenić tego co dostają i ciągle im mało. Otrzymują coś a potem zaczynają się kombinacje jak by tutaj uzyskać więcej i przesunąć granicę dalej poprzez pójście na kolejne ustępstwa. Norma.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5  Chciałam tylko zaznaczyć, że niektóre elementy są składnikami podstawowymi.

 

Przywitanie, powitanie, przeprosiny, podziękowanie - to element powiedzmy kultury. Przesuwanie granicy odpisywaniem "Witam" nie nazwałabym. 

 

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć oprócz: "Nie", "Elo" itd. jaki jest logiczny argument mówiący o tym, że powitanie ze strony kobiet jest tutaj niewidziane pozytywnie? Jestem po prostu ciekawa.

 

Rozwiąże to i tak na swój sposób, że będę nowych użytkowników witać na priv czy jak to się zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Selqet napisał:

Wyobraźmy sobie, że faktycznie przychodzimy do jakiegoś domostwa. Pukamy, otwiera mężczyzna, wita nas. Obok stoi kobieta i nic. Ani me ani be.

Marek jest tu gospodarzem a nie Marek I KOBIETY. Rozumiesz? Jeśli Szef uzna, że możecie pisać w innych wątkach niż Rezerwat to dostaniecie takie pozwolenie. Ciesz się i doceń to, że w ogóle możesz się wpisywać na tym Forum bo Rezerwat  to dodatek a nie konieczność do funkcjonowania Forum.

 

4 godziny temu, Selqet napisał:

Gość poczuje się tą sytuacją lekko zniesmaczony.

Bracia zróbmy sondę. Pytanie: który z Was był zniesmaczony bo go samica na tym Forum nie przywitała? :lol: Ja nie widzę zniesmaczenia tylko szacunek kobiety do mężczyzny, że się z mordą nie wpieprza tam gdzie mężczyźni rozmawiają. To przez wieki funkcjonowało też i w naszej kulturze i nikt się nie czuł urażony. Wręcz przeciwnie, gdy kobieta się wpieprzała między wódkę a zakąskę - to był dopiero nietakt! 

Chcesz witać ludzi na priv? To sobie witaj, proszę bardzo. Choć dla mnie to jest trochę... creepy.

 

4 godziny temu, Selqet napisał:

Logicznie może podsunął mu się wnioski - ma w dupie to, że przyszedł/ jest niemową/ jest obrażona/ itd.

Założę się, że wchodząc na MĘSKIE Forum prawie każdy męski użytkownik, nie ma oczekiwania, że nagle jakieś samice zaczną mu wypisywać powitania. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że Rezerwat zacząłem dopiero po kilku miesiącach czytać od użytkowania Forum bo bardziej mi zależało na budowaniu relacji z samcami niż Wami. Gdyby faktycznie tak męskim użytkownikom zależało na Waszych powitaniach to by tutaj Rezerwat pękał w szwach od męskich wpisów, a wydaje mi się, że tak jest jedynie gdy mamy atak trollicy :D

 

4 godziny temu, Selqet napisał:

Powitanie jest jednym z rytuałów, które bardzo są dla mnie istotne.

Chcesz się witać, pisz sobie privy skoro to dla Ciebie takie ważne. Albo sobie na Kafeterii załóż konto czy innym forum pani domu i tak witaj każdą nową użytkowniczkę. I to, że to ważne jest dla Ciebie nie oznacza, że dla wszystkich samic musi być :)

 

Tyle ode mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5

@Eleanor

@Artem

 

W jakim celu dyskutujecie z nią, takie pytanie wam zadam.

 

Dostała jasny przekaz NIE. 

 

i postąpiła jak typowa loszka, niczego innego się nie spodziewałem:

 

3 godziny temu, Selqet napisał:

Rozwiąże to i tak na swój sposób, że będę nowych użytkowników witać na priv czy jak to się zwie.

 

Czytajcie, nic mnie to nie obchodzi i tak zrobię co zechcę. 

 

 

3 godziny temu, Selqet napisał:

"Nie", "Elo" itd. jaki jest logiczny argument mówiący o tym, że powitanie ze strony kobiet jest tutaj niewidziane pozytywnie? Jestem po prostu ciekawa.

 

Nikt nie musi niczego tłumaczyć, czy przytaczać logicznych argumentów.

 

Jak wchodzisz do kogoś do domu to też dyskutujesz z gospodarzem nad tym czemu kurtka ma wisieć w "wiatrołapie" a nie przedpokoju, bo byś wolała żeby wieszak był w przedpokoju.

 

Generalnie gospodarza chuj będzie to obchodziło, bo zamontował wieszak tam gdzie chciał, a ty jako gość masz się dostosować. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

INFORMACJA DLA KOBIET: GURU ORAZ JEGO RYCERZE ZACIŚNIĘTEJ STULEI ZDECYDOWALI, ŻE Z DNIEM DZISIEJSZYM COFNIĘTA ZOSTAJE WAM MOŻLIWOŚĆ PISANIA W DZIALE "MANIPULACJE KOBIET I OBRONA PRZED NIMI" A WASZE UDZIELANIE SIĘ ZOSTAJE OGRANICZONE TYLKO I WYŁĄCZNIE DO REZERWATU. ZARZĄDZENIE WCHODZI W ŻYCIE W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Za bardzo nie wiem gdzie to napisać. Zostałam dodana, przyznam się, że regulamin tylko omiotłam wzrokiem ( ale z wewnętrznym postanowieniem, że później przeczytam dokładnie) no i odpowiedziałam na kilka postów w męskim dziale ( w sumie to podzieliłam się tylko swoim doświadczeniem i wiedzą w danym temacie, kierowałam się chęcią pomocy i tyle) . Po czym przystąpiłam do czytania regulaminu.  Także już jestem świadoma swojej pomyłki. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.