Skocz do zawartości

SEX


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,mam takie pytanko; Co panowie myslicie o korzystaniu ze stron internetowych typu Proksa.pl ? Od duzeszego czasu nie mam kobiety bo nie ma mnie w kraju a tu gdzie jestem nie chce sie z nikim wiazac...Czy wolno umawiac sie na sex -spotkania ? Wiem ze to forma prostytucji ale wiem takze ze ona wystepuje wszedzie...nawet na wiejskich dysotekach...Jakie macie zdanie na ten temat ? Mam ochote na sex ,nie mam stalej partneri i chce skorzystac z uslug dziewczat ktore zamieszczaja swoje ogloszenia na taich stronach jakie podalem wyzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam nie korzystałem z płatnego sexu ale mam kolegów, którzy robią to dość regularnie, mimo stałych związków.

Nie widzę w tym nic niestosownego. A zdanie, rzeczywiście trzeba sobie wyrobić po organoleptycznym zbadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek są teraz stronki gdzie za darmo możeszsię umówić na seks. Wstawiasz swoje zdjęcie, pojawiają Ci się zdjęcia lasek, które oceniasz, że Ci się podoba albo nie. Potem masz listę tych, którym spodobało się Twoje zdjęcie, piszesz, umawiasz się na seks albo spędzacie razem wieczór i kończycie seksem. Wg mnie to już ma sens bo opiera się na fizycznym pożądaniu a nie zapłacie, jest krótka umowa i fajna zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak probowac czy nie ? Nie dlugo bede w Polsce i chcialbym sie umuwic z jakas pania ? :) Jak pojade na impreze to przeciez tez bedzie sex i tanszy ..Chyba kazda relacja z kobieta kosztuje a jesli chodzi o sex to juz w ogole ...Czy to malzenstwo ,zwykly zwiazek czy randka na jedna noc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek są teraz stronki gdzie za darmo możeszsię umówić na seks. Wstawiasz swoje zdjęcie, pojawiają Ci się zdjęcia lasek, które oceniasz, że Ci się podoba albo nie. Potem masz listę tych, którym spodobało się Twoje zdjęcie, piszesz, umawiasz się na seks albo spędzacie razem wieczór i kończycie seksem. Wg mnie to już ma sens bo opiera się na fizycznym pożądaniu a nie zapłacie, jest krótka umowa i fajna zabawa :)

 

poprosze adres tych stronek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jak próbować czy nie ? Nie długo będę w Polsce i chciałbym się umuwic z jakas pania ? :) Jak pojade na impreze to przeciez tez bedzie sex i tanszy ..Chyba kazda relacja z kobieta kosztuje a jesli chodzi o sex to juz w ogole ...Czy to malzenstwo ,zwykly zwiazek czy randka na jedna noc ...

 

Oczywiście że spróbuj - to najtańsza forma uprawiania seksu z kobieta. Korzystałem wielokrotnie gdy bylem w stałym związku (by mnie nie nachodziły i nie dzwoniły do mnie moje potencjalne kochanki). Rozmawiałem z tymi kobietami - spora ich część jest w miarę ok i się stara, rzadko spotyka się taką która się angażuje mocno - np. całuje (czego sam zazwyczaj bym nie chciał). Niektóre sa beznadziejne. Korzystają z ich usług setki tysięcy o ile nie miliony mężczyzn w Polsce - każdy mój znajomy będący mężem zalicza albo systematyczne 'skoki w bok' albo chodzi na panienki i robi tak zdecydowana większość mężczyzn (nie tylko moi znajomi). Nie daj sobie wmówić 'strażnikom moralności' że to dotyczy jedynie niewielkiego odsetka mężczyzn - kiedyś można było takie bujdy rozpowszechniać bo nie istniała anonimowa platforma pozwalająca wymieniać pomiędzy mężczyznami tego rodzaju informacje - taką platformę teraz mamy w postaci Internetu i dzięki niej wiemy jak kobiety traktują mężczyzn, jak nimi manipulują, wiemy że prawie wszyscy się onanizujemy, wiemy że monogamia nie jest naszą preferowaną opcją seksualną, wiemy że jesteśmy wykorzystywani. 

 

Sa tacy którzy uważają korzystanie z usług prostytutek za niemoralne (głównie kobiety którym zależy na tym by seks był dobrem trudno osiągalnym i pozostającym pod kontrola kobiet) - jednak prawda jest taka ze sporo małżeństw to nic innego jak prostytucja małżeńska (paradoksalnie często to te najbardziej 'udane' małżeństwa w których kobieta dobrze zna swoja role i z niej nie próbuje wychodzić - jest w tym układzie bo zapewnia on jej łatwiejsze życie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.