Skocz do zawartości

Moda męska - szeroki wachlarz ubiorów na każdą pogodę, porę dnia i roku (wydzielony z: "Spotkanie na szczycie! (Sopot)")


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Levisy i stapresty? Stapresty to chyba nie nosili skini, nie wiem, proszę o jakiś link, bo levisy w ich  wykonaniu to co innego, a stapresty co innego, to właśnie stapresty mają prawie że krok w kolanach, więc będąc szerokimi gaciami pasują bardziej do jakichś anarchistów.

 

Po drugie kto na tym forum stwierdził, że dreso-coś tam nosili skini? Bo ja nie.

 

Ad. Znalazłem w internecie, że niektózy noszą takie stapresty, choć pierwszy raz się z tym spotkałem. Czy te stapresty są''dreso-legginsami...''? Na pewno nie. Nie rozumiem wywodu, wytłumacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriano-a widzilaes ty kiedyś skina na własne oczy?bo ze mna chodzilo dwóch do klasy

weź pod uwagę ze kiedyś nie było tyle szajsu na rynku,

jeansy kupowalo się na 'szaber placu"i samodzielnie przerabialo,

ewentualnie jakas ciotka z francji,czy innego NRF-ju przyslala,

był jeszcze pewex

no chyba ze ktoś wolal rodzime "odra"ale to gowno bylo

wiec fason zazwyczaj był efektem przerobek,

obejrzyj filmy z Jarocina,tam widać caly przkroj owczesnej mody

no może nie caly,ale subkultur na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty dalej swoje,niczego nie dowodze

wskazuje zebys zmienil zrodla na bardziej autentyczne

bo ja zylem w tym czasie

a ty z jajka na jajko przeskakiwales

więcej pokory kolego,

a więcej skorzystasz

Jeśli to jest odpowiedź na pytanie, to szkoda gadać, wal prosto z mostu-nosili to i to, nie nosili tego i tego, chcesz tylko pouczać i narzucać pokorę-porzuć ten zamysł, bo nie wykazuję braku pokory-tylko podaję argumenty i dopytuję. Więc-proszę o tezę i argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już obejrzales?

ja ci napisałem gdzie zobaczysz na dokumentach,

jak to naprawdę wygladalo,a jak było wiem

w internecie i na fabularyzowanych filmach sa rozne rzeczy,

niekoniecznie prawdziwe.

nie pisałem czy nosili,czy nie

obejrzyj,

może znajdziesz ubeckie materialy filmowe na temat subkultur w tamtym czasie.

tam dość dokładnie widać kto jak się nosil

a pokory się nie narzuca,albo ktoś ja ma albo nie.

a ty próbujesz narzucać swój schemat.

wtedy schematy były ograniczone dostepnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest odpowiedź na pytanie, to szkoda gadać, wal prosto z mostu-nosili to i to, nie nosili tego i tego, chcesz tylko pouczać i narzucać pokorę-porzuć ten zamysł, bo nie wykazuję braku pokory-tylko podaję argumenty i dopytuję. Więc-proszę o tezę i argumenty.

 

Trochę nerwowo reagujesz.Adi.

 

Miotasz się!

 

Sam nie wiesz czego chcesz. Atakujesz bez powodu. Poczekaj, poczytaj forum Ewoluujesz, Powoli, Jestem tu kilka miesięcy. Postrzegam świat inaczej. Mam czas, doświadczenie,

nie wiele już zmienię, ale słucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już obejrzales?

ja ci napisałem gdzie zobaczysz na dokumentach,

jak to naprawdę wygladalo,a jak było wiem

w internecie i na fabularyzowanych filmach sa rozne rzeczy,

niekoniecznie prawdziwe.

nie pisałem czy nosili,czy nie

obejrzyj,

może znajdziesz ubeckie materialy filmowe na temat subkultur w tamtym czasie.

tam dość dokładnie widać kto jak się nosil

a pokory się nie narzuca,albo ktoś ja ma albo nie.

a ty próbujesz narzucać swój schemat.

wtedy schematy były ograniczone dostepnoscia

''Nie pisałem, czy nosili, czy nie''. Proszę, wykrztuś to z siebie-jeśli nie wiesz jak, to Ci podpowiem. Wrzucasz swoje 3 grosze i mówisz-obejrzyj Jarocin. Więc pytam jak uczeń nauczyciela-jakie są Twoje wnioski z obejrzenia w temacie dyskusji? Nosili to i to, nie nosili tego i tego.

 

Ja coś narzucam? Tak, wymyśliłem sobie wszystko. Napisz, jak było i mnie naucz.

 

Wracając do źródła dyskusji-pod koniec nie omieszkaj odnieść się do tego, co w zasadzie było sednem sporu-skini nosili ciasne spodnie. Tak czy nie? Logika podpowiada, że odpowiedź nie jest uzależniona od Jarocina, bo w sednie sporu nie pojawiło się słowo Jarocin, choć ciekaw jestem Twojego zdania dot. Jarocina-co oni tam nosili? Być może się mylę co do wąskich spodni na samym Jarocinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni tak a inni nie.wystarczy?  / tylko nie pytaj mnie ilu jakie nosilo,i nie pros o ich nazwiska/

moze dlatego ze .....przeczytaj posty wczesniej

pozatym jak przed nimi kiedyś spier....

to bardziej mnie interesowalo co maja na nogach,

a nie na dupie

 

wiec uczniu masz prace domowa

-jak odrobisz to zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post  nauczyciela wyżej-w jednym zdaniu udało się zebrać argumentum ad absurdum oraz odwrócenie tematu.

 

Szerzej rzecz biorąc, opiera się człowiek przed upomnieniem, gdy piszą do niego na ty z małej litery.

 

Ruch skinhead powstały na pewno nie w Polsce-do Polski dotarł zresztą, jak i każda moda, z opóźnieniem. Ale nie rzucim ziemi, więc Polska stała się jedydnym punktem odniesienia dyskutantów.

 

Słuchajcie, ludu lechicki, kiedyś razem z kolegami graliśmy w kopaną i byliśmy Milanem, toteż gdy spytacie o Milan, odpowiem-Milan to my!

Porsche to nie polski wynalazek, ale mój sąsiad ma niebieskiego, więc białe nie istnieją!

 

Odpowiedzi  nie na temat, w obliczu braku jakichkolwiek merytorycznych argumentów kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.