Skocz do zawartości

Oskarżycielskie - TY myślisz tylko o jednym !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Takie współdzielenie auta jest bezsensu. Ale to chyba sam doskonale wiesz.
Jak żoncia będzie miała swoje własne auto i nadal się będzie dopominać to można jej krótko powiedzieć, żeby spierdalała. A tak musisz się z nią szarpać - bo to niby 'twoje' auto więc jak niewolnik musisz wszystko przy nim robić, żeby księżna mogła wozić pizdę bez brudzenia rączek.

Oddajesz furę babie i kupujesz własną, lub zabierasz i niech sobie baba kupuje własną. Tak bym widział wyjście z tej sytuacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzytwa-

ja to wiem,tylko ze ostatnie kilka lat mieszkaliśmy w norge.

i bez sensu było by trzymać 2 auta w pl.i jeszcze 2 tutaj.

szukam czegos ,ale odwlekam decyzje bo nie wiem czy nie dostawczak będzie mi niezbędny.

tak ze na razie się jakos daje rade,a co nagle to po diable.

na wakacje wynająłem na 3 tygodnie i było z glowy,

teraz tez więcej by stało niż jezdzilo,i tak na razie jest jak jest ,nie chce pochopnie kasy wydawac

wiadomo,zarobic ciężko,a puscic szybko mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Marek za 1 razem będzie wojna, za 2 razem. A jak nie popuści to już za 3 razem nie będzie wojny. Wbrew pozorom niewiasty szybko się edukują gdy je przyprzeć do muru. 

 

Ja już od kilku lat mam głęboko w....e na ich tzw. "wrażliwą i delikatną naturę" bo wiem że takowa to tylko gra pozorów. Z kobietą, która zaczyna swoje gierki  trzeba postępować jak z nieposłusznym, agresywnym psem. 

 

Wydawać krótkie, zdecydowany polecenia, bo jak nie odbierze to jako słabość i cię "ugryzie".

100/100 Tylko nie odpuszczać , pamiętam jak się sam nadziałem , tylko odpuściłem i było już po ptokach

 

Vincent: Proszę wstawić sobie na profilu avatar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.