Skocz do zawartości

Nagiąłem dla Was zasady...


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki, w dziale http://braciasamcy.pl/index.php/forum/151-manipulacje-kobiet-i-obrona-przed-nimi/ możecie ODPOWIADAĆ na posty mężczyzn, ale zaczynać rozmowy wam nie wolno. Nagiąłem zasady, liczę że się mi za jakoś ładnie odwdzięczycie :)

 

Pomagacie nam w tropieniu manipulacji - jeśli nie, będziecie kasowane bez prawa łaski. Wyobraźcie sobie te wszystkie panny, które was oszukiwały, zdradzały, podbierały facetów... to uderzenie w nie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrytosci ducha licze na wpisy Olli. Podejrzewam, ze przy odpowiedniej obrobce technicznej mozna byloby wydac ksiazke, ktorej Marek moglby pozazdroscic :-)

Mam nadzieje ze Pikacz jej nie zeswirowal do konca... :-P

 

Uważaj, uważaj. To będzie prawdziwe wejście smoka w wykonaniu Katarzyny. Zęby to będziesz z sufitu ściągał.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 28.08.2015 at 12:53, Mgbwandu napisał:

Dziewczynki, w temacie http://braciasamcy.pl/index.php/forum/151-manipulacje-kobiet-i-obrona-przed-nimi/ możecie ODPOWIADAĆ na posty mężczyzn, ale zaczynać rozmowy wam nie wolno. Nagiąłem zasady, liczę że się mi za jakoś ładnie odwdzięczycie :)

 

Ja tego "nagięcia" nie widzę. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 7.04.2016 at 22:41, red napisał:

Uwaga Samica Alfa - to do okulisty :P

 

@red ja bym Wam chętnie napisała na co zwracać uwagę, jak manipulują kobiety, ale nie wiem gdzie mam to pisać. Poza rezerwatem??? Kurde, możesz linkiem rzucić? gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian ja kiedyś zostałam "poddana" manipulacji, więc mogę się "odwdzięczyć" i napisać Wam jak ja widzę jak manipulują kobiety. I choć macie sporą wiedzę na ten temat to nadal są popełniane PODSTAWOWE błędy.

@red czytałam regulamin wielokrotnie, ostatnio dzisiaj, wiem gdzie mogę pisać i nie zadaję pytań typu: ile postów dziennie mogę napisać ;) wiesz o kogo mi chodzi.

Ale spoko jak będę chciał napisać wątek o manipulacji to go sama założę w rezerwacie, ewentualnie ZAWSZE możecie mi zadać pytanie w moim zbiorczym wątku. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

@Damian ja kiedyś zostałam "poddana" manipulacji, więc mogę się "odwdzięczyć" i napisać Wam jak ja widzę jak manipulują kobiety. I choć macie sporą wiedzę na ten temat to nadal są popełniane PODSTAWOWE błędy.

@red czytałam regulamin wielokrotnie, ostatnio dzisiaj, wiem gdzie mogę pisać i nie zadaję pytań typu: ile postów dziennie mogę napisać ;) wiesz o kogo mi chodzi.

Ale spoko jak będę chciał napisać wątek o manipulacji to go sama założę w rezerwacie, ewentualnie ZAWSZE możecie mi zadać pytanie w moim zbiorczym wątku. B)

 

komuś się płeć pomyliła :D

pszypadek :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.