Skocz do zawartości

"Ale mały" Uderzenie w męską samoocenę i obrona przed nim


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mały! Rzekła Myszka, trzymając mój narząd w swej dłoni.

 

Przyczyna manipulacji? Chęć testowania mnie, czy się tym przejmuję. Zemsta, pragnienie bym źle się poczuł, a może trochę prawda :) Może wszystkiego po trochu.

 

Odpowiedzi które znam, to:

 

1. Na Ciebie wystarczy, plus łobuzerski uśmieszek.

 

2. Mój autorski tekst - przy małych piersiach mi nie staje. Uderzenie potężne i mocne, bo każda panna myśli że ma małe. Jeśli jednak ma duże balony, przeważnie ma duży bandzioch - więc mówimy że przy dużym brzuszysku nam nie staje. Jeśli ma duże piersi i płaski brzuch, atakujemy jakąś jej część ciała - najlepiej stopy albo dłonie. Za duże albo za małe, nieważne co, przejmie się tym na pewno.

 

Nie miejmy litości. Taki atak jest dla nas bardzo bolesny, a więc jakim mieczem wojują, takim muszą dostać. Inaczej nie zrozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ faceci są przewrażliwieni na punkcie swoich ulubieńców xD "Ale mały" może spokojnie oznaczać: "ale "mały" a przed chwilą był taki duży" i jest to rodzaj fascynacji, na zasadzie zachwytu "jej, ale super!"  xD Kobiety w swej przeważajacej większości są zachwycone penisami, lubią trzymać i bawić się a jakby mogły to by szyły ubranka i przebierały xD Nie spotkałem się ani razu z negatywną reakcją w ciągu całego życia.

 

Niestety, niedowartościowani faceci odbierają to jako atak, no i wyszło jak wyszło..... xD

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak się postarasz to będzie większy" - też dobra odpowiedź  :P

 

Panowie,

 

Dorzućcie coś, co ową panią zmobilizuje. A co działa na panie moblilizująco? Co jednocześnie je denerwuje? O czym myślą często? Ano właśnie.

 

"Przy odpowiedniej kobiecie potrafił pięknie rozkwitnąć. Czy jesteś właśnie taką wyjątkową, odpowiednią kobietą ... ?" ;) + uśmiech nr 5 - szelmowski, wieloznaczny.

 

Damska konkurencja! Co? Że niby jakaś inna była lepsza? (stąd czas przeszły). Kłuje to w poczucie wyjątkowości kobiety, bo jak to, JAKAŚ INNA mogła a ja to niby GORSZA? Odpowiednio, subtelnie ale zrozumiale dla danej pani.

 

Miłość własna kobiety, Panowie! Jej własne wypielęgnowane wyobrażenie o niej samej! Uderzcie lekko w tą strunę a zobaczycie magię! Czystą magię.

 

Z wyczuciem oczywiście, z taktem i 'dwuznacznie' po kobiecemu. Oraz dajcie chwilkę - niech sobie w głowie obrobi podane ziarenko a ono już wykiełkuje pięknie, że hej!

 

To bardzo subtelne pole minowe, raczej dla doświadczonych Mistrzów Słowa. Bo jak się przesadzi - to panna pogoni w trzy diabły 'do tej innej'. Nie polecam dla mężczyzn o sposobie komunikacji zbliżonej do walnięcia kilofem o żelbeton ;)

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłońmi albo stopami się przejmie Marek? :blink:

 

Przeciez każdy wie, że dwa najczulsze punkty to sylwetka i cycki. Ewentualnie jeszcze twarz.

 

Moim zdaniem to są bardzo czułe punkty, zwłaszcza dłonie - zobacz ile kobiety się męczą, żeby robić manicure, pedicure, lakierek, szlifowanko i huj wie co jeszcze. Tekst że masz stopy jak Yeti jest jednorazowy, ale śmiertelny.

 

Jak sugestia o brzydkich dłoniach zapuści korzenie w pannie, będzie się coraz gorzej z nimi czuła - zacznie je zakrywać po prostu, by nie zepsuły obrazu samej siebie jako atrakcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobieta mówi, że masz małego kapelucha, to testuje twoje podejście do tematu. Samiec, którego to zaboli jest frajerem w oczach takiej panny, więc nie wolno dać tego po sobie okazać. Odpowiedź odnosząca się do konkretnej części ciała kobiety nie ma sensu. Miałem kiedyś sytuację z panną poznaną na imprezie. Byłem trochę naćpany i tłumaczyłem jej, że związek i seks to transakcja wymienna. Wylądowaliśmy w łóżku, ale kutanga nie chciała stanąć bardziej niż do połowy. Efekt narko i przeciętne ciało samicy zawsze daje u mnie taki efekt. A ta suka do mnie wyskakuje z pretensjami, jakby z pogardą: ale małyyyy. Zmierzyłem ją wzrokiem, bardzo powoli patrząc najpierw na jej koślawe stopy, wyżej na kościste uda i wąskie biodra, w końcu na małe piersi i spokojnie odpowiedziałem: za tą cenę nic lepszego nie dostaniesz. Jej reakcja bezcenna, ale nie poruchałem sobie tamtego wieczora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułe punkty na kontrę, nie tylko kontrę na małego ptaszka:

 

1. piersi

 

- za małe

- za duże z wiekiem grawitacja zrobi swoje

- nieestetyczne sutki (nigdy nie tłumaczyć czemu domysły dla kobiety to koszmar)

- duża dysproporcja (jeden sporo większy niż drugi - nawet jeśli wyimaginowana , jak w punkcie wyżej)

 

2. twarz/ głowa i powiązane:

 

- widać pierwszą zmarszczkę

- przez ostatni tydzień postarzałaś się o pięć lat widać to po twarzy

- zezujesz , niszczy to dobre wrażenie (nie ważne czy zezuje czy nie, spędzi wiele godzin przed lustrem sprawdzając)

- za dużo tapety, maskujesz niedoskonałości?

- masz odstające uszy

 

3. pośladki

 

- tyłek ci przytył

- masz za chudy tyłek, wyglądasz jak chłopak

- widać zaczątki celulitu

- masz obwisłe pośladki

 

4. nogi

 

- mogła byś je w końcu dokładnie ogolić

- masz wystające kolana

- jak tak patrzę z bliska to jednak są krzywe 

- masz stopy jak yeti, pierwszy raz widzę żeby kobieta miała takie duże

 

można tak długo, wszystkie teksty działają bezbłędnie, są inne na inne części ciała ale..... top 4 to to co wymieniłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy od zadnej nie uslyszalem,ze mam malego. Lecz gdyby taka sytuacja zaistniala,to mam na to tylko jeden tekst:

Jak jestes taka cwana to wloz go calego.do buzi:) az po same kule:). A gdyby wlozyla po same kule to bym jej powiedzial: kochanie,no teraz to wygladazz jak rasowy indor:) gul gul gul :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podział się ten bez względny dla samic Macho?

Brakuje Ci ostatnio kogoś do przytulania?

 

Bez urazy, Stary. Z mojej strony 0 sarkazmu.

 

Adolf bracie. Nie mylmy zdecydowania i stanowczości z ślepa agresją i chamstwem xD

Mam przynajmniej 1-2 orgazmów dziennie z wytryskiem bo lubię i pewnie od tego oślepnę albo co gorsze w 30% mam większy ubytek na zdrowiu, choć pewnie mylnie czuję się świetnie xD Niestety, po ćwiczeniach tak mi testo poszło w górę, że odprężyć się muszę, a z powodu braku kobiety zwyczajów nie zmienię xD Po 24 latach związków non stop, pierwszy raz przerwa od 9 miesięcy, i dopiero teraz zaczynam dochodzić do równowagi. Jestem małpą stadną to fakt, ale czy brakuje mi stricte kobiety, tego jeszcze Tobie nie powiem, bo mam sprzeczne uczucia. Z jednej strony spokój, a z drugiej lubię za cycka potrzymać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.