Skocz do zawartości

Oskarżycielskie - TY myślisz tylko o jednym !!!


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem z czego to wynika...kombinuje to sobie tak:

- ja wiem, sprawdzanie reakcji na założenie embarga na dupę, do jakiego stopnia da się faceta kontrolować tą metodą

 

 

 

-Pani nie ma w planach dłuższej, trwałej relacji z Panem( gdyby było inaczej robiła by wszystko by On właśnie tylko o tym myślał.. Na zdrowy rozsądek-Kobieta powinna dążyć do tego aby jej Partner był jak najdłużej sprawny seksualnie-tu trzeba ćwiczyć i podtrzymywać pewien poziom akcji)

 

- zjawisko to występuje zarówno w długotrwałych jaki krótkotrwałych związkach 

- na zdrowy rozsądek - śmieję się do rozpuku kobieta i rozsądek, ten kłębek emocji i zagubienia w lesie własnych myśli? serio?  ;)

 

 

 

-Pani nie jest w pełni emocjonalnie dojrzała,nie zna siebie i swoich potrzeb

 

- już bardzo młode kobiety są w pełni emocjonalnie ukształtowane, to mężczyźni tacy nie są gdyby byli ludzkość stała by w miejscu i wyzdychała z głodu/ chorób/ wojen (niepotrzebne skreślić)

 

 

 

-Wasz seks nie jest udany,kobieta nie jest w pelni usatysfakcjonowana,nie dąży do zbliżenia, nie przeżywa orgazmu, przeżywa go niepełnie.Nie rozmawia o tym z Partnerem-On albi nie jest tego świadomy lub z lenistwa nie dba o jej potrzeby.-brak dopasowania seksualnego, co nie wyklucza dopasowania osobniczego.Tylko w tym przypadku biologia zawsze podpowiada-dobry partner dla potomstwa, w większości przypadków dochodzi do poszukiwania dopasowania seksualnego.

- możliwe, aczkolwiek ten tekst występuje u par z kiepskim jak i dobrym pożyciem seksualnym, patrz punkt 1

 

 

 

Tak ode mnie;całkiem prywatnie-Pani nigdy nikt złoił porządnie tyłka-więc jej się nie chce..bo nie wie nawet czy coś traci.

Panowie do roboty! Wasze ciała potrafią czynić cuda:D 

- mówimy o relacji gdzie pożycie już było, więc nie dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja wiem, sprawdzanie reakcji na założenie embarga na dupę, do jakiego stopnia da się faceta kontrolować tą metodą

 

 

- zjawisko to występuje zarówno w długotrwałych jaki krótkotrwałych związkach 

- na zdrowy rozsądek - śmieję się do rozpuku kobieta i rozsądek, ten kłębek emocji i zagubienia w lesie własnych myśli? serio?  ;)

 

 

- już bardzo młode kobiety są w pełni emocjonalnie ukształtowane, to mężczyźni tacy nie są gdyby byli ludzkość stała by w miejscu i wyzdychała z głodu/ chorób/ wojen (niepotrzebne skreślić)

 

- możliwe, aczkolwiek ten tekst występuje u par z kiepskim jak i dobrym pożyciem seksualnym, patrz punkt 1

 

- mówimy o relacji gdzie pożycie już było, więc nie dotyczy

Nie mam teraz czasu się odnieść, ale jest"pożycie" i "pożycie".Do zastanowienia.

Wiele kobiet to histeryczki-to fakt, działają emocja.

Są też takie zimno kalkulujace, zdrowy rozsądek-niezależny od płci. Niektórzy Panowie to takie miekkie ciotki-gorzej niż baby.To uwaga całkowicie bezpersonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz czasu się odnieść, ale jest"pożycie" i "pożycie".Do zastanowienia.

Wiele kobiet to histeryczki-to fakt, działają emocja.

Są też takie zimno kalkulujace, zdrowy rozsądek-niezależny od płci. Niektórzy Panowie to takie miekkie ciotki-gorzej niż baby.To uwaga całkowicie bezpersonalna.

Jak Pan nie zaspakaja potrzeb Pani to pani ma taki aparat ktory sluzy do komuniacji - nie tylko do robienia loda.... Moze swoje potrzeby niespelnione zakomunikosac a nie wszystko przerzucac na Pana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikacja wg kobiety-kobieta-wale focha

niech się domysla o co chodzi...........tydzień pozniej

m"może wreszcie powiesz o co ci chodzi".......k"nie wiesz?"

m."nie wiem"......k."to się domysl"

m."jestem mało domyślny,moze po prostu powiedz"....phi,"domysl się"  ja już w tym momencie mam....#&(*_<:%#@$/**^^%^%$$%&$*.

ja pierdole,natura powinna facetom telepatie dodac........,,a ze nie dodala........szklanka,lod,cos do lodu,wypelniacz.

K."znow chlasz"....mmmm....,co cie ugryzło?!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss ty serio tak z nią rozmawiałeś ?? :lol:

 

- u mnie to inaczej wygląda

 

ona: foch

ja: o co chodzi?

ona: nie wiesz, domyśl się

ja: masz 30 minut żeby na spokojnie wyjaśnić mi o co chodzi, jak nie temat uważam z niebyły 

ona: jeszcze większy foch, nie , domyśl się

ja: to chuj mnie to obchodzi jak nie potrafisz wydukać, spierdalaj

 

Koniec rozmowy, nie mija 30 minut i w ludzkim języku kobieta zaczyna przemawiać, tłumaczy o co biega :D  

 

Jeśli problem jest realny staram się rozwiązać, jeśli mały rozdmuchany do gigantycznych rozmiarów mówię że sama ma to załatwić, jak problem sztuczny - wygenerowany przez babski mózg to następuje solidny opierdziel z mojej strony.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, wiem po sobie że konkretne pokazanie dominacji potrafi załatwić wiele rzeczy. Ale to praca od podstaw, zwykły leszcz jak powie tak do kobiety, będzie miał wojnę. To droga tylko konsekwentnych i zdyscyplinowanych treserów kobiet, smakoszy władzy nad nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek za 1 razem będzie wojna, za 2 razem. A jak nie popuści to już za 3 razem nie będzie wojny. Wbrew pozorom niewiasty szybko się edukują gdy je przyprzeć do muru. 

 

Ja już od kilku lat mam głęboko w....e na ich tzw. "wrażliwą i delikatną naturę" bo wiem że takowa to tylko gra pozorów. Z kobietą, która zaczyna swoje gierki  trzeba postępować jak z nieposłusznym, agresywnym psem. 

 

Wydawać krótkie, zdecydowany polecenia, bo jak nie odbierze to jako słabość i cię "ugryzie".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss ty serio tak z nią rozmawiałeś ?? :lol:

 

- u mnie to inaczej wygląda

 

ona: foch

ja: o co chodzi?

ona: nie wiesz, domyśl się

ja: masz 30 minut żeby na spokojnie wyjaśnić mi o co chodzi, jak nie temat uważam z niebyły 

ona: jeszcze większy foch, nie , domyśl się

ja: to chuj mnie to obchodzi jak nie potrafisz wydukać, spierdalaj

 

Koniec rozmowy, nie mija 30 minut i w ludzkim języku kobieta zaczyna przemawiać, tłumaczy o co biega :D  

 

Jeśli problem jest realny staram się rozwiązać, jeśli mały rozdmuchany do gigantycznych rozmiarów mówię że sama ma to załatwić, jak problem sztuczny - wygenerowany przez babski mózg to następuje solidny opierdziel z mojej strony.

 

Ja to się ze swojej podśmiewam, "dzieci mama się foczy, uwaga nie podchodźcie" i mam w dupie o co jej chodzi czy chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o "embargo na dupe" to nie przypominam sobie w zadnym zwiazku.Pamietam za to ze czesto jak kobitka miala ponadprzecietna chcice, to ja wtedy udawalem bardzo zbulwersowanego i wyrzucalem jej: " No tak, tobie tylko o jedno chodzi!, traktujesz mnie przedmiotowo, ale ja mam uczucia, nie jestem twoim wibratorem" itp. :D.

Zazwyczaj wtedy ona rzucala sie na mnie i mielismy zajebisty seks. Eeech, teho mi troche brakuje teraz. Pod tym wzgledem moja ostatnia dama byla bardzo fajna (sorry za off-topicowy wtret w ostatnim zdaniu) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan nie zaspakaja potrzeb Pani to pani ma taki aparat ktory sluzy do komuniacji - nie tylko do robienia loda.... Moze swoje potrzeby niespelnione zakomunikosac a nie wszystko przerzucac na Pana.

 

Niestety niektórzy panowie potrafią strzelić focha, że pani zwraca im uwagę, że robią coś nie tak. Zdarzało mi się usłyszeć od niejednej pani odpowiedź na pytanie "czy rozmawiała ze swoim partnerem na temat własnych potrzeb i pragnień seksualnych", że próbowała, ale on się obrażał, to już teraz nawet nie próbuje. Z żadnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest odbicie piłeczki i mówienie do kobiet "ty ciągle myślisz tylko o jednym!" oskarżycielskim tonem, dobrze się sprawdza przy tym jak kobieta się śmieje z (niby przypadkowej) dwuznaczności, odwracamy kota ogonem i ona wychodzi na niewyżytą nimfomankę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że w przypadku sytuacji poważnej trzeba jednak pokazać jaja. Nie można zostawić bez echa. Musi poczuć, że przekroczyła tą "cienką, czerwoną linię". Shit testy shit testami, ale panna ma znać swe miejsce w szeregu.

 

Zacznie się od takiej drobnej rzeczy a na czym skończy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kochanie, kosz ze śmieciami jest już pełen a w ogole to samochód jest brudny i przydało by się go umyć... (ona)

- wiesz co, ty myślisz tylko o jednym! (on)

Tadam! Kurtyna.

http://www.sadistic.pl/nagly-atak-spawacza-intro-do-szkoly-vt39724.htm?highlight=bani

ja...fajnie ale super fajowo ja pier łeee ale ten pan był fajny%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bys posprzatala swoje auto....

....ty tez jeździsz,....

 

ostatnio  /jak jestem w pl,to korzystam z jej auta które jej kupiłem/

 

-dlaczego nie zmieniles wycieraczek?  /fakt dość już zużyte/  -twoje dziecko woze....

-bo nie padalo,i zapomniałem, a ty nie umiesz?

-nie nie umiem,

-to niech ci kasi /newmen/ zmieni.nie umie to niech się nauczy.

-ciekawe jak chyba telepatycznie...

-niech przyleci,bzyka to niech on teraz robi...

-8%%$%$**%><{*&$#@ jeb drzwiami

 

-czy mi się zdaje czy moja prawie ex zona jest bezczelna?

 

-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.