Skocz do zawartości

Jak Żydzi tępili i tępią Polskę


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

No Kootas ale żeś się teraz rehabilitował :D Zajebisty art!

Czytałem już o negacji holokaustu, na zdrowy rozum - jak można przepuścić przez 2 piecyki kilka milionów ludzi?

Spróbuj na grillu czy w ognisku zwęglić kilowego kurczaka...

Ale co ja tam komu będę tłumaczył...

 

Natomiast co do współczesnej Polski i jej stanu faktycznego, niestety ale żyjemy w matrixie, sorry, taki mamy klimat.

Władza w rękach obcej nacji. Widziałem wczoraj w tv Martę Kaczyńską z profilu... hmmm

Inteligencja narodu wyparowała w trakcie IIWW, wszystkie stanowiska w PL z nadania, klucz partyjno/wyznaniowy.

Zagłada narodu słowiańskiego - pensje, emerytury, opieka zdrowotna, drenaż kapitałowy...

Manipulacje propagandowe! Ostatnio się załamałem, 30 latek co się mamusi urwał spod kiecki i poszedł do drugiej teściowej pod pantofel (poprzez ślub z córką), gościu który zawsze przepraszał za mnie  panienki jak im coś powiedziałem na imprezie :D i on twierdzi że kwaśniewski był najlepszym prezydentem Polski. Rozumiecie!!??

 

Szkoda gadać, lepiej działać... Podziwiam że jeszcze się komuś chce brnąć w te tematy...

Sorry że taki pesymizm, ale mają już wszystko - trójprzymierze władzy w ich rękach.

Teraz jeszcze tylko elektroniczny pieniądz i witamy w świecie gdzie jesteś tylko zbitkiem cyfr.

Trochę jak w Auschwitz-Birkenau...

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukas napisał:

 Ostatnio się załamałem, 30 latek co się mamusi urwał spod kiecki i poszedł do drugiej teściowej pod pantofel (poprzez ślub z córką), gościu który zawsze przepraszał za mnie  panienki jak im coś powiedziałem na imprezie :D i on twierdzi że kwaśniewski był najlepszym prezydentem Polski. Rozumiecie!!??

Ja pierdzielę. Klient nie do odzyskania, mocno grzeszy ignorancją. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Assasyn napisał:

Chrystus tez o nich wspomina w Apokalipsie

 

'' Przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nienimi, lecz synagogą szatana''

Trudno w to uwierzyc ale prawdziwymi zydami, są mieszkańcy Palestyny :)

judasz umarł za nas na krzyzu(ewangelia według barabasza)a prometeusz dał nam euro palety i lpg(ewangelia według galaktycznych lektur)

historycznie palestyńczycy sa prawowitymi mieszkańcami ziemi bogini isis boga ra i boga el.to co poszło na północ to chazarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie o to chyba w tym chodzi, żeby celowo sprowadzić to wszystko do poziomu absurdu. Podobno zdjęcie z tego wywiadu nie przedstawia rabina, tylko tego amerykańskiego prawnika:

https://en.wikipedia.org/wiki/Kenneth_Feinberg

 

Swoją drogą, teoria o "Chazarach" też może być ściemą:

https://radtrap.wordpress.com/2016/06/24/david-duke-przemyslawszy-teorie-chazarska-czesc-1/

 

Nie idzie się w tym połapać. Chuy wie, co jest prawdą a co nie -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 6.09.2015 o 12:05, Mosze Red napisał:

Dokładnie, zamożni ludzie stają się zamożni zazwyczaj mając większą świadomość niektórych rzeczy. Biedaka mimo iż ma mało łatwiej jest eksploatować i tak zawsze się zarobi komunia, bierzmowanie, ślub, pogrzeb, taca. Ba nawet po śmierci da się zarabiać msze za zmarłych itp.

 

Biedak wierzący i przekonany do "prawd objawionych" oraz "prawd nakazanych" nieraz odejmie sobie i swojej rodzinie z talerza żeby np. zapewnić spokój duszy zmarłej matce. No i oczywiście zawsze dochodzi dodatkowy bodziec społeczny - żeby ludzie nie gadali.  

Może stary post, ale czy Chrystus chciałby, żeby działo się to co teraz w kościele katolickim? Ciagle zbieranie pieniędzy, jeżdżenie drogimi samochodami, pycha i próżność poprzez jakąś pozycje w kościele... Czy to jest bycie bliźnim? Pomoc biednym? Ostatnio się zastanawiam i przecież Chrystus nie tego chciał od nas. Przez wieki wszystko się zmieniło w instytucje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.