Skocz do zawartości

Moda męska - szeroki wachlarz ubiorów na każdą pogodę, porę dnia i roku (wydzielony z: "Spotkanie na szczycie! (Sopot)")


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

To może coś obok tego-nie jest dla Was dziwne, że z reguły faceci krytykują ciasne spodnie, bo są ciasne, a chodzą w bokserkach, które też są ciasne? Można chodzić w szerszych spodenkach, a w bokserkach nawet, jak mrówkojad ma trochę luzu, to dupa jest obciśnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepsze jeansy na ulicy, w wypadku zaliczenia gleby nie obetrzesz dupy tak jak w dresiku.

 

Mam trochę bokserek ale preferuję slipy, ucisk na pośladach od bokserek nie jest taki tragiczny, grunt żeby w klejnoty nie uciskały. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę że to są kwestie bardzo indywidualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja Wam powiem, tak jak kiedyś kurtkę flek nazywano puchówką, tak samo kiedyś chyba mówili na spodnie rurki, z tym że tamte rurki to były normalne spodnie wąskie, a dzisiejsze rurki to inny krój i inna moda, które nie mają zupełnie nic wspólnego z tym, o czym piszecie, Zresztą coś ostatnio na forum widzę Panowie niespokojne klimaty, wszędzie się kurwa kłócicie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przydałaby się jakaś czapka zakrywająca uszy na zimę dla 40-latka :)

Nawet z auta do sklepu wyskoczyć, kaszkiet z nausznikami?

Nawiewa mi do uszu i boję się o jakieś zapalenie.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.