Skocz do zawartości

Michał "Volant" Szatiło - Sexcatcher


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Autor bloga Volantification.pl, który nawet nie wiem przy jakiej okazji kiedyś obił mi się o wzrok (znaczy się blog). Przeczytałem wtedy zaledwie trzy wpisy, z czego jeden był genialny, drugi przeciętny, a trzeci kiepski. Ruszyłem więc dalej...

 

Teraz sięgnąłem po jedną z napisanych przez niego książek, mianowicie "Sexcatcher". Muszę przyznać, że całkiem solidna pozycja, swego rodzaju kompendium na temat relacji damsko - męskich okraszone doświadczeniami autora. Szczerze nie jestem aż tak obeznany z literaturą, żeby napisać tutaj czy wnosi on do tej tematyki coś nowego, natomiast szacunek z mojej strony za liczne przypisy i odwoływanie się do źródeł z których korzystał.

 

Czyta się dobrze, ogółem praca całościowo na dobry+, ale to dlatego, że bardzo dobry zostawiam dla elity.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przeczytałem wczoraj i dziś Sexcatchera. Dobra pozycja, warto mieć w swoich zbiorach. Książki Volanta i naszego guru :) Marka to pozycja obowiązkowa każdego świadomego faceta.

 

Fajnie się te wszystkie książki (ww. autorów) całościowo domykają i powstaje kompendium wiedzy relacji damsko-męskich,dalej jak zrozumieć kobiety i jak je podrywać. 

 

Dobre pióro, dobrze się czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.