Skocz do zawartości

Bioły rycerz


Brzygot

Rekomendowane odpowiedzi

W I klasie liceum chciałem wysłać list miłosny jednej śwince. Treści nawet nie wspomne brazylijski serial by się nie powstydził cytaty typu każda sekunda bez ciebie jest cierpieniem. Już miałem wszystko przygotowane tylko czekałem na okazje żeby jej to wrzucić do torby ale na całe szczęście byłem zbyt dużą pizdą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak pisałem listy do Iwonki, jest starsza odemnie o szesc lat, ale ja sie w niej kochałem. Miałem m.w tyle lat co Red, co za miłość, niestety nie mialem odwagi tych listow jej wreczyć...

Listy podarłem i wrzucilem do tapczana, brat znalazł i smial sie ze mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek przypomniał mi, że kiedy miałem 13 lat i dupeczkę to nie przejawiałem takich zachowań jakie można podciągnąć pod romantyzm, przywiązanie, tęsknota ani wyższa uczuciowość etc. W garach pojebało mi się dopiero około 20 roku życia i też się z tym nie wychylałem, bo czułem podświadomie, że to siara. Ciekawe.

 

Teraz myślę czy to konstrukt społeczny czy zmiany hormonalne (np. obniżenie wrażliwości na DHT) albo w architekturze mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce byłem u koleżanki niby po zeszyt, a napisałem na małej kartce ,,kocham cię'' i jak wychodziłem to rzuciłem jej niby pod nogi, a byłem tak zestresowany że od razu się zawinąłem.

 

Później się okazało, że kartkę zwiało i nawet do środka nie wpadła.

 

 

Jedna mi się po kilku latach przyznała, że była we mnie zakochana, a ja bym nawet na to nie wpadł, bo jej dokuczałem i raz ją w dupę kopnąłem :lol:

Wszystkie inne, dla których starałem się być dobry, olewały mnie. Mogło to wtedy do mnie dotrzeć, ale człowiek był za głupi. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko?stary ile sie musialem nagłowić zeby odmówic spotkania itd%-)ale spoko.pierwszy bym sie teraz odezwał to znowu by to samo było%-)

No tak, ostatnio na forum była mowa o pamieci i emocjach z tym zwiazanych...

Było powiedziec raz a porzadnie, no tak ale tu wchodzi schemat cienia

Powiesz spierdalaj to jeszcze bardziej lgną. A jak jeszcze ja kulturalnie opierdolisz to wtedy jestes fhooy the best :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna leci na ciebie a ty pokazujesz sie z druga.we łbie tej pierwszej rodzi sie poplątana mysl"ona jest lepsza nie to ja jestem lepsza musze sie postarac bo on z nia nie moze byc.jak on smie sie z gorszą niz ja pokazywac" i reszta bzdur

w druga mańke jak baba cie zostawi a pokazesz sie z lala w mniemaniu tej zrywajacej lepszej niz ona no to przeciez nie możesz byc szcześliwy bez niej i zrobi wszystko by ci szczescie spierdolic czyli bedzie chciała wrócic.

co wredniejsze bedą cie chciały osmieszyc.no ale to skrajne przypadki

raczej beda cie osmieszac i obrabiac dupe wśród wspólnych znajomych%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się tekst Kożuchowskiej z rodzinki.pl jak średniemu synowi wtłaczała,że jak podoba mu się jakaś laska, to musi najpierw przygotować sobie grunt wśród jej koleżanek i z nimi tez dobrze żyć.

 

Ja tęż cierpiałem w ogólniaku jakieś piździny romantico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.