Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra drogie panie, potrzebuję fachowej porady. W dniu wczorajszym po 9 latach dokonał żywota mój odkurzacz marki philips.

 

Ponieważ jesteście ogarnięte w sprawach domowych , w końcu to wasz żywioł, zwracam się z uprzejmą prośbą o polecenie mi jakieś modelu odkurzacza.

 

Wymagania mam dwa:

 

- bez workowy

- cena do 1000 pln

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na moc silnika, poniżej 2000 W nie kupuj. ( 9 lat to bardzo długo, w ogóle nim odkurzałeś).

 

Jak wybierzesz np. Zelmera i coś się popsuje np. kółeczko, szczotka albo cóś innego można zamówić bezpośrednio w sklepie Zelmera i są części zamienne. Bez workowe ja wykańczam pomimo dbania o filtry (może metraż za duży dla odkurzacza).  

 

Nie łudź się, że następny tyle wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna 9 lat temu zapłaciłem za niego więcej niż za lodówkę , którą w tym samym czasie kupowałem, postawiłem na wyższy model żeby trochę pochodził. 

 

Mnie interesują konkretne propozycje, konkretnych sprawdzonych w boju modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red to tylko odkurzacz, zastanawiać się to można nad lodówka albo płytą indukcyjną i tu się nie żałuje.

 

Przy dzisiejszej produkcji agd to nie łudź się czy ta firma albo inna, bo każdej zależy aby taki sprzęt trwał określona ilość czasu i nie dłużej. No chyba że masz do odkurzania mały metraż to każdy długo pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pokorna - Wszystko wymieniałem w mieszkaniu, w którym mieszkam gdy je nabyłem kilka lat temu. Podłogi drewniane, okna, całe wyposażenie kuchni, zabudowa drewniana. Akurat płytę mam gazową, a piekarnik indukcyjny i nie żałowałem. Metraż 116 , czy dużo nie wiem, jak na mieszkanie a nie dom to raczej sporo. 

 

Mam taki charakter że jak coś kupię użytkowego i się zaraz zepsuje to się irytuję, więc..... wolę wydać więcej i mieć spokój na dłużej. 

 

@Saint - mam zelmera elfa, tutaj gdzie dziś jestem , czyli w domku nad jeziorem, ma już lat kilka i działa, tyle że ssanie trochę lipne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saint - mam....... elfa,........... tyle że ssanie trochę lipne. 

 

Może spróbuj z kobietą xD

 

Wybacz red popłakałem się xD

 

Edytka: Przyglądnij się jeszcze Karcher'om bo chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saint - dywan też facet lubi mieć dobrze possane  :lol:

 

http://www.agito.pl/odkurzacz-philips-fc-8767-01-power-pro-plsda-fc8767-01/pd/DGV6KMBBM/

 

vs

 

http://www.agito.pl/odkurzacz-zelmer-aquawelt-zvc-752-st-919-0-st-zm-5900215017136/pd/EW75TBBBM/

 

Dobra zelmer  ma grubo ponad 100 komentarzy wszystkie 4,5 gwiazdek.

 

Philips nie ma czyli nikt nie kupił lub nie skomentował, ale ma największą moc z dostępnych.

 

Jak nie będzie konkretnych propozycji to rzucę monetą i biorę jaki wypadnie z wyżej wylinkowanych B)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.